Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Slike naših kletk

Go down 
+40
pa3cija
magijamarko
sara828
Klarchy*
soncnica
Tahun
fate
izi
marshmallow
nika_animals
Fiamma
choo
sharp
talupu
Skinny
amyZ
ines.
Sara27
E.T.
Juni
Kalisto
Nina
zverina
podgANA
NORČKK
Lee
Tjashy
mamaF
Timea
Blue
podganca
sreda_
Nes
elanor
Dejan
AtLanT!da
Sonii
lenka
mashikaa
Cath
44 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeTor Okt 26, 2010 8:13 pm

ja, že, že. Ampak, če imajo drugi manjše kletke, to še ne spremeni dejstva, da to ni optimalno
življenjsko okolje.

Malo je treba gledat, kaj podganice rabijo, ne pa kaj drugi počnejo.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
amyZ




Število prispevkov : 33
Join date : 11/08/2009
Age : 38
Kraj : Senovo

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 7:11 am

Jaz sem hotela za svoje dve večjo kletko, ker sta dve in ker sta bili med vikendi sami v LJ. Se mi zdi, da ju je tudi lepše gledati kako se podita po kletki, ali pa ko jima skrivam hrano po njej in jo iščeta. Če je pa eden sam mora pa verjetno tudi imeti dovolj prostora, ker mora imeti kaj za počet. Zdaj, če je podganica večino dneva zunaj potem ni problema, saj kletko uporablja le za spanje in wc, če je pa noter več časa in potem ima toliko manj gibanja, toliko manj za počet je pa že malo bogo vse skupi. Dokazali so tudi, da če imajo podgane v kletki več animacijskih igrač, potem se tudi njihovi možgani bolje razvijajo. Vendar pa vem, da so kletke drage in da težko kdo kupi večjo. Težko pa vedeti kako se žival počuti, ker ne kaže čustev, pa še prilagaja se.
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 9:04 am

Kletka je čisto v redu za njo in ne bom je menjala ker res ni potrebe. In saj ne gledam kaj počnejo drugi. In res ne vem zakaj bi jo morala menjat če je vedno spuščena....
In sem videla ena puna je tudi objavila sliko svoje kletke ki jo 10000x manjša od moje pa ji niste nič napisali. Suspect Saj ne pravim da je moja kletka nekaj uau a je bolje kot nič... Wink
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 9:15 am

Ines., kakšne pa so mere tvoje kletke? (da ne bomo na pamet govorili)
Če hočeš. si lahko izračunaš, če zadostuje potrebam tvoje podgane. Tule vneseš mere in boš videla:
http://www.rattycorner.com/odds/calc.shtml
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 9:40 am

Dejansko naj kletka ne bi bila dovolj velika za odraslo podgano. Shocked
Ampak mislim, da dokler imaš le eno podgano in veliko spuščeno bo kar vredu. Če pa si boš želela kdaj še eno podgano, potem bo treba pa obvezno večjo kletko. Meni se zdi ta kletka za eno podgano še kar solidna. Smile
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 9:46 am

JA to pa seveda da bi si rabla novo nabavt če bi mela dve podgani. Laughing
Drugače pa ja je kar vredu za eno ganco, pa Ellie je zdaj še majhna in ustvari sploh ne uporablja toliko kletke, samo spi in dela potrebo v njej. Laughing
Grem izmerit mere. Smile
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 10:02 am

Sem izmerla:
višina-46
dolžina-51,5
širina-25

Pisalo je da je tole premalo za starejšo podgano. :S
Ampak nevem meni se zdi kar v redu za eno podgano ker prijateljčina podgana (od talupu) je bila nekaj časa notri pa se je čist uredu počutila. Laughing
Nazaj na vrh Go down
amyZ




Število prispevkov : 33
Join date : 11/08/2009
Age : 38
Kraj : Senovo

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 12:05 pm

ines.
Mogoče je res malo majhna, kakšno četrtino moje. Ampak če je tvoja podganica veliko zunaj potem ne bi smelo bit problema. Dobro pa je, da ima te poličke, ma vsaj za plezati malo. Veliko se ukvarjaj z njo!

Je pa res bolje pred nakupom živali se pozanimat kakšne so njihove zahteve. Jaz sem prebrala cele forume in spletne strani preden sem se odločila za moji dve punci Smile
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 12:18 pm

Ja valda a se bom ukvarjala z njo. Very Happy
Drugače pa jaz si nisem kaj dosti prebrala pred tem ko sem si kupila podganco. Embarassed Samo saj zdaj sem si vse potrebno prebrala tako da ja. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 1:39 pm

No,saj. :/

Povem vam, da je kletka premala.
Če pa vas ne gane pa ne morem nič pomgat. Ni pa se zdaj treba opravičevat in izgovorov iskat,
ker kletka zaradi tega ne bo nič večja.

In zdaj se ni treba na mene jezit, samo povem vam,da ni prav.
Če upoštevaš ali ne pa res ni moja stvar. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 27, 2010 1:41 pm

Saj ne iščem izgovorov. xD
Glej meni se zdi kletka čisto dovolj velika za ganco ki je vsak dan ustvari spuščena. Wink
Nazaj na vrh Go down
Sara27

Sara27


Število prispevkov : 41
Join date : 16/05/2010
Age : 41
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 10:05 am

Pozdrav!

No moja kletka je sedaj končana, jo grem danes iskat, tako da jutri ko pridem nazaj bom mojima pripravila novo domovanje, potem ga bom poslikala ker me zanima, kako se vam zdi. Sicer sem gledala, da je velikost primerna od 5-7 podgan, tako da bosta pomojem uživala:) Mere pa so:

višina:100cm
dolžina 75cm
širina 55cm


Zanima pa me, ali je lahko kakšen šok za njiju, glede na to, da bosta imela povsem novo kletko in sta sedaj navajena stare, ki je veliko premajhna za njiju..... vzela sem jih na hitro, ker sta potrebovala dom, jaz pa družbo:) ....sicer sta veliko spuščena v sobi 3x3m. No bomo videli.

LP
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 10:41 am

Glede mer pa dobiš ''žegn'' od mene, pa sem precej stroga.

Dvomim, da bosta šokirana. Smile lahko, da bosta kakšen dan malo zadržana.
Ponavadi čisto znorijo od veselja in prevohajo vsak centimeter.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 2:55 pm

Ne se čudit, če jima najprej ne bo všeč. Jaz sem imela Booja po kastraciji v eni bolj majhni kletki, da ni mogel preveč okrog plezat in se kaj poškodovat. Ko sem ga pa dala nazaj v ta veliko kletko, je pa hotel na vsak način nazaj v ta staro. To je trajalo kakšen dan al pa 2, potem se je pa navadil nazaj na ta veliko kletko in mu je zdaj prav fajn Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sara27

Sara27


Število prispevkov : 41
Join date : 16/05/2010
Age : 41
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeTor Nov 02, 2010 8:02 pm

No končno slikce, mal sta še zadržana ampak se bosta kmal navadla.

Slike naših kletk - Page 4 Kletka-za-podgane-foto_13630331_17412365_18268783

Slike naših kletk - Page 4 Kletka-za-podgane-foto_13630331_17412365_18268770

Slike naših kletk - Page 4 Kletka-za-podgane-foto_13630331_17412365_18268778

Upam, da vam je všečSmile

LP
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeTor Nov 02, 2010 8:11 pm

Iiiii, super kletka!! Very Happy

Mene samo zanima kako take velike lesene kletke menjaš? Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Sara27

Sara27


Število prispevkov : 41
Join date : 16/05/2010
Age : 41
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 03, 2010 10:11 pm

Jaz imam na dnu polivinil, vmes časopis in čez brikete potem pa samo zamenjam brikete in očistim poličke, na katerih imam pa samolepilno folijo (no ni folija, kot en trši polivinil), tko da tudi če se polulata samo obrišem. vse ostalo pa sem nardila sama, sem kupila v bauhausu, imajo full lesa za izdelovanje maket in lahko z mal domišljije delaš karkoli. Men je čist enostavno, ker vse razen 3 poličk lahko vzamem ven, pa tud tako je narejena, da lahko poličke zamenjam in dam druge. Glede na to, da je moj dragi dedi star 86 let sem full vesela, kako lepo kletko mi je naredu:)Smile
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 03, 2010 10:20 pm

Lepa kletka. Smile Koliko časa je pa tvoj ded potreboval, da jo je naredil?
Nazaj na vrh Go down
Sara27

Sara27


Število prispevkov : 41
Join date : 16/05/2010
Age : 41
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 03, 2010 10:38 pm

Približno tri tedne:)
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 8:17 pm

Evo,.. dons smo dobili 2 novi kletki.... sta ogromniiii Very Happy Tale je od fantov.

Slike naših kletk - Page 4 72713_455516884285_643034285_5176641_2771689_n


Nazadnje urejal/a Skinny Čet Nov 04, 2010 8:50 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 8:35 pm

Oooooooooooo, kako sta veliki!!!!! In zelo lepi sta! Pa veliko igral je not!! Wink Very Happy Zelo mi je všeč!

Kakšne so pa mere kaj? Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 9:00 pm

Uf, s tole kletko pa zmagaš. Še jaz bi živela v njej Very Happy
Po moje mora biti vsaj nekje 2 metra visoka.

Srečne podganice so to I love you
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimePet Nov 05, 2010 6:09 am

Zunanje mere kletke so: š: 93 cm, gl: 63 cm, viš: 122 cm... Celotna višina kletke (spodaj je še polička) na koleščkih pa je 159 cm.

Komaj sem jih dočakala. Je dvojna kletka, tako da se oboja vrata odpirajo čez celotno širino kletke (celotno stranico odpreš), tako da s z lahkoto počistiš tako rešetke, kot podne. Fantje jo obožujejo. Danes pa sestavimo še drugo za punce Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimePet Nov 05, 2010 12:29 pm

Za pol metra sem se zmotila Smile
ups
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitimePet Nov 05, 2010 12:42 pm

Waaaa, noro! Very Happy Pa odpre se po celi stranici? Še bolj noro Very Happy Jaz sem zmeraj čisto popraskana, ko čistim police našim v njihovi kletki (ki se mi, mimogrede, zdaj zdi res majhna... Very Happy)
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Slike naših kletk - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Slike naših kletk
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» slike naših podganic
» Prodaja/oddaja kletk za podgane, dihurje,...
» Naših 12 podganic :D
» Kako objaviti slike na forumu

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: