Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Slike naših kletk

Go down 
+40
pa3cija
magijamarko
sara828
Klarchy*
soncnica
Tahun
fate
izi
marshmallow
nika_animals
Fiamma
choo
sharp
talupu
Skinny
amyZ
ines.
Sara27
E.T.
Juni
Kalisto
Nina
zverina
podgANA
NORČKK
Lee
Tjashy
mamaF
Timea
Blue
podganca
sreda_
Nes
elanor
Dejan
AtLanT!da
Sonii
lenka
mashikaa
Cath
44 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
izi

izi


Število prispevkov : 25
Join date : 25/11/2010
Age : 36
Kraj : vrhnika

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimePon Nov 29, 2010 6:10 pm

tudi sam imam trenutno iz omare narejeno. Ampak iscem se vecjo omaro, da bo cim vec placa

pohvale za kletke
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimePon Nov 29, 2010 6:20 pm

Full je dobra kletka. Sem jo hotela tudi sama narediti iz omare, samo zaradi praktičnosti pri čiščenju smo se raje odločili za kovinsko... saj je velika kot omara Very Happy
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimePon Nov 29, 2010 9:54 pm

Ooooo fulll maš dobro kletko Shocked

No pa sem se končno še jaz odločila fotografirat svojo kletko in jo pokazat vam.
Tole je kletke od mojih 'ganc:
Slike naših kletk - Page 6 Dsc1685
Slike naših kletk - Page 6 Dsc1684
No pa še ena hišica ki jo je moja sestra naredila za šolo in jo zdaj dala mojima 'gancama:
Slike naših kletk - Page 6 Dsc1682
Slike naših kletk - Page 6 Dsc1681
Upam da vam je všeč, komentirajte Very Happy cheers .
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 1:11 pm

Fate, koliko jih je notri v kletki? 2? Meni se namreč zdi premajhna Neutral
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 2:24 pm

fate je napisal/a:
komentirajte Very Happy cheers .

A sem se po pomoti na myspace prijavila? Ali spet kako nagradno igro na fb?

JA, no, bom pa komentirala. Fantastična kletka, tudi simpatična mi je s temi barvami. Tvoji hrčki
najbrž uživajo v njej.

Glede doma narete kletke; jaz se ne bi še enkrat odločila za to. Moja mi gre pošteno na živce.
Tako da to so moje zadnje podgane, potem pa vržem vse skupaj stran.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 3:01 pm

Nes je napisal/a:
fate je napisal/a:
komentirajte Very Happy cheers .

A sem se po pomoti na myspace prijavila? Ali spet kako nagradno igro na fb?

JA, no, bom pa komentirala. Fantastična kletka, tudi simpatična mi je s temi barvami. Tvoji hrčki
najbrž uživajo v njej.

Glede doma narete kletke; jaz se ne bi še enkrat odločila za to. Moja mi gre pošteno na živce.
Tako da to so moje zadnje podgane, potem pa vržem vse skupaj stran.

Nes, mislim, da si se malo zmotila. V tej kletki živijo podgane! tongue
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 3:12 pm

A v kletki za hrčke?
Hmm, to pa ni dobro.

Pa preden me spet kdo napade, da pač forumaši imajo podgane v kletkah za hrčke in bojda nič ne rečem -- podgane NE morejo biti v premajhnih kletkah, namenjenim hrčkom. In veste zakaj?
Ker niso hrčki.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
marshmallow

marshmallow


Število prispevkov : 9
Join date : 22/11/2010
Kraj : Gorenjska

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 3:58 pm

Nes je napisal/a:
Glede doma narete kletke; jaz se ne bi še enkrat odločila za to. Moja mi gre pošteno na živce.
Tako da to so moje zadnje podgane, potem pa vržem vse skupaj stran.

Zakaj?
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 4:12 pm

Po mojem zato, ker jo je težko čistit, pa urin se zaje v les in začne počasi smrdet ...

Sori, Nes, ker odgovarjam namesto tebe, itak samo ugibam Smile
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 5:25 pm

Nes je napisal/a:
fate je napisal/a:
komentirajte Very Happy cheers .

A sem se po pomoti na myspace prijavila? Ali spet kako nagradno igro na fb?

JA, no, bom pa komentirala. Fantastična kletka, tudi simpatična mi je s temi barvami. Tvoji hrčki
najbrž uživajo v njej.

Glede doma narete kletke; jaz se ne bi še enkrat odločila za to. Moja mi gre pošteno na živce.
Tako da to so moje zadnje podgane, potem pa vržem vse skupaj stran.

Pač imam tako kletko in je čisto dovolj velika za moje 'gance. Pa še dobra je ker jo lahko nadgrajujem in če hočem imeti 10 podgan bom pač toliko nadgradila kletko da bo segala od tal do stropa!! Criss in Cross pa se čisto dovolj zlavfata po kletki, aja pa nimam hrčkov za tvoje pojme ampak podgance.
In nikoli nočem imeti lesene kletke ker potem jo moraš menjati na leto in mi je čisto škoda denarja.

kot prvo pa priporočam to kletko ker je čisto vredu, in je super ker jo lahko nadgrajuješ.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 6:38 pm

Doma narejene kletke ne priporočam zato, ker je ne moreš razkužiti niti zribati in temeljito izprati.
Z vonjem zaenkrat nimam problema, ker je iz pocinkane kovine.
Ampak jaz bi rajše videla, če bi jo lahko zvekla pod tuš in jo, oprostite izrazu, ''ornk'' oprala.

Higienično oporočene so in obup je, da moraš skoz imeti isto notranjo opremo. Nič se ne da visečih mrež napeljati ipd.

Ah joj, spet hočeš prepirati, fate?
Ne da se mi. Dejstvo je, da kletko ni dobra za podgane, če je pa tebi vseeno,
kako živijo, je pa pač tako. Pa prosim brez izgredov, ker si si jih privoščila že dosti.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 6:44 pm

Nes, nočem se prepirati samo povem da je meni in tudi mojim podgancam zelo uredu (vidim kako "divjata" po kletki in se igrata).

Glede kletk pa niti ne delajo kakšne posebne kletke za podgance če pa že najdete kje so pa preveč drage, zato sem raje tako kupila ki se lahko nadgrajuje.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 6:51 pm

Sej, vsaka kletka ima svoje pomanjkljivosti.
Moja je ogromna, ampak jim ne morem spreminjat ničesar pa še sterilna ne bo nikoli 100 %.

Samo ni pa nujno, da ima podganica zdaj samo neki minimalni standard.
Kaj pa kakšne kletke za ptiče si gledala? So fine, in dostikrat niso predrage.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 6:54 pm

Sem tudi to gledala in mi je mami rekla da naj kako kletko iz bolhe in je bila ta še največja. In tudi razmišljam da bi si novo kletko kupila ampak mi mami ne posti še, mogoče si jo bom kar sama s svojim denarjem.
Nazaj na vrh Go down
izi

izi


Število prispevkov : 25
Join date : 25/11/2010
Age : 36
Kraj : vrhnika

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 7:10 pm

Nes s cem pa cistis kletko? Ce se nemotim se nesme uporabljati cistil, zaradi obcutlivega vonja podgan?
Kaj priporocas oz tvoje iskusnje
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 7:17 pm

Z alkoholnim kisom in s paro iz parnega likalnika Very Happy
Pojma nimate, kako težko je s parnim likalnikom obdelat površine lol!
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 7:19 pm

Vrjamem!!
Nazaj na vrh Go down
izi

izi


Število prispevkov : 25
Join date : 25/11/2010
Age : 36
Kraj : vrhnika

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 7:22 pm

Nes je napisal/a:
Z alkoholnim kisom in s paro iz parnega likalnika Very Happy
Pojma nimate, kako težko je s parnim likalnikom obdelat površine lol!

Hehe, vrjamem ja.
Dobro, da imam parni cistilnik, ker z njim cistim Mici WC. Hvala

.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 7:42 pm

Fate, vsaj tunelčke poberi ven. Kakor hitro podganice rastejo, znaš sicer en dan dobiti eno od njiju zadušeno, ko se bo zataknila notri. Jaz bi pa na tvojem mestu tudi ta vmesni razdelek vzela ven - kolikor vidim, ni polička, ampak sega čez celo kletko kot strop/tla. To zelo ni dobro za podganice, ker rade plezajo, ampak tako pa nimajo ravno kam za splezat, pa še zakrnijo lahko v rasti zaradi tega. Pa a nadgraditi s še eno pa ne moreš? Da bi bila vsaj visoka, če že široka in dolga ni dovolj.

Pa še to te opozarjam - ne mislim ti nič več pridigati zaradi kletke, samo dovoljenja za oglaševanje mladičkov pa ne boš dobila, če jih sploh nimaš kam dati.
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 7:50 pm

Juni: Za nadgradnjo še premišljuljem ker potem bi kletko težko kam dala pač da ne bi motilo druge. Za poličko pa ne vem ker ne vem kam bi zataknila oz. sestavila kletko lahko bi se tudi zrušila ali pa kaj podobno. Glede tonelčkov pa še prideta skozi in imata tudi v stropu/tleh/polički veliko lukno in itak čez tisto že skačeta.

Aja sem izmerila in meri:
višina-60
širina-58
globina-40

In sem tudi na stran pogledala in izračunala za koliko podganc je primerna.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 8:27 pm

izi je napisal/a:
Hehe, vrjamem ja.
Dobro, da imam parni cistilnik, ker z njim cistim Mici WC.
.

Sem že razmišljala o tem.
Pa nisem vedela, kako bi se tej napravi reklo. A je to draga stvar?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
izi

izi


Število prispevkov : 25
Join date : 25/11/2010
Age : 36
Kraj : vrhnika

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 8:37 pm

Rece se parni cistilnik.
Dobis jih ze od 20e naprej (neznane firme). Firme kot so Kirher (nevem kako tocno se napise), pa stanejo tudi cez 100e. Mislim pa, da nerabis takih ki so 100e, saj tisti so za domaco uporabo cisto dobri. Jas bi ga moral zamenat sedaj po petih letih ker je vodni kamen naredil svoje. Imam pa nek sredni razred. Zraven dobis tudi veliko nastavkov.

Pa sedaj ko bi kupoval bi kupil tistega ki sproti greje vodo. Jaz imam se stari sistem, ki greje celo posodo z vodo in je vedno treba cakati, da zagreje vodo.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 8:45 pm

fate je napisal/a:
Aja sem izmerila in meri:
višina-60
širina-58
globina-40

In sem tudi na stran pogledala in izračunala za koliko podganc je primerna.

Res je, če jim daš minimalno prostora, piše, da je za 2 podgani, "IF the space is used wisely". Pregrada na pol višine in tunelčki, ki visijo iz njih, pač niso pametna poraba prostora, zato sem ti pa tudi svetovala, da jih odstrani Smile
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 30, 2010 8:54 pm

Tunelčke sem že dala stran, pregrado pa bom probala ko jima bom čistila kletko.
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitimeNed Dec 05, 2010 12:51 pm

marshmallow je napisal/a:
evo, še jaz prispevam nekaj slikic. prejšnji teden sva s fantom kupila dve podganici in jima ta vikend dokončala njuno bajto Very Happy

1. http://www.shrani.si/?25/13v/VKhyAL1/foto090.jpg
Kupila sva staro omaro za 15€ in še nekej ostalih stvari za par €, vse ostalo sva izdelala sama. Čez oba nadstropja poteka palica ovita z vrvjo, ki je edini prehod med nadstropjema.

2. http://www.shrani.si/?3A/XD/2rgLt88G/149543167430874771015371.jpg
Prvo nadstropje. Na sliki še dokaj prazno, včeraj je fant izdelal še tunel in ga dodal na to poličko nad hiško.

3. http://www.shrani.si/?11/YO/4RZgIzL7/154134167429926747315371.jpg
Še iz mal drugačnega kota. Zadej v kotu wc, ki ga zaenkrat še ne uporabljata scratch

4. http://www.shrani.si/?3s/M2/mm2RKH6/154134167429914747015371.jpg
Drugo nadstropje. Na steni košara skor do vrha polna s senom, po katerem zlo rada rijeta Razz

5. http://www.shrani.si/?2A/fU/2g8Wj7uf/154134167429930747415371.jpg
Še enkrat ta košara, na katero vodi lojtrca.

Viseča mreža pa je pri fantu v izdelavi.


O moj bog! Super kletka! affraid
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Slike naših kletk - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slike naših kletk   Slike naših kletk - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Slike naših kletk
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» slike naših podganic
» Prodaja/oddaja kletk za podgane, dihurje,...
» Naših 12 podganic :D
» Kako objaviti slike na forumu

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: