Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Freja.*

Freja.*


Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2010
Kraj : Šentjanž

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimeTor Feb 16, 2010 10:24 pm

Tako, da še tukaj malo opišem vse ˝svoje˝ zverce.


Ditka:

To je bila moja prva podganca-albinka. Prijateljice so mi jo kupile za 18 rojstni dan, s tem da so naredile narobe vse kar se da. Smile Saj ne rečem je bila lepa gesta, vendar če se kupuje živalca za nekoga se moraš najprej pozanimati kako in kaj. Kupile so jo v neki trgovinici za male živali v Mariboru, predvidevam da jih je prodajalka krepko ˝nategnila˝. Rekla jim je, da je podganca ženskega spola in je stara 2 meseca. No nakar sem jo dobila. Zelo mi je bilo smešno, da je tako velika. Poleg tega je bila živi hudič, grizla ko norc. Po 3 mesecih pa mi je poginila. Nato smo ugotovili, ker sem se pozanimala po forumih in podobno, da je bila stara več kot leto zagotovo, poleg tega je bil samček. takrat sem bila zelo razočarana. Žal nimam kakšne slikce njene oz njegove. Smile

Čunčika:

To je moja druga podganca, ki sem jo dobila pred približno letom in dvema mesecema. Smile Pred nakupom sem se dost pozanimala kako in kaj, tako da me ne bi mogel kdo prelesičiti. Smile Kupila sem jo v trgovini z malimi živalcami tukaj na Koroškem. Smile Še zdaj se spominjam, ko sem jo prvič videla to malo stvaro, mislim da je bila stara manj kot mesec dni. Smile Že prvi dan se mi je začela muliti v rokav in kapuco. Very Happy Lahko rečem da je bila ljubezen na prvi pogled. :=)=: :=)=: Čunčika je zelo navihana podganca, rada raziskuje in najbol srečna je kadar lahko raziskuje na postelji, še posebej dobro se počuti če je veliko oblačil na njej in morda kakšna torba, kjer je veliko stvari not za grizt. Very Happy jezik Najbol smešna je bila, k sma ble pri mojmo fantu in je ta navihanka plezala po postelji, fant pa je ležal na njej ( postelji Very Happy ), ta navihanc se je priplazla do njega in ga ugriznila v bradavičko, k je cvikno se je skrila za vzglavnik in pol čez čas se zopet priplazla in ga vgriznila še v drugo. hehe. Twisted Evil xD Je pa zelo navezana name, kar se opazi, kadar jo dam komu drugemo na ramo tud če ima kapuco bo kar hitro zlezla dol in hop name. Very Happy Morem priznat, da sem tudi jaz na njo zelo. Embarassed Si ne morem več predstavljat dneva brez nje. Very Happy Twisted Evil


Še nekaj slik njenih. Very Happy ( Pri vseh slikah je bilo potrebno veliko sreče Very Happy saj je zelo hitra )

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D X2v-UNEK_thumb
Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D 37p-IMG-02_thumb
Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D If3-IMG-02_thumb
Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Oz8-IMG-01_thumb



Ula( trenutno ime ):

Ula je ubistvo darilo za prijatelja, ki se je navdušil nad podgancami. Ulo je fant kupil pred približno tremi tedni. Po moji oceni je stara pribl slaba 2 meseca. Prodajalka mu je povedala, da je bila v kletki s dvema samcema. Kar je meni dalo misliti. Very Happy Mojmo fantu seveda ne. scratch Ko sem jo prvič imela v rokah se je čutilo nekaj v njenem trebuščku, kar pri moji Čunčiki nisem nikoli zasledila. Vendar je fant reku, da je bedarija in nismo bili pripravljeni na to. Very Happy In ja po enem tednu je prikukalo na svet 5 malih podganc. En bol luškan k drug. Very Happy O Uli še ne vemo veliko, saj se nekak ni pustila preveč božati, ko smo jo dobili. Pomoje je imela velik vpliv brejost, deluje mi zdrava navihanka, ki se bo kar precej hitro navadila na človeško bližino. Smile Pa aja zeloooo rada pleza, k neka opica deluje k skače po kletki Very Happy :=)=:
O mladičkih pa toliko da bodo zelo lepih motivov kožuščka. Smile

Nekaj slikic:

Evo Ula in njeni pikeci. ( brez skrbi niso kar tako na golem, samo malo sva s fantu pospravla nered in ji dala bolj topli material za gnezdo not. Vse sva delala z rokavicami. Very Happy )
Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D 8w4-IMG-02_thumb
Ula-zdi se mi da se rada slika Very Happy
Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Qjt-IMG-02_thumb
Mal smo sramežljivi pri prvem srečanju Very Happy
Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Z4f-IMG-02_thumb
Po parih minutkah pa že padajo prvi lupčki. I love you
Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D R8d-UN-in-_thumb



To bi bilo to za enkrat. Very Happy O mladičkih pa bodo še prišle novičke.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimeSre Feb 17, 2010 8:53 am

Kok sta dobri <3 No, potem bo ta prijatelj ubistvu lahko dobil kakšnega Ulinega mladička za darilo. Meni se zdi to boljša ideja kot pa da dobi Ulo, ki se bo že nate komaj navadila. (Če je stara več kot dva meseca, bi bilo to vsekakor bolje). Pa ful mata lepo liso na hrbtu, še posebej Ula!
Nazaj na vrh Go down
Freja.*

Freja.*


Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2010
Kraj : Šentjanž

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimeSre Feb 17, 2010 11:00 am

Hehe hvala. No z Ulo je tako da je vajena človeške roke, mislim ne grize če jo primeš v roke al pa karkol, edin ko je bila breja se ni pustila božati po vratu. Je bila še kar prestrašena. Ko pa sem jo seznanila s Čunčiko je pa začela nekak posnemati njeno vedenje in se je tudi bolj pustila, tako da če se bo lepo socializirala jo bova dala prijatelju plus še enega mladička da ji ne bo dolgčas. Če pa ne bomo pa poiskali drugo rešitev. Bomo videli čez 4 tedne. Smile Vseen hvala za dobronameren nasvet. Smile
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimeNed Feb 21, 2010 7:28 pm

joooj kok so luškane <3
pa dobra ideja da daš dve da jima ne bo dolgčas Smile
a boš tud enega malega obdržala za čunčiko?
Nazaj na vrh Go down
Freja.*

Freja.*


Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2010
Kraj : Šentjanž

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 9:31 pm

Hehe so lubike ja, pa čivkajo ko ptički tamali. Very Happy



Eno prošnjo imam oz sprašujem, če bi kdo imel Ulo?

Ker zadeva je takšna, da mladički so že oddani oz imajo vsi že izbrane lastnike, z Ulo je pa problem ta, da bi jo z veseljem obdržala, vendar je problem v tem, da se vozim 2x na teden iz Ljubljane v Slovenj Gradec in rabim podganco, ki je od malega navajena biti za ovratniku kot moja, saj ne želim da mi kje pade dol. Fant je pa tudi ne more obdržati...in sedaj res ne vem kaj naj naredim. Zato sprašujem, če bi jo kdo želel imeti, ki ima veliko časa in se ne rabi voziti tako daleč?

Res nisem želela tega, samo nimam druge izbire, da bi bila pa kakšna hrana za kače pa tudi ne želim...


Tahun:

Da bom obdražala enega mladička za Čunčiko, ker sem videla da se dobro odziva na druge podgance in bo vesela nove prijateljice. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Freja.*

Freja.*


Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2010
Kraj : Šentjanž

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimeTor Feb 23, 2010 10:30 pm

Dodajam še nekaj slikic malih navihancev. Very Happy


Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D 93x-IMG-02_thumb

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Dbf-IMG-02_thumb
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimeSre Feb 24, 2010 2:55 pm

bom malo uprašala okrog,pa tud napiši v temo prodam/podarim..Smile

mladički so ful luškani!^^
pa un bel z črno glavo je res neki posebnega,nism še vidla tazga What a Face
kirga boš obdržala?
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 8:50 am

Ja, ta mladiček je tud meni takoj v oke padel <3<3<3 aja, veš, da jih moraš ločit do 4. tenov staristi? Zaradi parjenja...
Nazaj na vrh Go down
Freja.*

Freja.*


Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2010
Kraj : Šentjanž

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimePet Feb 26, 2010 11:01 pm

Hvala za nasvet bom še tja dala oglasek. Smile


Ja ravno o tem razmišljam mi je neki posebnega. Smile

Jap jap, vem da jih je treba pri 4 tednih ločit. Very Happy Da ne bo spet kakšnega presenečenja. xD Danes so pa že cela 2 tedna stari. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Freja.*

Freja.*


Število prispevkov : 13
Join date : 16/02/2010
Kraj : Šentjanž

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimePon Mar 08, 2010 10:01 pm

Dodajam par novih slikic....sicer pa me zanima kako naj Čunčiko privadim na novo sostanovalko? prešnič sem jo dala sam bliz da jo je povohala, pa jo je ugriznila kr dost močno... O.O


To bo moia noua pikica.
Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Kpv-Pictur_thumb
Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Gil-Pictur_thumb

Sicer so pa res tapravi mali lenuheci, ki se malo poigrajo potem pa kr spijo ;D
jezik :=)=:
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitimePet Maj 14, 2010 11:58 am

Kok so usi luškani! Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D   Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Tjaša =) (in njeni)
» Prijateljica (ki je ni (še) na tem forumu) ponuja albino samčka v parjenje!
» Chaos, Jinx in Draco aka. Speedy Gonzales & all the rest of the gang
» Podganji mladički
» Meso v prehrani

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: