Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 podarim podganico

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
ziva




Število prispevkov : 7
Join date : 09/01/2011

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimePon Maj 23, 2011 3:10 pm

Bobi je star približno pol leta. Podarim ga skupaj s kletko. Živim v okolici Maribora. Slike pridejo naknadno Smile

Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimePon Maj 23, 2011 6:02 pm

Barva? Kje si ga kupila? Zakaj ga podarjaš? Karkoli? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
ziva




Število prispevkov : 7
Join date : 09/01/2011

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimeTor Maj 24, 2011 4:03 pm

Skinny je napisal/a:
Barva? Kje si ga kupila? Zakaj ga podarjaš? Karkoli? Very Happy

Very Happy
Haski barva (sivo - bela) Kupila sem ga od veterinarske šole. Podarjam ga, ker nimam več dovolj časa zanj (hodim v šolo, delam, v kratkem pa se bo še povečalo št družinskih članov)
Nazaj na vrh Go down
ziva




Število prispevkov : 7
Join date : 09/01/2011

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimeTor Maj 24, 2011 4:51 pm

[img]podarim podganico P5230971 [/img]



Nazaj na vrh Go down
ziva




Število prispevkov : 7
Join date : 09/01/2011

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimeTor Maj 24, 2011 4:54 pm

[img]podarim podganico P5240992 [/img][img]podarim podganico P5241001 [/img]
Nazaj na vrh Go down
Claire

Claire


Število prispevkov : 27
Join date : 29/01/2011
Kraj : Ljubljana

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimeTor Maj 24, 2011 8:23 pm

Ahh, ker cuker je. Smile
Če ga še nisi oddala ga z veseljem vzamem, mislim da bi Shavotu prav pršla kaka bolj "starejša" družba. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimeTor Maj 24, 2011 9:10 pm

To mi deli Claire!! wave Navijamo za vas!! Very Happy



Nazadnje urejal/a Skinny Sre Maj 25, 2011 3:09 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
ziva




Število prispevkov : 7
Join date : 09/01/2011

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimeSre Maj 25, 2011 8:19 am

Claire je napisal/a:
Ahh, ker cuker je. Smile
Če ga še nisi oddala ga z veseljem vzamem, mislim da bi Shavotu prav pršla kaka bolj "starejša" družba. Very Happy

Superca, Bobiju bi tudi prav prišla kakšna podganja družba Smile Si kdaj kaj v mb?
Nazaj na vrh Go down
Claire

Claire


Število prispevkov : 27
Join date : 29/01/2011
Kraj : Ljubljana

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimeSre Maj 25, 2011 11:43 am

Haha, hvala Staša! Very Happy

Drugače mam pa familijo tam, pa tudi glede prevoza nimam težav, tako da povej kdaj bi ti blo uredu in to. Smile
Nazaj na vrh Go down
ziva




Število prispevkov : 7
Join date : 09/01/2011

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimeSob Maj 28, 2011 3:13 pm

Claire je napisal/a:
Haha, hvala Staša! Very Happy

Drugače mam pa familijo tam, pa tudi glede prevoza nimam težav, tako da povej kdaj bi ti blo uredu in to. Smile

čas mam v pon in tor, ti to ustreza?
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimeSob Maj 28, 2011 3:26 pm

Kaj gre tale kletka zraven s podgančkom oz. jo boš rabila, Claire? Jaz namreč iščem eno kletko približno take velikosti kot začasno kletko za moje tamale, pa sem pripravljena tudi kak evro dat zanjo, če je ne rabiš blush
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
ziva




Število prispevkov : 7
Join date : 09/01/2011

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimePon Jun 06, 2011 11:25 am

choo je napisal/a:
Kaj gre tale kletka zraven s podgančkom oz. jo boš rabila, Claire? Jaz namreč iščem eno kletko približno take velikosti kot začasno kletko za moje tamale, pa sem pripravljena tudi kak evro dat zanjo, če je ne rabiš blush

Bobi in kletka sta že pri novem lastniku Smile
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitimePon Jun 06, 2011 6:14 pm

Čestitke! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





podarim podganico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podarim podganico   podarim podganico Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
podarim podganico
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: