Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Coco & Pikica

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Emchika

Emchika


Število prispevkov : 44
Join date : 06/11/2011
Age : 25

Coco & Pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Coco & Pikica   Coco & Pikica Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 11:19 am

Te dve žverci sta k meni in moji sestri prišli januarja 2011.
V snegu in ledu smo se odpravili k rejcu podgan. Z dvema škatlama, opremljenima za kratko vožnjo. Rejec nam je pokazal kje so podgane. Ko je prijel eno in mi jo je pokazal sem se takoj zaljubila vanjo. Prijela sem jo v roke in ona se je stisnila k meni. Rep je ovila okoli mojih prstov. Sestra si je izbrala dva tedna starejšo od moje. Ko smo se peljali domov Coco niti enkrat nisem dala v tisto škatlo, katera je bila namenjena za transport. Držala sem jo v rokah, zavito v vijoličen šal in jo opazovala. Tako mlada in nebogljena. Zdelo se mi je kot, da je moj otrok. In tako sem tudi čutila do nje. Prvi dan je bila malo prestrašena, potem pa sva že postali prijateljici. Ker sem tudi za drugo podgano (Pikico) skrbela bolj jaz kot moja sestra, sva se odločili, da jo jaz 'posvojim'. Trenutno pa moji 'miški' počivata v kletki.

O Coco:
Barva: Ko je bila mala, je bila moja 'miška' ravno taka kot je sedaj tista mala podgana na sliki foruma, na škatli na kateri piše forum. Torej bila je temno sive barve, tako ljubka in majhna. Sedaj je postala sivkasto bela, in vse bolj tudi postaja bela.
Rojstni dan: 10.12.


O Pikici:
Barva: Trebušček ima bel, hrbet pa je napol črn napol zelo-temno rjav, ravno tako kot glavica.
Rojstni dan: 29.11.

Pikica:
Coco & Pikica Jqi-Slike-

Coco:
Coco & Pikica J27-IMG-02
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Coco & Pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Coco & Pikica   Coco & Pikica Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 11:37 am

Dober opis! Pa tudi ganci sta luštni. I love you
Nazaj na vrh Go down
Emchika

Emchika


Število prispevkov : 44
Join date : 06/11/2011
Age : 25

Coco & Pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Coco & Pikica   Coco & Pikica Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 11:56 am

Huala Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Coco & Pikica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Coco & Pikica   Coco & Pikica Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Coco & Pikica
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: