Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Tjaša =) (in njeni)

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Tjaša =) (in njeni) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tjaša =) (in njeni)   Tjaša =) (in njeni) Icon_minitimePon Dec 14, 2009 5:55 pm

Ojla!
Sem Tjaša. Podgance še nimam =( Sej veste, mame. =(( Moja ma najbrž fobijo pred vsem novim?! Nevem...
Sem velika ljubiteljica živali. Psa si želim že odkar vem zase. Po recimo osmih letih aktivnega teženja sem letos, 6. februarja končno dobila samo mojega, scrklanega Jona(vas pozdravlja izpod mojega stola kjer se zdaj carta, itak, kaj pa =) )
Tjaša =) (in njeni) DSC06527
Tamau ma pomoje mrčes u rit. Na cajte se mu zmeša. In takrat, uf ja... Njegov album se nahaja Tuki! Kaj naj še rečem? Nevem. No, če vas kej zanima, kar vprašite =)) Ko, enkrat, čez nekaj časa prideta Lilo&Stitch, bom pa opisala še njiju =))
Anyway, to bo to =)
Papa, Tjaša =)
Nazaj na vrh Go down
Ancha.

Ancha.


Število prispevkov : 49
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Tjaša =) (in njeni) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tjaša =) (in njeni)   Tjaša =) (in njeni) Icon_minitimePon Dec 14, 2009 7:04 pm

Ja, vse je res. Jst tuki da potrdim, ane sošolka? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Tjaša =) (in njeni) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tjaša =) (in njeni)   Tjaša =) (in njeni) Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 2:14 pm

Vse najboljše jocolor
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Tjaša =) (in njeni) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tjaša =) (in njeni)   Tjaša =) (in njeni) Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 2:55 pm

Hvala! Razz
No, za rojstni dan mi je mami dovolila, da obdržim Hekso(okej, dobila dovoljenje malo prej, ampak... =)) ) Tako, da mam zdaj tudi jaz nekaj(ali ona mene?) kar lahko cartam =)) Klik, klik =)
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

Tjaša =) (in njeni) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tjaša =) (in njeni)   Tjaša =) (in njeni) Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 4:02 pm

cheers Vse najboljše! Pa čestitke še za Hekso I love you
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Tjaša =) (in njeni) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tjaša =) (in njeni)   Tjaša =) (in njeni) Icon_minitimePon Feb 01, 2010 2:37 pm

use naj naj Smile
a je še tok suha tamala?
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Tjaša =) (in njeni) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tjaša =) (in njeni)   Tjaša =) (in njeni) Icon_minitimePon Feb 01, 2010 6:59 pm

Hvala vama! <3 120 gramov ma.. pravjo, da se je zredila fuuul, jst ne opazim, ker jo pač vsakodnevno mečkam. Laughing =)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Tjaša =) (in njeni) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tjaša =) (in njeni)   Tjaša =) (in njeni) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Tjaša =) (in njeni)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Tjaša in Čoli :)
» Čunčika, njena prijateljica Ula in njeni mladički :D

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: