Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Slike naših kletk

Go down 
+40
pa3cija
magijamarko
sara828
Klarchy*
soncnica
Tahun
fate
izi
marshmallow
nika_animals
Fiamma
choo
sharp
talupu
Skinny
amyZ
ines.
Sara27
E.T.
Juni
Kalisto
Nina
zverina
podgANA
NORČKK
Lee
Tjashy
mamaF
Timea
Blue
podganca
sreda_
Nes
elanor
Dejan
AtLanT!da
Sonii
lenka
mashikaa
Cath
44 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 8:23 pm

Po forumu sem videla, da ima dosti od vas lepo porihtane kletke in bi blo fajn, da bi vsak uporabnik objavil sliko svoje kletke, da bi bile vse v 1 temi. Tako bi lahko tudi ostali dobili novo - dobro idejo za prenovo, predelavo, zamenjavo že obstoječe kletke itd.. Idea
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 9:26 pm

To je zelo dobra ideja. Ampak nekateri pa mogoce ne zelijo, da bi kdo kopiral ali imel skoraj enako kletko. Drugace pa mi je vsec ideja. Bom dala slikce gor, ko bom dobila kabel od fotoaparata.
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 9:40 pm

Evo, tole je naša kletka, nekaj časa nazaj:
Slike naših kletk DSC_2995p

Trenutno je notri še ena lesena košarica in še ena rumena visečka.

Kopiranje idej pa se mi ne zdi nič hujšega. Sem prepričana, da si ne bo nihče lastil kakšne pravice za design. Itak si vsak uredi kletko po svoje in dosti ljudi ima najbrž podobne ideje kot jaz.
Sploh pa bi bilo meni v veselje, če bi kdo dobil kakšno idejo iz moje ureditve in jo po možnosti še malo bolj izpili in deli z nami Wink.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimePon Nov 23, 2009 5:39 am

lenka je napisal/a:
Evo, tole je naša kletka, nekaj časa nazaj:
Slike naših kletk DSC_2995p

Trenutno je notri še ena lesena košarica in še ena rumena visečka.

Kopiranje idej pa se mi ne zdi nič hujšega. Sem prepričana, da si ne bo nihče lastil kakšne pravice za design. Itak si vsak uredi kletko po svoje in dosti ljudi ima najbrž podobne ideje kot jaz.
Sploh pa bi bilo meni v veselje, če bi kdo dobil kakšno idejo iz moje ureditve in jo po možnosti še malo bolj izpili in deli z nami Wink.

A je ta kletka slučajno Jenny za podgane?
Ker sem lih tako hotla met, če pa ne te pa eno za dihurje samo je ogromnaaa. Surprised
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimePon Nov 23, 2009 6:01 am

No, moja je pa talele :=)=:
Slike naših kletk Kletka2
Zdj je not še kokosova hiška.
ko se odpre, lohka tamali splezata na "svojo" polico, k jo štejm kot del kletke oz "njunega" prostora.
Slike naših kletk Img4547
(zdj ni več CD-jev gor)
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimePon Nov 23, 2009 8:48 am

Sonii, ja to je Jenny of Ferplasta. Ta, ki jo imam je še tastari model. Zdaj obstaja že nova različica, z ojačanimi robovi in velikimi vratci spredaj in na vrhu. Če pogledaš po internetu jo povsod oglašujejo kot "suitable for rats" Razz
Meni se niti ne zdi tako velika (mere so 80 x 50 x 80). Če bi imela v sobi več prostora, bi vzela še večjo (oz. višjo) Smile. Ampak za dve podganci je glih fajn, da lahko še takrat, ko me ni doma malo laufata in plezata po rešetkah. Prav po stropu kletke plezata, afni mali Razz.
Če bo po sreči pa bosta dobili še kakšno družbo v tole kletko Wink.

P.S. Mogoče bi bilo fino, če vsak zraven slike napiše še velikost kletke (ali pa model kletke), za lažjo predstavo Smile.


Nazadnje urejal/a lenka Pon Nov 23, 2009 8:53 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimePon Nov 23, 2009 8:50 am

Lenka, ravno to sem zdaj še jaz hotela napisat in si me prehitela Laughing Mere kletk :=)=:
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 1:17 pm

No to je pa kletka od Didi in Kimm Smile sicer malo nepospravljena, ker še nismo uspeli spucat ampak se imata vseeno fajn:)

Slike naših kletk Imgp1572w.th

Slike naših kletk Imgp1573.th

Slike naših kletk Imgp1574.th

Manjka še viseč počivalnik na vrhu kletke drugače pa imata že kar urejeno:)

In še Nanina kletka:)

Slike naših kletk Imgp1578c.th
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 2:22 pm

Super zgleda Very Happy.
Na splošno so mi ful všeč te lesene kletke, edino moti me, ker se lesa ne da tako dobro čistit, kot plastiko Crying or Very sad. In premalo rešetk je za plezat jezik.

Slučajno sem opazila, da imaš pri Nanini kletki napajalnik na notranji strani. Lahko ga namontiraš tudi na zunanjo stran (tako da samo kovinski del štrli v kletko), da bo imela več prostora v kletki Wink.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 2:32 pm

Ne, ker bi se jezala name. Ona namreč skoči na vrh napajalnika, da lahko zleze v počivalnik(to plavo kroglo). Drugače pa moje zelo plezajo..In noter v kletki in po tej mreži. Zelo se zabavajo in imajo ogromno prostrora. Kletko se čist da čistit. Na poličkah imam tapison, ki ga lahko operem, In tudi prebarvana je z zaščito za les. Jaz vedno malo poškropim s čistilom za kletke, ki btw fuuuuul dobr diši, potem pa hitro obrišem s suho krpo. Meni je všeč, ker je lepa in prostorna in notri ni nič umetnega. Nič plastike. Pa še sam si lahko zamisliš kakšno bi imel in si jo narediš po svoje.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 7:54 pm

Mashika full je dobra. Se vidi, da sta z dragim dosti trudi vložila v to. Koliko časa pa ste jo izdelovali? Jaz pa moj sva tudi izdelala eno ogromno kletko za činčilo, sam zdej nikjer slikce ne najdem scratch
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 7:59 pm

Amm.. Nardila sva načrte v ene dveh urah pomojem..ko sva že imela v mislih kaj bi rada. Potem pa sva načrte poslala mojmu fotru, ki pa je kletko izdelal v 3 dneh. Midva sva še malo pošmirglala in to je bilo to. Hišica je bila pa narejena v dveh dneh čez vikend:) Potrebuješ samo materjal, orodje in čas. Pa je!
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 9:22 pm

Aja, nisem vedela, da napajalnik služi še kakšnemu višjemu namenu :=)=:.

Ja, je res fajn, ker leseno kletko lahko narediš kakor ti paše in točno po merah, ki ti ustrezajo.
Sicer je pa res, da tako kupljena, kot doma narejena imat svojo dobro in slabo stran.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 9:35 pm

Ja itak:)
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 6:55 pm

A kdo ve, kako bi se dalo pobarvati kletko (rešetke, ne dno)? Kletka je pocinkana in ima tu pa tam kakšen flekec pa me to full moti in bi prebarvala rešetke v črno al belo. Je to možno??
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 7:19 pm

Še nekej novih slikc kletk..Zdej so že mal bl spedenane..pa kupla sm wc pa za igrt sm jim kupla frnikole pa skokica je že čist pogrižena:D

Slike naših kletk 17478713
Slike naših kletk 17478716
Slike naših kletk 17478718
Slike naših kletk 17478720
Slike naših kletk 17478721
Slike naših kletk 17478725
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 8:22 pm

Tale lesena kleta mi je všeč....a se šekaj spomniš kolk je koštala?
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 8:39 pm

ammm.. to jo je pa moj ati kr sam naredu in me je koštala en božičn dariu:)
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 9:05 pm

Torej je unikat Very Happy . Dobro se je ati potrudil. Cool
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 2:25 pm

Ewo moja 'dgana ma pa tako majhno kletko Laughing
Slike naših kletk Dscn4743
ampak nič bat, ji nič ne manjka ker je večino časa na prostosti. se mi je zdelo malo nerealno ogromno kletko nosit po busu iz btcja do doma [ker seveda doma nisem povedala da grem po podgano Laughing ].
Ampak v kratkem pričakujem kletko od Jenny - tisto taveliko. Laughing
Pa če se bo Iks razumela z novimi stanovalci bo v tisti, če se pa ne bo pa ostaja v tej. Samo da ne bo pretepov pa bo vredu. rabbit :=)=:
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimePon Nov 30, 2009 2:00 pm

soni kaj pa ta hišica , a zleze not? ker mam js doma enako je bla že v kletki za hrčka not in je zlo mjhna. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimePon Nov 30, 2009 2:04 pm

Tudi jaz imam takšno hiško za hrčka, sam da je oranžne barve. A ji rata zlezt vanjo? Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimePon Nov 30, 2009 3:33 pm

Cath je napisal/a:
Tudi jaz imam takšno hiško za hrčka, sam da je oranžne barve. A ji rata zlezt vanjo? Laughing
Ja sam z ritjo se matra da jo notr zbaše. Laughing
Pa učasih seveda hišo "raznese" ;P
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 7:59 am

Včeraj sem malo preuredila kletko moje male podganice, ki sem jo obdržala.. Čez par tednov bodo tukaj gostovali tudi novi mladički. Ni še do konca končana, ampak zdaj izgleda tako:

Slike naših kletk 17488012
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 11:44 am

Cath je napisal/a:
Včeraj sem malo preuredila kletko moje male podganice, ki sem jo obdržala.. Čez par tednov bodo tukaj gostovali tudi novi mladički. Ni še do konca končana, ampak zdaj izgleda tako:

Slike naših kletk 17488012

Všeč mi je tvoj okus za notranji podganji design Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sponsored content





Slike naših kletk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Slike naših kletk
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 8Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» slike naših podganic
» Prodaja/oddaja kletk za podgane, dihurje,...
» Naših 12 podganic :D
» Kako objaviti slike na forumu

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: