Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 podarim 4 mladičke

Go down 
+3
Nes
kasia
flashrumena
7 posters
AvtorSporočilo
flashrumena

flashrumena


Število prispevkov : 21
Join date : 31/10/2010
Age : 32
Kraj : Ljubljana, Bežigrad

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimeČet Jan 27, 2011 8:08 pm

podarim 4 podgane stare cca 1 mesec
3 albine; 2 samički in 1 samček in 1 haski samček
starša sta spet Tequila in Hugo, mladički so nastali ponesreči saj do poletja jih še nisem anmeravala imeti
vseeno pa so sila prikupni in prijazni in iščejo nov dom :3
wave
Nazaj na vrh Go down
flashrumena

flashrumena


Število prispevkov : 21
Join date : 31/10/2010
Age : 32
Kraj : Ljubljana, Bežigrad

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimePet Jan 28, 2011 2:01 pm

aja pa še slikce =)

podarim 4 mladičke Img4655 podarim 4 mladičke Img4679

in kontaktirate me lahko še na e-mal the.spatula.of.doom@hotmail.com

^_^*
Nazaj na vrh Go down
kasia

kasia


Število prispevkov : 16
Join date : 30/08/2010

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimePon Jan 31, 2011 8:43 am

Prosim o komentar nekoga od vas, ker jaz preprosto ne morem...
ne morem tudi brat da ista podgana je v breji dvakrat v tak kratkem času (niti ne pol leta!!!).
O.O Uboga Tequilla. Hugo mora NUJNO na sterilizacjo. Veš kako je pri podganah- ena, dva i že imaš malčke.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimePon Jan 31, 2011 9:01 am

Vsekakor je to zadnjič, da flashrumena sme oglaševati mladiče, ker je tale Tequilla dala
že preveč čez.

Mi samo nudimo informacije in prosimo uporabnike, da s podganami
ravnajo odgovorno, kaj več pa žal ne moremo. Tudi besede dostikrat oz. ponavadi ne zaležejo.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
flashrumena

flashrumena


Število prispevkov : 21
Join date : 31/10/2010
Age : 32
Kraj : Ljubljana, Bežigrad

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimeTor Feb 01, 2011 4:08 pm

sej sm omenla da so nastali PONESREČI in ni bila moja krivda sedaj jih nebi sploh imela in tudi ne več od Tequile
za tele je pač tudi meni žal ampak imela sem samo 2 očitni monosti: ali da bi jih pobila ko so bili še čisto majhni ali pa da jih obdržim ...
no sej kokr se zdim vsem tok hudobna in brezsrčna jih pač pobiti nisem mogla
in ja glede mladih se nekako trenutno v stiski in bolj sem upala na pomoč kot na kritiko ampak očitno sem se zmotila

in č morte že vsi vedt mam 2 kletke in vsakega v svoji in drug z drugim nimata stikov

lepo vas prosim podgane imam že več kot 2 leti in v vsem tem času se mi je zgodila le ena taka nesreča in mi bodo že vsi očitali da ne znam skrbeti za njih ...
no že na začetku se mi je zdelo da bo ta forum bolj zabaven kot se je izkazalo zdej pa vidim da res ni tako kot sem mislila ....
očitno ko oddam vse podgance res nimam tuki kej iskat na žalost =/
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimeTor Feb 01, 2011 5:53 pm

oh the DRAMA Rolling Eyes

@kasia, verjemi, da smo se moderatorke/administratorke pogovorile, preden smo dovolile objavo tega oglasa. Vsi smo samo ljudje; vsakemu se kdaj zgodi napaka. Če se pa napaka ponovi enkrat, dvakrat, trikrat ..., potem pa nismo več tako prijazni. Tako da bi te prosila, da se vzdržiš 'holier than thou' pristopa - vem, da se ti gre za dobro živalic, ampak vsak, ki naredi napako, še ni nujno zlobni rejec, ki se mu gre samo za svoj žep.

@flashrumena, če ti je ta forum tako zelo beden, ti lahko takoj pobrišem oglas in greš oddajat svoje podgane komu, ki je bolj zabaven. Ne rečem, da nas moraš hvalit okrog ... ampak glede na to, da si tu praktično samo zato, da oddajaš podganice, ki jih nimaš kam za dat, in nič ne prispevaš k forumu, bi lahko vsaj 2x premislila, preden začneš dissat cel forum samo zato, ker ti je ena oseba popridigala glede odgovornega parjenja. Žalit nas, ki ti praktično delamo uslugo, ni ne vljudno, niti preveč pametno; premisli, če se ti res zdi, da ti bomo delali kake usluge še naprej, če se boš tako obnašala ...
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimeTor Feb 01, 2011 5:56 pm

Ja če mi gre pa kej še bol na jetra kot neodgovorni lastniki so pa to ljudje ki ne prenašajo kritike in ki odreagirajo tako kot si ti.Naredila si napako,zato se obnašaj odgovorno in nosi krivdo za svoja dejanja!
Podgane se pač ne morejo oploditi čez kletko,bila je nesreča kot praviš,ja,ampak to še zmeraj ne spremeni dejstva da so bile kritike upravičene!
Nazaj na vrh Go down
flashrumena

flashrumena


Število prispevkov : 21
Join date : 31/10/2010
Age : 32
Kraj : Ljubljana, Bežigrad

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimeTor Feb 01, 2011 6:56 pm

ia no kritike so bile opravičene to pač vem tudi sama in sem to tudi navedla v naslov pač take reči da se mi to direkt nazaj vrže mi lih ni an
in ja pač ena mojih osebnih napak je da slabo reageram na slabo kritiko še posebi č ni v "celofan zavita" ups Rolling Eyes

jah zabaven ni bil ravno pravi izraz ampak pač tuki se mi zdi da ste ena druščina v kero ker nov itak ne more pridt no ... pač filing mam tak

uglavnm kar je je nism mogla Tequille od-brejit tut pogruntala sm zlo pozn šele da je breja in sm tut zlo pozn pol lahko folk iskala č bi jih kdo mev.
nism se tut pršla prčkat o tem kaj bi mogla narest in česa nebi smela niti dramatizerat pač probam rešt kar bi se dal ...
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimeTor Feb 01, 2011 7:05 pm

Eh, vsakega, ki ima rad lupček na bušček smo veseli. Smo pa ultra občutljivi, če dobimo občutek, da se živalici škodi.

Prispevki in mnenja vsakega so dobrodolšli.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimeTor Feb 01, 2011 7:08 pm

Jup, točno tako kot je Nes rekla. Pa ti jaz povem, da ni noben problem se vklopit - sem prišla sem šele kako leto po začetku delovanja foruma, pa sem se zelo vklopila.

Je pa res, da je dobro tudi sodelovat v kaki drugi temi, ne samo v malih oglasih - je takoj lažje Razz
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimePet Feb 11, 2011 8:51 am

Upam, da bodo mladički našli dom. Lahko ti pomagam in malo povprašam naokoli. Ker res nočem, da bi ostali brez doma. Je kakšen že oddan?
Kar pa se tiče vklopa v družbo tu na forumu, lahko se je vklopiti, če le upoštevaš pravila, sodeluješ in ostalo. Smile
jaz sem na forumu komaj dobre 3 tedne, res da sem naredila kakšno napako, se počutim sprejeto.
Super forum res! Very Happy


(Opomba Juni: zgoraj desno imaš gumbek 'uredi', da ti ne bo treba se popravljat v novem postu Smile )
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimePet Feb 11, 2011 2:32 pm

Je na voljo še kakšna samička? Smile
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimePet Feb 11, 2011 2:42 pm

Hvala za popravek Juni, čisto sem spregledala,se oproškam Smile
Nazaj na vrh Go down
flashrumena

flashrumena


Število prispevkov : 21
Join date : 31/10/2010
Age : 32
Kraj : Ljubljana, Bežigrad

podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 3:24 pm

hvala ampak so že vsi oddani samo še eno mam doma in je v postopku oddajanja ^^
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





podarim 4 mladičke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim 4 mladičke   podarim 4 mladičke Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
podarim 4 mladičke
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Podarim mladičke (Luna)
» Podarim podganje mladičke :)
» Podarim mladičke (Matilda)
» podarim podganico
» ali bo moja podgana imela mladičke?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: