Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!

Go down 
+15
Avalon
Lee
Tahun
taii aiko
lenka
aella
Eva
Dejan
Malinca
mamaF
Blue
bolha
Fiamma
Nes
AtLanT!da
19 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 08, 2009 3:06 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Tahun je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
Evo, prvi daljši, 20min dolg sprehod je za nami ^^ obe sta bli čist prestrašeni, mogoče tud zato ker sem ju ob nenavadni uri iz kletke spustila.. ampak sta bli pridni, Nix skoz v žepu, Xena pa mal vsepovsod po men xD

En stric pa gospa sta bla čist naudušena nad njima, celo debato užgal xD

no a vidš da ni nobenga problema jih pelat vn,se majo fino one in ti:D
(edin če ju mislš nost na dalše "izlete" ju probi navadt da lulata na tla ne nate,k drgač zna bit ful neprijetno vs oscan okol hodt Very Happy )

ma ja, Xeno bom probala odvadt s tem pihanjem, Nixie pa nikol ne lula name.. Sta pa pukakali žep (ne da bi vedla)

Učeri je šla pa Xena z mano s kolesom (sm previdno vozila!!!) na pošto ^^ smeeeeh, ženski za pultom ni blo nč jasn, sam ji je bla pa ful ušeč k je pr zadrgi od jope med mojimi ...ekhm... joški vn gledala <3 (sj sm mela 2 majci še spodi, tko da ni blo preverzno xD)

ful mi je ušeč folk k mu nasmeh pride na obraz k ju vid! Čeprov jih 3/4 ne opaz, da bi se pa kdo jeziu al pa zgražou se pa še ni zgodil..

uu kr s kolesom sta šli,hudo..a se je ful držala?Very Happy

haha jaa ena ma podganco navajeno da ji spi v modrcu ane xD
(sam nevem glede na to kok te mrcine praskajo to ni lih "udobno" Very Happy )

ja večina jih ful uredu reagira na podgance,sam ena do zdej me je zgrožn pogledala haha Very Happy
(če se še prfoksom ne zdi nč groznga da jo u šolo nosm xD )
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 10, 2009 3:05 pm

Xena je dons odkrila radirko!! In je ni hotla spustit za nč na svetu razen pribplška xD zdej je radirka spet moja, ampak grem stavit, da ne za dolgo, ker se je Xeni čist zmešal, ko je ni več našla xD ji morm eno kupit xD hec hec
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4306.th jezik
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 10, 2009 3:20 pm

Shocked Very Happy kok je že zrastla! I love you

fetiš na radirke pravš..zanimivo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 10, 2009 3:41 pm

Tahun je napisal/a:
Shocked Very Happy kok je že zrastla! I love you

fetiš na radirke pravš..zanimivo Very Happy

Ma, to mi usi praujo, da je Xena ful velka.. P sploh ne opazm razlike med ko je bla mala pa zdj.. O.O :=)=: mojmu tipu je skor čeljust dol padla pa ju ni vidu sam en tedn, prou ni mogu vrjet da gre za isti žvauci xD
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 10, 2009 6:26 pm

jaa,ful hitr rastejo..js sm mojo stehtala k sm jo domou prnesla in je mela 60g,zdej po dveh tednih ma pa 170 Shocked
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 10, 2009 6:46 pm

Tahun je napisal/a:
jaa,ful hitr rastejo..js sm mojo stehtala k sm jo domou prnesla in je mela 60g,zdej po dveh tednih ma pa 170 Shocked

haha bajs XD. Se vid da je bla pr men, kr je dobr rejena XD wave :=)=: jezik
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 15, 2009 6:50 pm

no tkole js nimam miru, kadr ju spustim.. Včasih je že prouu nadležn.. Tuki sm lih za compom, in valda obe hočta na prepovedano območje - mizo..

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4327-copy

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4316 tuki panamo..

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4387-copytole je pa njuna najnaj palca in sm naju lih ujela, k je Xena dol šibala xD
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 15, 2009 6:56 pm

Kok si dala za kletko pa kje si jo kupla? Všeč mi je ful...Kok pa stane da jo nadgradiš?
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 15, 2009 6:57 pm

Moj parček mi pa narjaje leze po nogah, se m pa tja mi zleze kera od podganc na rame. Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 15, 2009 7:00 pm

kak sta že zrasle ful O.O
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 15, 2009 7:04 pm

jaaa,ogromne sta Very Happy
(pa ful lušne ^^)
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 11:58 am

Avalon je napisal/a:
Kok si dala za kletko pa kje si jo kupla? Všeč mi je ful...Kok pa stane da jo nadgradiš?

Jst sm takole kupla u mr. petu u btc-ju in je bla 65€... Rovov in tega pa nism posebej kupivala, ker bom nekako obedve kletki skupej povezala in dejansko teh rovov potem ne bosta rabila. Pepe se itak niti približno ne stlači več skoznje, tko da... :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 12:19 pm

Eva je napisal/a:
Avalon je napisal/a:
Kok si dala za kletko pa kje si jo kupla? Všeč mi je ful...Kok pa stane da jo nadgradiš?

Jst sm takole kupla u mr. petu u btc-ju in je bla 65€... Rovov in tega pa nism posebej kupivala, ker bom nekako obedve kletki skupej povezala in dejansko teh rovov potem ne bosta rabila. Pepe se itak niti približno ne stlači več skoznje, tko da... :=)=:

Vau, zakon, to sploh ni tok... Js morm mojima novo kletko kupt, je una plastika spodej ful stara in že čiz razpokana, jao jao...
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 17, 2009 3:13 pm

Eva je napisal/a:
Avalon je napisal/a:
Kok si dala za kletko pa kje si jo kupla? Všeč mi je ful...Kok pa stane da jo nadgradiš?

Jst sm takole kupla u mr. petu u btc-ju in je bla 65€... Rovov in tega pa nism posebej kupivala, ker bom nekako obedve kletki skupej povezala in dejansko teh rovov potem ne bosta rabila. Pepe se itak niti približno ne stlači več skoznje, tko da... :=)=:

ja js tud, mr.pet, 65€.. nadgradnje pa pomoje ni, ampak je že sama po seb dost velka, baje da za 4 podgane kumot, js mam pa dwe pa jima je čist supr xD :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 4:24 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Eva je napisal/a:
Avalon je napisal/a:
Kok si dala za kletko pa kje si jo kupla? Všeč mi je ful...Kok pa stane da jo nadgradiš?

Jst sm takole kupla u mr. petu u btc-ju in je bla 65€... Rovov in tega pa nism posebej kupivala, ker bom nekako obedve kletki skupej povezala in dejansko teh rovov potem ne bosta rabila. Pepe se itak niti približno ne stlači več skoznje, tko da... :=)=:

ja js tud, mr.pet, 65€.. nadgradnje pa pomoje ni, ampak je že sama po seb dost velka, baje da za 4 podgane kumot, js mam pa dwe pa jima je čist supr xD :=)=:

O kul. Sam še dnar mi manjka xD
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 05, 2009 8:35 pm

No, moji dondri, naute vrjel, sta spet zrastli! Jutri bosta teoretično stari 3 mesece in čez en mesec naj bi (spet teoterično) nehali rasti, končno =) sicr bi js hotla, da še vsaj mal zrasteta, ampak ju je mojih še vedno strah, in bi blo boljš zanje če bi bli manši xD

Tuki je Xena z edinim članom družine poleg mene, ki ju OBOŽUJE!!!! To je moja nečakinja, k hod k nam na obisk sam še zard bonbonov in njiju xD
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4593a.th

Xena ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4613

Skrivanje med DVD-ji (zbiram filme, in ju fentam, če se bi kdaj tm polulali (je čist možno, da se je že zgodilo, bolš zanju da ne opazm. Problem je, kr jih ne morm drgač postavt al pa drgm dat.))
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4600

Polička, ki sta jo okupirali že 1. ko sta stopli iz kletke xD pač, zdaj je njuna.
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4547

Nix
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4516

Podganci v igri z najnaj pulovrjem-jopo (se zakopleta vanjo, grizeta, pucata, zaspali sta tud že not,...)
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4455

Tole je pretep pred čiščenjem: Xena, manjša in lažja se spravi nad Nixie in jo hoče pucat, Nixie pa zravn cvil kr d jo bo pojedla xD
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4443

Pa še Xena v žepu. Nikol ne bom vedla kaj je rinla tja not, nikol še ni šla, tokrat pa ene 10x v enem dnevu... ??? Neutral Question
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Img4453
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 05, 2009 8:50 pm

Luškaniii***
Isto je z Alexijem in Lumpo ko se hočeta čistit. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 1:35 pm

Veselo sporočam, da sem učeri prvič prejela namerni ugriz od Xene (oziroma 1. od katere koli clown )! Bil je čist lahk, ubistvu sem opazila, da me je ugriznila samo zato, ker sem bolj vidla njen smrček na mojem prstu v takem "zgroženem" položaju kt pa čutla zobke, lih tok da mi je nakazala da ji težim Laughing (žgečkala sm ju) :=)=: :=)=: jezik flower lol! clown
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 1:50 pm

pomoje ti ni kazala da ji nehi težit ampak se je igrala,ker moja to stalno dela ko se igra Very Happy
skače po postli in prteče do moje roke,me narahlo ugrizne in pod koutr,uglaunm podi se okol za mojo roko Very Happy
možno da te je tvoja šele zdej ugriznla ker se ponavadi med sabo igrata,moja se pa pač z mano.. :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 1:52 pm

Kakšne lepe slikeee!!
Tudi mene Takos rahko grizlja, ko se crkljava, nikoli me ni "prav" ugriznil.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 2:10 pm

o, ne ne, sej se igra z mano na enak način že skoz odkar sem jo prvič dala vn - prteče, jo požgečkam, zlaufa stran, pa skoz isto! Very Happy tokrat sm ji pa res že doug težila tud k je šla stran, kr sm sprobavala "mejo" in je biu zravn prov pošastn vzklik "Nehi že murit!! HAM!" Very Happy smeh
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 2:25 pm

Ampak samičke so pa res bolj pogumne lol! mene zanima, če ima kdo samčka, ki ga je kdaj ugriznil.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 2:46 pm

Ja, Cath, mene je ugriznil najbolj prijazen in scartan od obeh, in to na veko. Smo potem na forumu ugotavljali, da so mogoče treplanice zgledale kot kakšno žuželka. Ker se mi ponavadi zažene v oko, takoj ko trenem Very Happy

No v bistvu to še zmeraj dela, še danes je poskušal.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
podgANA

podgANA


Število prispevkov : 92
Join date : 11/08/2009
Age : 41
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 2:50 pm

Ja, Pepe je mojo mami že 2x fejst do krvi ugriznu. Mene pa samo med igro, ampak to zlo narahlo. Ko je biu še manši me je bol močno,
ampak verjetno še ni imeu občutka :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 3:00 pm

OK, potem pa imam srečo, da lahko iz mojega samčka delam, kar čem Laughing Ne bom pa se prehitro hvalila, ker je star malček več, kot pol leta in lahko tudi on kmalu kakšne fleše dobi scratch
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» AtLanT!da aka Kix
» Mici končno doma :)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: