Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kahloo, moja pikica

Go down 
+8
AtLanT!da
Eva
elanor
mamaF
Olivija
Katarina
Fiamma
Avalon
12 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeČet Mar 19, 2009 6:39 pm

No, ko sm vidla, kakšne srčke objavljate tukaj, sm se mogla včlanit in vam malo povedat o svoji podganici, ki je žal, od torka, 17.3., pokojna. Crying or Very sad
Dobila sem jo 30. julija 2008, kot darilo za rojstni dan od fanta Razz In kakšnih par dni kasneje, ko se je malo privadila, je nastala tale adorable slikica Embarassed Kahloo, moja pikica P8060003

In potem je zrasla v pravo debelo podgano, res, in še ene par slikic, bila je res pravi srček, navajena bila vsega, sicer malo ljubosumna na fanta pa tko Very Happy, načeloma pa zelo pridna in prijetna živalca. In sploh si ne morete predstavljat, kako je priti dam, včeraj po šoli, danes po šoli, in doma nikogar, da bi me čakal, da bi me bil vesel, samo prazna kletka, ki je kar ne morem pospravit, preveč boli. No

Kahloo, moja pikica Kahloo
Kahloo, moja pikica Img0095
Kahloo, moja pikica Img1563
Kahloo, moja pikica Img2621

Pogrešam pikico do konca, najbolj me pa muči, da ne najdem nobenega pametnega vzroka smrti, akr umrla je, iznenada, en dan prej sem jo še čohala in...Oh, sanjam spet Sad

In brez kakšne take srčice dolgo ne bom zdržala, tko da lepo prosim, kdorkoli ki ima kakšno mladičko, punčko po možnosti, pa ne ravno bele, da me ne bo na predrago Kalu spominjala, ROKE GOR Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeČet Mar 19, 2009 6:47 pm

ma bogooo malo Sad
kaj je možno da je umrla od samote?? js mam samo enega samčka in se bojim, da mi pade v depresijo, ker nima podganje družbe
če bi pa rada izvedela vzrok smrti jo odpelji k veterinarju naj jo dajo na preiskave...samo verjetno bi ti nekaj stalo no
no, pa da hitro dobiš novo podganico...oz. rajši 2 Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeČet Mar 19, 2009 6:51 pm

Fiamma je napisal/a:
ma bogooo malo Sad
kaj je možno da je umrla od samote?? js mam samo enega samčka in se bojim, da mi pade v depresijo, ker nima podganje družbe
če bi pa rada izvedela vzrok smrti jo odpelji k veterinarju naj jo dajo na preiskave...samo verjetno bi ti nekaj stalo no
no, pa da hitro dobiš novo podganico...oz. rajši 2 Wink

Sem jo že pokopala na vrtu pod češnjo, v tak lep grobek... Sad

Glede samote, niti nisem pozitivna, da bi bil to razlog, ker je bla ves čas pri meni, z mano hodila tudi ven, včasih v šolo, vseživo počele skupaj, vseživo sm jo naučila, sploh ji nisem pustila dolgočasit se. Very Happy Res, ne razumem. Sad
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeČet Mar 19, 2009 7:50 pm

Joj kok te js razumm:/// Moja Bajsi je tut umrla in to en teden pred tvojo..tko da cis stekam kok je bedno k je use tiho, k nben ne tezi pa pride poferbcat, ce mas kej za pojest zanjo pa ce bo sla lah kej naokol sibat...res je zalost:(

Je bla pa zlooooo lusna podganca tale tvoja:) Pa mal navihana, sej prou:)

Aja pa js sm ze rekla viliju (k je na tem forumu) za dve podganci pa jih vrjetno dobim jutr al pa u soboto. Tko da vrjetn najbol, da njemu recs k jih maja baje skos pa use velikosti..
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeČet Mar 19, 2009 8:26 pm

Res še enkrat, sm ti na viji tud napisala, moje sožalje. Res tud jest ne razumm kako je lahko umrla. Kaj je blo pa takrt z uno bulco na vratu?
Pa res je bla srčk. Pa upam da boš kmal našla novo podganco, da ti bo družbo delala pa da boš kmal pozabla na bolečino.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeČet Mar 19, 2009 8:29 pm

Olivija je napisal/a:
Res še enkrat, sm ti na viji tud napisala, moje sožalje. Res tud jest ne razumm kako je lahko umrla. Kaj je blo pa takrt z uno bulco na vratu?
Pa res je bla srčk. Pa upam da boš kmal našla novo podganco, da ti bo družbo delala pa da boš kmal pozabla na bolečino.

O, res? Katera izmed 35 pa si? Embarassed Razz

Ej ne vem kaj je blo, sploh ne razumem, en dan je bla tko čiz u izi, mal zaspana, drgač pa nč posebnga, pol pa pridem domov in ko mi je ati povedu, mene je kar zadel... Sad
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeČet Mar 19, 2009 10:34 pm

Ijoooj sle zdle sm opazla, da je prou u posodici za hrano spala hehe, zakon
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimePet Mar 20, 2009 3:53 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Joj, mi gre kar na jok. Boga pikica mala.
Fotke so pa krasne.
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 9:11 am

Well, tut jst sm na viji napisala Laughing
Kalu.. rip. Sad
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:39 pm

Joooj, grozn Neutral Mi je žou za podganco, res...
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimePon Mar 23, 2009 6:54 pm

Da ne bo vse tako črno z mojo belo podgano, vam predstavljam novo članico naše družine, Keewi (Kivi). Je še čisto micena črno bela podganica, skotena v začetku februarja, njen originalni lastnik pa je bil Vili. Dobila sm jo v petek, malo prezeblo, na smrt prestrašeno stvarco.

Glede njene obarvanosti, sm že slišala ene par pripomb, na primer, glej ko ma kapuco!^^ Ali pa: Se točno vidi kakšne podgane sta jo delali, fifty - fifty Very Happy

Ampak v teh štirih dnevih se je mala spremenila v pravo hiperaktivno raziskovalko, ki ni nikoli na miru in je neizmerno prisrčna, in trenutno jo neizmerno zanima moja tipkovnica Very Happy

V glavnem, teh nekaj slikic, ki sem jih uspela naredit, imate tukajle. Razz

Kahloo, moja pikica Keewi
Kahloo, moja pikica Keewi1
Kahloo, moja pikica Keewi2
Kahloo, moja pikica Img3154

V glavnem, mala je lušna. In zart nje malo manj pogrešam Kahloo.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimePon Mar 23, 2009 7:40 pm

hih, to meče dobro luč na Vilija, kot rejca podganc zarad kač.. Se pravi, hočm rečt, da čeprav so za kače, so primerne za oddajo ljubiteljem podganic Very Happy luškana je fuul!!

ta 1. fotka je krasna ^^ a jo loh narišm? Embarassed Embarassed Very Happy


Nazadnje urejal/a AtLanT!da Pon Mar 23, 2009 7:42 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimePon Mar 23, 2009 7:40 pm

luškana Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimePon Mar 23, 2009 9:32 pm

cheers IIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Uživajta 100 na uro bounce
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimePon Mar 23, 2009 9:53 pm

Iiiii lusna luuuusna Smile Pa mislm, da je setrc od mojga Burija Razz
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 5:52 am

AtLanT!da je napisal/a:
hih, to meče dobro luč na Vilija, kot rejca podganc zarad kač.. Se pravi, hočm rečt, da čeprav so za kače, so primerne za oddajo ljubiteljem podganic Very Happy luškana je fuul!!

ta 1. fotka je krasna ^^ a jo loh narišm? Embarassed Embarassed Very Happy

Hah, lahko. Razz
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 2:41 pm

Lustkana Embarassed I love you
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeTor Mar 24, 2009 10:21 pm

Podpis. Te podgane, ki imajo temno glavo in svetel zadnji del so ene najlepših. Smile
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 7:26 pm

Kje pa si kupla to podganco?
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimePet Apr 03, 2009 11:43 am

Olivija je napisal/a:
Kje pa si kupla to podganco?

Katero, Kalu ali Kivi?

Kalu v Tukanu v BTC-ju, Kivi pa od Vilija, tukej s foruma. Smile

Aja, da še dodam, Keewi raste kokr plevel po dežju, prava mala bajsa je postala, sicer totalno nefotogenična - hiperaktivček en, ampak nekaj slikic sem pa še vseeno ujela.

Kahloo, moja pikica Img3444 A nimam lepo rito? Very Happy

Kahloo, moja pikica Img3451 Čistimo se na dvajset sekund Razz

Kahloo, moja pikica Img3456 Kdo je, kaj je, kje je, zakaj je? Razz Razz

Kahloo, moja pikica Img3465 Js sm pa žaba
Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimePet Apr 03, 2009 4:20 pm

No ja saj se počasi navaja na fotkanje. Smile
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimePet Apr 03, 2009 4:36 pm

moji pa še nočeta da jih slikam.
aja, btw... dejan, mi pošlješ svoj msn v pm? (v pm lol! )
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeSob Apr 04, 2009 11:48 am

Avalon je napisal/a:
Olivija je napisal/a:
Kje pa si kupla to podganco?

Katero, Kalu ali Kivi?

Kalu v Tukanu v BTC-ju, Kivi pa od Vilija, tukej s foruma. Smile

Mislna sm Kivi. Pa hvala, da si povedala.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 4:23 pm

V glavnem, da vam predstavim še mojo tretjo podganico po vrsti(nič bat, Keewi je še vedno tu Very Happy )

Ime ji je Piksi, in je mala prestrašena kepica, ki zna uporabljat zobke in tačke če je treba. Dobla sm jo dva dni nazaj, in takoj mi je zbežala pod pralni stroj, da sm jo še dve uri lovila... Suspect
Do dans pa je že mal bolj navajena name, in sploh ni tak hudiček, kot sem slišala o njej. S Keewi se prav fajno razumeta, sploh ni nobene govorance, je pa res da ji je Keewi na začetku pokazala kdo je glavni definitivno. In prvo noč sta že pančale objete skupej Very Happy
Še slikice Smile
Kahloo, moja pikica Img3898 Piksi je mala, ta desna.

Kahloo, moja pikica Img3920
Kahloo, moja pikica Img3966 In ja, hodimo drug po drugem Very Happy VES ČAS Very Happy

Potem se pa naštimamo skupej, pa se nastavljamo božanju I love you
Kahloo, moja pikica Img3972
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 5:12 pm

ooo, luškana!! kje si pa to dubla?? ful se vid da je mlajša, kok so zdj stare vse 3 prbližn Question kok so lušneee! pa ful majo huda imena vse 3..
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kahloo, moja pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kahloo, moja pikica   Kahloo, moja pikica Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kahloo, moja pikica
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Moja Sunny
» Coco & Pikica
» Pikica, Lumpa in Bella
» Moja druščina :)
» moja Mišika

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: