Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 moja Mišika

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
milva

milva


Število prispevkov : 36
Join date : 15/01/2011
Age : 61
Kraj : Prevalje

moja Mišika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: moja Mišika   moja Mišika Icon_minitimeSob Jan 15, 2011 10:53 pm

Pozdrav!
Moja Miša ( tudi baba,bajsika,kozica veselje ) je ta mesec stara 2 leti. "podedovala" sem jo od hčerke Maje. Kako? Lepo; lepega dne v septembru 2009 jo je prinesla domov v majhnem vedru,prestrašeno majhno živalco. Cela se je tresla revica. Kot se za starša spodobi,sem "vrela ko' kisla župa " 2,3 dni, potem pa sem jo neprestano hodila gledat v Majino sobo in ji ponujati dobrote. Miša je bila stara že 9 mesecev,a tako majhna in čisto nesocializirana. Kar nekaj časa je trajalo.da se je navadila name in na Majo.Pomagalo je tudi to,da sva jo pustile tekati prosto po sobi. Seveda so bile tudi "žrtve" te svobode;Majin kavč jo je najbolj skupil ( prave rove je naredila v peno Very Happy ).Pa je Maja kmalu odšla v Ljubljano na faks,Miša je pa ostala meni.Preselila sem jo v svojo sobo, seveda brez kletke,saj je stara bila premajhna,za veliko pa nisem hotela dati toliko denarja.Pa mi je bilo parkrat žal,saj so bile "žrtve" tudi pri meni: 3-je puloverji,nov puli in jopa (zanimivo da je vse črno,svetlih cot se še dotaknila ni ),ko pa mi je končno uspelo zakrpati luknjo pri eni omari,je našla pot v drugo,kjer pa je "smrt storilo" nekaj plaščev in usnjena jakna ( sreča za Mišo da ničesar več nisem nosila ).Pa telefonski kabel,napeljan iz moje sobe(centrala za tv,internet in telefon Smile ) v kuhinjo,ta ji je resnično šel na živce!! V enem dnevu sem zamenjala tri!(!!!) kable in obupala ( sledila je reorganizacija telefonije,kjer sem žrtvovala svoj telefon za mir v hiši).Ostalih se na srečo ni resno lotila.Me je pa vedno,ko je hodila po mizi kjer je "centrala",pogledala kaj delam in navihano stegnila gobček proti njim.Mrcina Very Happy .
Vedno,ko pridem domov iz nočnega "šihta" me pride pozdravit,včasih je prej v postelji kot jaz.Veselo se sprehodi pod odejo po eni strani mene dol pa po drugi strani gor,včasih mi nudi tudi "kozmetične usluge" po obrazu -imam gladko čelo ko' dojenček odkar ima Miša skrb name Smile pa še sfrizira me mimogrede (joj kako paše too)
Rada ima čokolado in točno ve,kje jo hranim Smile ,pa čili,grozdje,kumare,orehovo potico in "štrudl",mandarine in banane,solato vseh vrst,samo zelja svežega ne mara.Kislo pa je Smile .Tudi jogurt,kislo in sladko smetano,pašteto,maslo in črn kruh ter smokije.Imam občutek da kar z očmi zavija ko navoha da jih imam.Je pravi "proklc od podgane" Very Happy Very Happy
Kot vidite bi lahko "nakladala" o moji babi do jutri Very Happy .Naj bo zaenkrat dovolj.Pa še malo slikic,da vidite mojo babo Very Happy
http://www.mojalbum.com/milva/misa
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

moja Mišika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Mišika   moja Mišika Icon_minitimeSob Jan 15, 2011 11:09 pm

Fajn dogodivščine imaš z njo! Smile
Sicer pa ti priporočam, da ji čokolade ne daješ, saj vsebuje snov teobromin, ki je lahko za (veliko večino vrst) živali strupena že v majhnih količinah.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
milva

milva


Število prispevkov : 36
Join date : 15/01/2011
Age : 61
Kraj : Prevalje

moja Mišika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mišika   moja Mišika Icon_minitimeSob Jan 15, 2011 11:26 pm

Ja še kar pestro je z njo Very Happy
Za nasvet o čokoladi pa mislim,da je že veliko prepozno,saj skoraj ves čas vsak dan dobi pol kocke čokolade blush ,je postal že nekakšen ritual glede tega. Za naslednjo vem kako in kaj,saj je na tem forumu veliko koristnih informacij kot na primer "tavhanje " graha; se zamoti pa še smešna je Very Happy:D. Lovi tudi druge stvari iz vode in to zelo spretno,pa kako zmagoslavno potem pomalica kar ulovi Very Happy:D
Ah,kaj bom ko je ne bo več?? jok jok
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

moja Mišika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Mišika   moja Mišika Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 3:59 am

Juj kakšen cuker mali Very Happy Kako je pa z wc-jem, ko je ves čas prosto spuščena? Hodi vedno na isto mesto?
Sicer kar se pa čokolade tiče... to zavohajo po mojem čez trojna vrata. Jaz imam tudi en kup sladkarij na eni polici v sobi, pa vedno za njimi tečem, kadar so spuščeni Very Happy Jim že rata kako gor zlezt, potem se pa dobesedno tepemo za tiste čokolade veselje Potem so pa užaljeni... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
milva

milva


Število prispevkov : 36
Join date : 15/01/2011
Age : 61
Kraj : Prevalje

moja Mišika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mišika   moja Mišika Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 4:31 am

Hvala Very Happy
Ja ma tako lepo "tovsto rito" veselje .Še dobro da ima "bele blatnike",drugače bi jo že večkrat pohodila v temi.
Wc,,,,jaaaa wc,,,,lula mislim da vsepovsod,najraje pod pisalno mizo na polico,kakat pa hodi na 2 prostora - za omaro (kamor hvala bogu še dosežem z metlico) in pa pod posteljo za eno strgano,zgriženo in udobno s papirjem in cunjami postlano škatlo veselje
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

moja Mišika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Mišika   moja Mišika Icon_minitimeSre Jan 26, 2011 6:01 pm

Luškaaan .. malo podoben mojemu Cacoju veselje
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





moja Mišika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Mišika   moja Mišika Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
moja Mišika
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Moja biba
» Moja Sunny
» Slike naših kletk
» --Moja Mira--
» Moja druščina :)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: