Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Moja Sunny

Go down 
+3
milva
LadyCy
sashka
7 posters
AvtorSporočilo
sashka

sashka


Število prispevkov : 50
Join date : 25/01/2012
Kraj : mb

Moja Sunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moja Sunny   Moja Sunny Icon_minitimeSre Feb 01, 2012 7:10 pm

Moja princeska Sunny lupček na bušček Z mano je že skoraj 2 leti in je najbolj razcartano bitje pod soncem Very Happy Najraje se carta in aja pri meni pod majco, kar je vidno na spodnji sliki veselje

Moja Sunny Sunnymq

Kletka je najbolj grozna stvar na svetu, čeprav imam celo palačo. Zato se podnevi rada zavlečem v to "kopalnico" iz katere imam pregled na svojo dejansko "kletko", celo sobo. Ko hočem met mir pa zlezem v predal in se tam razkomotim Very Happy Zjutraj seveda nestrpno čakam, da se odprejo vratca in lahko začnem dirkat po postli ali hitro smuknem pod odejo, kjer se pustim čohat in še tam malo zadremam.

Moja Sunny Sunnny

Zelo sem radovedna in tako sem enkrat poleti ugotovila, da je ta sedežna kot narejena za mene..zato sem si jo kr prisvojila veselje Ko pa ugotovim, da sem ostala sama v sobi, grem hitro v lov za domačimi in kar hitro zaslišim, da se sashka dere: Podgana na begu! me hitro pobere in pocarta Very Happy

Moja Sunny Sunnnny

Doma so seveda vsi čisto nori na mene in vedno sem v središču pozornosti. Obiskov sem pa tudi vedno vesela, sploh če se lahko cartam pri njih wink

Moja Sunny Sunnnnny

Včasih tudi malo nagajam in skačem v koš za smeti..sem klošarkaaaa šok potem seveda takoj nekdo prileti in konec veselja Neutral

Moja Sunny P1020140y

Če pa je kaki kozarec na mizi pa moram takoj preverit, da ne pije kdo kaj "čudnega"...njami njami cheer

Moja Sunny Sunnnnnny

Torej to sem jaz angel aja pa domači me včasih kličejo sanka...kr nekaj so si to umislili doh Če vas pa še kaj zanima pa kr na dan s vprašanji Wink
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

Moja Sunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja Sunny   Moja Sunny Icon_minitimeSre Feb 01, 2012 8:50 pm

Zelo zeeelo razcartano bitjece Embarassed
Lepa je lupček na bušček
Nazaj na vrh Go down
milva

milva


Število prispevkov : 36
Join date : 15/01/2011
Age : 61
Kraj : Prevalje

Moja Sunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja Sunny   Moja Sunny Icon_minitimeČet Feb 02, 2012 3:50 pm

Res imaš lepotico Smile. Želim ti še doooolgo uživanje v njeni družbi, pa le fejst jo cartljaj, še prekmalu se moramo ločiti od njih (žal Sad )
Nazaj na vrh Go down
Emchika

Emchika


Število prispevkov : 44
Join date : 06/11/2011
Age : 25

Moja Sunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja Sunny   Moja Sunny Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 3:15 pm

juuuujj je lušna!!! čisti cortič veselje lol
Nazaj na vrh Go down
BabyBusted

BabyBusted


Število prispevkov : 48
Join date : 01/09/2011
Age : 31

Moja Sunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja Sunny   Moja Sunny Icon_minitimePet Feb 10, 2012 1:41 pm

Prava lepotička. veselje
Nazaj na vrh Go down
sashka

sashka


Število prispevkov : 50
Join date : 25/01/2012
Kraj : mb

Moja Sunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja Sunny   Moja Sunny Icon_minitimePet Feb 10, 2012 8:48 pm

Sunny pravi: Hvala blush
Nazaj na vrh Go down
nikc pikc

nikc pikc


Število prispevkov : 30
Join date : 08/01/2012
Age : 28
Kraj : Medvode

Moja Sunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja Sunny   Moja Sunny Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 9:54 pm

juj kašn corti je Very Happy
Nazaj na vrh Go down
niki

niki


Število prispevkov : 66
Join date : 07/06/2011
Age : 37
Kraj : ljubljana

Moja Sunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja Sunny   Moja Sunny Icon_minitimePet Mar 02, 2012 9:26 pm

res je lepa Smile kako zakon ker se ti pusti tako carkljat Smile in tista slika v kozarcu je super!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moja Sunny Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja Sunny   Moja Sunny Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moja Sunny
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: