Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podarim mladičke (Luna)

Go down 
+2
choo
Sh.
6 posters
AvtorSporočilo
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimePet Jun 07, 2013 4:41 pm

Dva dni nazaj, torej v sredo, 5. junija, je moja Luna v opoldanskem času skotila enajst malčkov, ki me s svojim glasnim piskanjem že dve noči držijo pokonci Razz
Situacija je ista kot pri Matildi - Luna je namreč posvojenka, ki sem jo že dobila brejo (česar seveda nisem vedela -.-) in očeta mladičkov ne poznam. Isto kot pri Matildi gre lahko za golega ali dlakavega, dumbo ali navadnega fantka in tega, kako bodo mladički izgledali, žal ne morem napovedati. Prav tako ne morem nuditi zdravstvene ali osebnostne zgodovine samca in jamčiti, da je šlo za odgovorno parjenje - lahko pa zagotovim, da je za prvih nekaj tednov življenja tehleh malčkov najboljše možno poskrbljeno in da bodo ob posvojitvi že socializirani (:

Skratka, bom nehala bluzit, podobno sem že itak enkrat napisala v Matildinem oglasu - čez približno štiri tedne bodo opice iskale nov dom ... Prosim, posvojitelji, javite se!
Seveda bom redno objavljala slikice malih kričačev (:

Kakšnih osem ur po rojstvu:
Podarim mladičke (Luna) Imag0607

Podarim mladičke (Luna) Imag0612

Pa še mamica:
Podarim mladičke (Luna) Luna1
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeSob Jun 08, 2013 2:32 pm

Knedlimalirozastilepi boing
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeSob Jun 08, 2013 2:56 pm

haha kku so lušni! group hug
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeNed Jun 09, 2013 4:59 pm

Haha, jih lahko prideta pogledat konec meseca in jih odneseta s sabo domov kolikor hočeta Razz
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeNed Jun 09, 2013 9:39 pm

Živijo!
Z malčki smo spet imeli photoshooting, dokler nas ni mamica prišla počekirat na posteljo in nagnat mladičke nazaj domov Razz Mali rastejo ko konoplja, so pa že tudi dobili nekaj barve^^

Dovolj besed, tukaj je moja mala golazen:

Podarim mladičke (Luna) Imag0737

Podarim mladičke (Luna) Imag0736

Podarim mladičke (Luna) Imag0748

Podarim mladičke (Luna) Imag0753

Podarim mladičke (Luna) Imag0761
(očitno imamo vmes tudi albinčke ...)

Podarim mladičke (Luna) Imag0766

Podarim mladičke (Luna) Imag0773

Evo, to je to - prosim, pohvalite kako neizmerno srčkani so in kako bi jih kar vzeli domov Razz
Se vidimo čez nekaj dni in lep pozdrav vsem!

- Maja
Nazaj na vrh Go down
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimePon Jun 10, 2013 1:11 am

Možno, da bi jaz prevzel 1(MOGOČE 2) samičko. Mam že eno samičko, punca bi eno, jst bi pa moji Loli pridružil še sestrico Smile Edini problem je da me cel julij ni doma. In tako bi lahko šele avgusta prevzel ganici. Vsekakor ostanemo v kontaktu, mogoče pa bi eno že prej vzel, pa jo združil z Lolo preden gre h varuški za mesec dni Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimePon Jun 10, 2013 10:54 am

Definitivno ti lahko prihranim eno ali dve punci do avgusta, če se boš tako odločil (: Lahko si jih prideš sam izbrat, lahko pa poskusim pofotkat vse punčke, ko bodo začele izgledati kot podgane, in si jo preko slik izbereš (čeprav iskreno ne vem, kako mi bo to uspelo, ker ko bodo stare tri tedne ne bodo niti za sekundo pri miru >.<)
Jst sem jih sicer nameravala oddat nekje v prvem in drugem tednu julija, vendar bodo po moje že lahko odšli tudi kakšen teden prej ... tako da se lahko dogovoriva za zadnji teden junija, če bi želel res mlado podganico (:
Sporoči, ko boš vedel, kako in kaj, jst bom pa še pridno objavljala napredek mladičkov^^
Nazaj na vrh Go down
efii

efii


Število prispevkov : 14
Join date : 29/06/2011
Age : 32
Kraj : Ljubljana (iz tolmina)

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimePon Jun 10, 2013 3:21 pm

živjo, jaz bi vzela dva samčka... S kje pa si ? wink
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimePon Jun 10, 2013 3:39 pm

S Celja, oziroma s Petrovč kakšnih 5 km stran, če se peljete v smeri s Celja proti Ljubljani. Kot sem napisala v Matildinem oglasu, se lahko dobimo v Celju (imam dva transporterja, tako da meni ni problem, lahko pripeljem vseh trinajst mrcinic) ali pa lahko pridete kar k meni domov in spoznate mamici in vse moje ostale miši^^ Je pa še možnost, da bi jst prišla v Lj - če bo veliko posvojiteljev s tam, si lahko zberemo nek skupen datum, recimo, pa pridem jst dol (itak sem vsaj enkrat na mesec tam, si bom že nekako splanirala). Lahko pa se forumaši, ki mislite posvojit, organizirate in skupaj pridete sem Razz
Kakorkoli, možnosti je veliko, časa pa tudi, v bistvu, saj bodo mladički na voljo čez tri ali štiri tedne^^
Sem pa res vesela, da se ljudje javljate za posvojitev lol
Nazaj na vrh Go down
efii

efii


Število prispevkov : 14
Join date : 29/06/2011
Age : 32
Kraj : Ljubljana (iz tolmina)

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ...   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeČet Jun 13, 2013 12:43 pm

Aha, ja zame bi bilo bolje če se dobimo v Ljubljani, ker ne bi imela prevoza do celja, razen če se zmenimo posvojitelji med sabo, kot si rekla. no, bomo videli, koliko posvojiteljev bo iz Ljubljane, pa se zmenimo potem Smile
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeTor Jun 18, 2013 5:54 am

Lep pozdrav vsem!
Se opravičujem za pozni update - skoraj cel prejšnji teden sem bila v Ljubljani, med drugim sem dala Dee Dee odstranit bulo, za katero se je pozneje izkazalo, da gre za izredno globok absces. V nedeljo zvečer ji je (seveda!) počil šiv, saj se je kljub operaciji začel gnoj znova nabirat (ne sprašujte, kako strašno je smrdelo -.-). Kakorkoli, zadevo sem oskrbela, mala je itak na antibiotikih in analgetikih in naj ne bi bilo tako hudo. Kličem včeraj v Celje ... uganite, kaj? Niso imeli časa. Za urgenten primer niso imeli časa - mene je skoraj kap. In kličem v Lj, da se malo posvetujem, drugače bi šla na veterinarsko v Žalec, ki je od mene oddaljena pribl. isto kot tista v Celju in mi je praktično vseeno kam grem. Pa je Zadravc rekel, da naj pustim rano odprto, ker gre samo za pol cm rano. Vendar greva z malo danes vseeno v Celje (sem se potem zmenila za danes), ker je 1. šiv šel naprej in 2. bi jst najraje, da vse skupaj ščistijo še enkrat, če bo moja miška že itak v narkozi. Sem ji že sama začela čistit, kar sem pač dosegla in tega je FUL >.<

Skratka, mladički!
Jutri bodo stari dva tedna in mislim, da je samo vprašanje ur, da odprejo očke!

Prva jih je že pred urami odprla ena od samičk:
Podarim mladičke (Luna) Imag0796

Podarim mladičke (Luna) Imag0795

Very Happy

No, ja, od enajstih mladičev so 4 samičke in 7 samčkov - od tega bodo dlakavi samo štirje - 2 punčki in 2 fantka. Bodo pa vsi dumbo. Opozarjam, da nisem 100% glede teh podatkov, sem pa bolj kot ne prepričana, da imam prav - je pa možnost, da sem slabo pogledala, se zmotila etc.


Fantje:

Dva kosmatinkota:
Podarim mladičke (Luna) Fantka-1-1

Podarim mladičke (Luna) Fantka-1-2

Podarim mladičke (Luna) Fantka-1-3

P.S. Opozarjam, da se bo zanju verjetno zboril moj fant, ki pa je prvi rekel, da bo posvojil dva fantka in žal ima tudi pravico prvi izbirat. Gole podgane so mu bojda grde -.-

Trije goli albinčki:
Podarim mladičke (Luna) Fantka-3-1

Podarim mladičke (Luna) Fantka-3-2


In pa še gola miškota:
Podarim mladičke (Luna) Fantka-2-1

Podarim mladičke (Luna) Fantka-2-2

Punce:

... Od katerih bom eno obdržala, prav tako kot Matildino hčerkico (bratec je že rezerviran^^), ker si pač ne morem pomagat Very Happy Se mi zdi, da je vsakodnevno spremljanje mladičev res neverjetna izkušnja in da je res vredno imeti podgano, s katero si od rojstva in do smrti skupaj (: ...

No, ja ... 
Dlakavi punčki:
Podarim mladičke (Luna) Puncki-1
Desna je MOJA Razz

Podarim mladičke (Luna) Puncki-1-2

In pa goli sestrici:
Podarim mladičke (Luna) Puncki-2
... od katerih je leva na sliki prva odprla oči! Naslednji bo verjetno pokukal v svet eden izmed albino bratcev ...


Dodajam še nekaj skupnih fotk (za katere je treba imet noro mero potrpljenja, saj pošasti nikakor ne morejo biti pri miru xD):
Podarim mladičke (Luna) Imag0811

Podarim mladičke (Luna) Imag0814

Podarim mladičke (Luna) Imag0815


Pa še ena s flashom:
Podarim mladičke (Luna) Imag0878

To je to (:
Nazaj na vrh Go down
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeTor Jun 18, 2013 10:37 pm

Uf kku so lušne! Tista desna samička, ki si si jo zbrala ma na obrazku liso ki spominja na strelo Smile
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeSre Jun 19, 2013 2:23 pm

Harry Potter rat!
Nazaj na vrh Go down
gajči




Število prispevkov : 26
Join date : 24/06/2013
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimePon Jun 24, 2013 6:52 pm

Jst bom tut mogoče uzela 2.... če je kšna še ostala!
odločam pa se še med samička-samička ali pa samček-samička
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimePon Jun 24, 2013 8:38 pm

Trenutno so še na voljo vsi goli mladički, tako samčki kot samičke. Je pa res, da imajo pravico prvi izbirati tisti, ki so prvi rekli za mladičke. 
ODDAJALI SE BODO OKROG 6. IN 7. JULIJA - zato vse tiste, ki ste mi pisali prosim, da se počasi odločite, če boste mladičke res vzeli in si jih počasi ''rezervirate.''
Hvala^^
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimePon Jun 24, 2013 9:29 pm

gajči je napisal/a:
Jst bom tut mogoče uzela 2.... če je kšna še ostala!
odločam pa se še med samička-samička ali pa samček-samička

Samček-samička kombinacijo odsvetujem, razen če boš dala samičko takoj sterilizirat... Sicer bosta morala bit ločena že od začetka.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
gajči




Število prispevkov : 26
Join date : 24/06/2013
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeTor Jun 25, 2013 6:47 am

Vem.... nč bat!
Smile
Nazaj na vrh Go down
saša420




Število prispevkov : 1
Join date : 29/06/2013
Age : 27
Kraj : Tržič

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeSob Jun 29, 2013 12:31 pm

Jest bi vzela eno samičko, če je še kakšna na voljo Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
efii

efii


Število prispevkov : 14
Join date : 29/06/2011
Age : 32
Kraj : Ljubljana (iz tolmina)

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeTor Jul 02, 2013 1:27 pm

Aja, jaz sem pa hotela dva samčka kosmatinkota vzet, ampak če sta že rezervirana...škoda wink če si pa tvoj fant premisli, sem še vedno za lol 
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeSre Jul 03, 2013 6:06 pm

Evo, se opravičujem za pozni update.
Miške so danes stare štiri tedne! Da malo obnovim, kako je šlo, odkar so odprle očke: opice so noro živahne, zadnjih par dni jim celo dovolim, da se skupaj z odraslimi sprehodijo po sobi^^ So neverjetno požrešne - njihovo posodico s hrano napolnim dvakrat na dan (posodica iste velikosti mojim odraslim mrcinam zadošča za dva dni XD), plus da zraven ob priliki dobijo svežo zelenjavo, špagete, kakšno piščančjo kost ... pa še pri mamici sesajo mleko (uboga Luna je sedaj večino časa v veliki kletki, samo nekajkrat na dan jo dam nazaj k mladičkom, da malo pozizajo, potem pa jo spet preselim nazaj k odraslim - reva kar beži pred malimi požeruhi Razz). Matildina mišona (v torek sta dopolnila 5 tednov) sta sedaj zraven njih v kletki (Matilda je hvalabogu nehala grist - čeprav še vedno rada ščipa v prste na nogah in rokah ... se mi zdi, da še ni povsem razvila občutka, ampak bo že počasi Very Happy) - samička celo še sesa mleko pri Luni. Samček je nekoliko bolj osamljen, saj je mora preseliti v transporter, ko grejo otroci in odrasle punce naokrog - ziher je ziher (:
Kakorkoli, Lunine miške so še vedno fascinirane nad mojimi rokami - kadarkoli porinem dlan med njih v kletko, me napadejo in kot obsedene grickajo in ugotavljajo, kaj je to (:
Mi je kar malo žal, da jih nisem pofotkala že prejšnji teden, ko so imeli še take luštkane okrogle glavice, ki so se čez vikend nekako potegnile v ostre podganje smrčke ...

No, kakorkoli. Opice grejo za vikend od doma. Na voljo so še MATILDINA SAMIČKA, VSI LUNINI GOLI FANTKI in GOLA SAMIČKA BREZ BELE LISE NA OBRAZU (mislim, da je leva na slikici, če pogledate slikice v prejšnji objavi), PROSIM PROSIM, vsi zainteresirani mi PROSIM pišite na mail maja.saver@gmail.com.
Mimogrede, v petek pride forumašica choo k meni domov izbrat miškota - lahko se organizirate za prevoz - vsi detajli bodo še objavljeni.

Okej, bom nehala, govorit - fotke (ki so mimogrede totalno zanič, ker male ne znajo bit več pri miru - sem jih vrgla na okensko polico na balkonu -, jst pa tudi nimam toliko časa, ker imam jutri izpit in se kao učim Razz)

Podarim mladičke (Luna) Imag0912

Podarim mladičke (Luna) Imag0919

Podarim mladičke (Luna) Imag0923

Podarim mladičke (Luna) Imag0925

Podarim mladičke (Luna) Imag0930

Podarim mladičke (Luna) Imag0932

Podarim mladičke (Luna) Imag0933

Podarim mladičke (Luna) Imag0934

Podarim mladičke (Luna) Imag0935

Podarim mladičke (Luna) Imag0939

Podarim mladičke (Luna) Imag0941

Podarim mladičke (Luna) Imag0943

Podarim mladičke (Luna) Imag0944

Podarim mladičke (Luna) Imag0945

Podarim mladičke (Luna) Imag0946

Podarim mladičke (Luna) Imag0948

Podarim mladičke (Luna) Imag0950

Podarim mladičke (Luna) Imag0952

Podarim mladičke (Luna) Imag0953

Podarim mladičke (Luna) Imag0954

Podarim mladičke (Luna) Imag0956

Podarim mladičke (Luna) Imag0957

Podarim mladičke (Luna) Imag0958

Podarim mladičke (Luna) Imag0959

Podarim mladičke (Luna) Imag0960

Podarim mladičke (Luna) Imag0961

Podarim mladičke (Luna) Imag0962

Podarim mladičke (Luna) Imag0963

Podarim mladičke (Luna) Imag0965

Podarim mladičke (Luna) Imag0966

Podarim mladičke (Luna) Imag0967

Podarim mladičke (Luna) Imag0969

Podarim mladičke (Luna) Omg-zakon-fotka-xd
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeSre Jul 03, 2013 6:45 pm

Ja knedliiii <3 boing 

No, kot rečeno, v petek dopoldan grem po enega mišona/mišonko. Štartam iz Ljubljane nekje med 10 in 10:30, ker moram bit najkasneje ob 14h nazaj doma zaradi šihta. Če bi šel kdo zraven, mi kar pišite na ZS, da se dogovorimo za detajle Smile Lahko tudi poberem kje po poti na relaciji Lj-Celje.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitimeSre Jul 10, 2013 5:17 pm

Na voljo sta še dva mladička - en albino samček in Matildina punčka, ki bi res nujno potrebovala dom. Če je še kdo zainteresiran, bi vas res prosila, da mi pišete na mail.
Hvala^^
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Podarim mladičke (Luna) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podarim mladičke (Luna)   Podarim mladičke (Luna) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podarim mladičke (Luna)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» podarim 4 mladičke
» Podarim mladičke (Matilda)
» Podarim podganje mladičke :)
» "podganček" ima mladičke
» ali bo moja podgana imela mladičke?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: