Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kimmy je breja - oskrba in prehrana

Go down 
+12
Tahun
Cath
Lee
Tjashy
mamaF
Dejan
Fiamma
Sonii
AtLanT!da
Juni
Nes
mashikaa
16 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimePet Maj 28, 2010 9:34 pm

Tisti, ki ste bili na zadnjem srečanju v Tivoliju pred enim tednom veste, da sta se moja Kimmy in Dejanov podganček spoznala in postala čist nora eden na drugega. Kimmy se je gonila in migala z ušeski, Dejanov podganček pa jo je nato naskočil. Nisem bila čisto prepričana kako to gre in koliko časa se morajo parit, da postane breja.

Kimmy opazujem sedaj že en teden in imam občutek, da se je prijelo. Če primerjam Didi in Kimmy se mi zdi, da je Kimmy res breja, ker ima zelo napet trebušček in izgleda debelejša.
Danes sem ju še tehtala in je Kimmy za 100g težja od Didi. Kimmy je bila že prej malo debelejša od Didi ampak se mi vseeno zdi, da ni samo debela.
Apetit ima velik, kot vedno in zadnje dni opažam, da se zelo rada crklja in vsakič, ko odprem kletko takoj skoči k meni in se začne stiskat k meni. Kolegica mi je še celo rekla, da misli, da se ji bolje vidijo bradavičke, čeprav niso ravno nabrekle.

Mislite, da je breja? Mislite, da bi morala Didi in Kim ločiti, ko bo imela mladičke? Kdaj bi potem lahko spet prišla nazaj v enako kletko, če bi ju ločila? Hvala za pomoč in mnenje.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimePet Maj 28, 2010 9:40 pm

Obvezno dodat beljakovine kvalitetnega izvora k prehrani. Mačja hrana je čisto dobra, samo tista draga.

In ja, koti naj rajši v svoji kletki, da bo imela mir. Nazaj v svojo kletko pa naj gre, ko postanejo mladički spolno zreli
(poišči v temah, kdaj točno je to, v spominum imam da med 4 in 5 tednom).
Možno je tudi, da boš videla, kdaj bo kotila, ker bo mogoče postala agresivna do Didi.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimePet Maj 28, 2010 9:44 pm

Sej sm že marsikej prebrala in sem izvedela marsikaj koristnega i zaimivega. Sedaj sem jima kupila kvalitetnejše brikete, piše, da so zelo zdravi tudi za dlako in za zobe in prav lepo diši. Prav tako ji dajem vitaminčke(pribolške), solato... danes, ko sva bile zunaj je jedla celo travo in deteljice:) Kaj veš katero mačjo hrano naj kupim? Brikete ali kaj drugega?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimePet Maj 28, 2010 10:01 pm

Briketi za mamico, kvalitetna konzerva za otročičke, ko bodo začeli spoznavat hrano (okoli 3 tedna).
Npr. proizvajalca Hills.

Po moje bi bili kalčki zdravi zanjo. Lahko ji narediš posodo za kopanje, kamor poseješ mešanico ptičje hrane.
Počakaš da semena nakalijo, se pravi popokajo in poženejo koreninico, in ji potem ponudiš posodo, če bo hotela
se ukvarjat z njo.
Šoto brez dodatkov poišči, imajo v vseh vrtnih centrih in tudi ni draga.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 8:36 am

Sem razdelila temo, ker se mi zdi, da bo tako bolj pregledno. Smile Upam, da bo Kimmy vse skupaj čim bolje prenesla.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 12:06 pm

Danes sem ji kupila whiskas mačje brikete polnjene in pa nekaj eno meso z smetanovo omako in ji je bilo neznansko všeč. Dala sem ji čisto malo.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 12:25 pm

Whiskas in podobne hrane iz trgovine odsvetujem, ker ji lahko uničijo ledvičke. Že za mačke je škodljivo, pa so večje od podgan. Ogromno muc, pa tudi psov, zboli in umre zaradi teh komecialnih briketov. Problem je v OGROMNI količini soli , ampak res ogromni. Pa še sestavine so bolj cene in zanič. Včasih so bile tudi polne svnica, samo zdaj verjetno zaradi EU zakonodaje ni tako problematično (upam vsaj).

Boljše je, da ji kupiš nebrušen (polnozrnat) riž in kakšna žita in semena. In obvezno naj dvakrat na teden dobi drobovino; čisto poceni so jetra, npr. svinjska ali goveja. Za dva samca sem imela 200 g za 4 mesece.
Nekdo na forumu je priporočal eno boljšo hrano za mačke, samo se ne morem spomniti, katera znamka je to bila.

Danes bom posebej zate spisala temo o oskrbi in prehrani brejih podgan, pa bom šla tam v podrobnosti.
Če imaš pa še kaj več vprašanj, jih pa kar tukaj objavi, ti bom poskusila poiskat informacije v moji knjigi.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 1:35 pm

Ja včeraj si napisala, da lahko kupim malo boljšo mačjo hrano in se mi je zdela ta najbolša. Nevem jaz se ne spoznam.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 2:08 pm

Whiskas tudi jaz odsvetujem, ampak iz drugačnih razlogov. Moja sestra ima zdaj že tretjo mačko, in je vse hranila z Whiskasom, in je opazila da ima ta hrana nekaj, kar mačko zasvoji: ko je zamenjala Whiskas z enako kvalitetnim proizvodom je ena od muc stradala dva tedna preden se je sploh hotela dotakniti nove hrane. To je lahko pomenilo ali da mački zares ni bila nova hrana všeč (čeprav jo zdaj po enem letu z veseljem je, torej o tem dvomim) ali pa da je bila res malo zasvojena z Whiskasom.. Ne vem no, meni je dalo mislit.. Question
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 2:31 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Whiskas tudi jaz odsvetujem, ampak iz drugačnih razlogov. Moja sestra ima zdaj že tretjo mačko, in je vse hranila z Whiskasom, in je opazila da ima ta hrana nekaj, kar mačko zasvoji: ko je zamenjala Whiskas z enako kvalitetnim proizvodom je ena od muc stradala dva tedna preden se je sploh hotela dotakniti nove hrane. To je lahko pomenilo ali da mački zares ni bila nova hrana všeč (čeprav jo zdaj po enem letu z veseljem je, torej o tem dvomim) ali pa da je bila res malo zasvojena z Whiskasom.. Ne vem no, meni je dalo mislit.. Question


Eh Smile Možno je, da določeni aditivi zasvojijo (tako kot kokakola), samo mačka bi isto naredila ob zamenjavi katere koli hrane. Zato je treba zmeraj novo hrano dodajati k hrani, dokler je postopamo dokončno ne zamenjamo.
Govorim iz lastnih, desetletnih izkušenj s štirimi različnimi mucami.

Naš trenutni muc dobiva glede na letni čas oz. probleme 3 različne vrste hran, vse od Hillsa.
Poleti dobiva hrano za kastrate, pozimi dietno in ob morebitnih alergijah še za občutljivo kožo.
In če mu trenuten tip hrane ne zmešaš z novo, novih briketov ne bo jedel. Ne bo, in pika. Pa so vse od Hillsa in vse
dobre, drage hrane.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 2:52 pm

Isto moj maček.
Ko je bil pri meni je imel neko hrano iz Mr.Peta, bolj kvalitetno.
Ko je prišel k babi pa je začel z Whiskasom, ker na vasi pač nimajo trgovin za živali itd. In ko mu prineseš tako hrano se jo sploh ne dotakne več.
Je pa Whiskas baje preslana.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 3:20 pm

mashikaa je napisal/a:
Ja včeraj si napisala, da lahko kupim malo boljšo mačjo hrano in se mi je zdela ta najbolša. Nevem jaz se ne spoznam.
Kaj pa ti je dalo mislit, da je Whiskas kvalitetna hrana?! Upam, da ne reklama, saj take hrane imajo (na žalost) ponavadi največ reklame. Jaz ti predlagam Hill's, kakor ti je to predlagala že Nes.
Take "junk food" hrane (Whiskas, Chappy, Friskies, Pedigree...) so živalim všeč, ker so prepojene s soljo in maščobami (ki dajejo okus). Poleg tega proizvajalci hran znajo dobro izkoristit nekatere lastnosti živali, da ko se navadijo na eno vrsto hrane, ne sprejemajo druge. Pri mačkah je taka lastnost na primer (ne boste verjeli) oblika briketov in zato toliko kot je vrst hrane za mačke, tudi toliko je oblik briketov. Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 3:55 pm

Jup, tudi pes od naše mami bo veliko raje jedel 'junk' hrano kot pa Hill's. Moram pa pohvaliti Samuela in Algernona, da imata veliko raje Hill's kot pa Chappy. Laughing

Sicer pa Mashikaa, če se ne spoznaš, greš pa v trgovino za male živali in vprašaš, ali pa vprašaš tu (pa še Nes ti je dala predlog). Če se v Zooticu in podobnih štacunah na kaj spoznajo, je to roba, ki jo prodajajo; z veseljem ti bodo povedali, katera hrana je najbolj kvalitetna (in najdražja).
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 4:37 pm

No fino da je Kimmy breja. Upam, da bo imela zdrave in krepke mladiče. Hilsove brikete pa bom pa tudi sam preiskosil na svojih podganah, ker so sedaj ko sem jih hranil z Vitakraft briketi stalno lačne. Ne glede na to koliko jim natresem briketov so vse bolj shujšane.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 4:43 pm

Dejan je napisal/a:
No fino da je Kimmy breja. Upam, da bo imela zdrave in krepke mladiče. Hilsove brikete pa bom pa tudi sam preiskosil na svojih podganah, ker so sedaj ko sem jih hranil z Vitakraft briketi stalno lačne. Ne glede na to koliko jim natresem briketov so vse bolj shujšane.

Dejan, za take primere pomaga malo močnejša hrana za pse in avokado (samo del pri koščici in lupini je zelo strupen za podgane) in pa otroška hrana in sojino mleko.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 5:30 pm

Še to, jaz sem govorila o briketih za pse (ki jih uporabljam kot dodatek k prehrani), ne za mačke.

Sicer pa mashikaa, poročaj, kako se bo razvijalo naprej Smile če se ne motim, bi mladički morali biti v roku 2 tednov.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 5:40 pm

Pasja hrana je še boljša, samo sem mislila,da imajo doma mačke in sem zato predlagala. Da ni treba posebej kupovat, samo svoji mački stran vzameš Very Happy.
Hrana, ki so mi jo priporočili je dostopna na www.platinum.si (v LJ brezplačna dostava) Klikni me . Ima 70 % delež mesa.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 5:52 pm

Povejte točn kaj anj kupim in bom kupila:) Doma imamo psa in ima kar ene brikete..moji ne gledajo ravnonevem kaj na kakovost. Kupujemo velike vreče. Uglavnem, Whiskas ji nebom dala več. Sem danes nesla muckom na Obrne k mami. V zootiku sem kupila brikete EMOTION beauty in mi delujejo ful zdrave in kakovostne. Prej sem imela mešane brikete in so tudi rade jedle.. Povejte kaj jim lahko še dam in kaj naj ji grem kupit in bom upoštevala vaše nasvete.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 6:11 pm

mashikaa je napisal/a:
Povejte točn kaj anj kupim in bom kupila:) Doma imamo psa in ima kar ene brikete..moji ne gledajo ravnonevem kaj na kakovost. Kupujemo velike vreče. Uglavnem, Whiskas ji nebom dala več. Sem danes nesla muckom na Obrne k mami. V zootiku sem kupila brikete EMOTION beauty in mi delujejo ful zdrave in kakovostne. Prej sem imela mešane brikete in so tudi rade jedle.. Povejte kaj jim lahko še dam in kaj naj ji grem kupit in bom upoštevala vaše nasvete.


Hrano za pasje mladičke (ker jo bodo lahko jedle tudi njene bibe) znamke Hills, Royal canin ali kaj podobnega.
tretja takšna firma je tudi Eukanuba
Hrana za mladiče eukanuba

Ti samo pojdi v zoo trgovino, in reci da potrebuješ dražjo hrano za pasje mladičke. Glej, da je cenovni razred 5€/kg, če slučajno ne bo na zalogi Hills ali Eukanuba. Ko pa pridejo mladički pa kupi isto hrano, samo v konzervah (mokro), za Kimmy je pa boljše imeti brikete.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimePon Maj 31, 2010 9:52 am

mashikaa je napisal/a:
Ja včeraj si napisala, da lahko kupim malo boljšo mačjo hrano in se mi je zdela ta najbolša. Nevem jaz se ne spoznam.
Mashikaa, pojdi na kakšno veterino ali pa specislizirano trgovino za živali, tam boš dobila nabolj kvelitetno hrano za mačke (lahko pa vzameš nekaj testerčkov-različnih).
Kvalitetne vrste hrane so:
Royal Canin (to jesta moja dva mačkona), Almo nature, Arden Grange, Hills, Power of nature, Sanabelle, Felidae ...
Vsekakor ti tudi jaz ne priporočam hrane iz suopermarketov, to je res "junk".

Se pa strinjam s predhodnicami - še boljše je, če boš kupila hrano za pasje mladiče.

Kvalitetna hrana je res nekaj dražja, ampak za podgano je itak ne boš dosti porabila Smile Če kupiš najmanjše, 400 g pakiranje briketov, jo boš imrela zelo dolgo.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimePon Maj 31, 2010 11:29 am

V četrtek grem v Ljubljano in bom šla v btc mal vprašat. Nimam ravno veliko denarja ampak bom že nekaj.
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimePon Maj 31, 2010 12:08 pm

mashikaa je napisal/a:
V četrtek grem v Ljubljano in bom šla v btc mal vprašat. Nimam ravno veliko denarja ampak bom že nekaj.
Saj te res ne bo dosti stalo - sploh če vprašaš prodajalce za kakšne testerčke. Recimo 500 g Royal canina - mini junior sensible pride pribl. 5,6€. Hills pa (piščančji briketki za mladičke) pa pribl. 8€ za 1 kg (in to je res ogromna količina za 1 podgano Shocked )
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimePon Maj 31, 2010 12:16 pm

Ampak res, prosi za testerje, boš sigurno dobila kaj.
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimePon Maj 31, 2010 12:25 pm

Pojdi v zootic/aler/mr. pet in povej, da rabiš testerje. =) Mam pa še jaz mogoče en tester od Sanabelle pa če bo v kratkem srečanje ga lahko Anchi pa ti jih prinese.. =)
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitimePon Maj 31, 2010 12:33 pm

Jst zdej ne bom mela preceč časa za srečanja, ker bom delat začela.V četrtk mam lih maturo insm zato v Ljubljani. Upam, da ne bom spet kej narobe kupla al pa dobila kkšn zanč testrčk..
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kimmy je breja - oskrba in prehrana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kimmy je breja - oskrba in prehrana
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 10Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Oskrba po operaciji
» Prehrana mamice in mladičkov
» Pika nenačrtovano breja
» Kimmy in Didi iščeta topel domek
» Pika je breja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: