Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!

Go down 
+15
Avalon
Lee
Tahun
taii aiko
lenka
aella
Eva
Dejan
Malinca
mamaF
Blue
bolha
Fiamma
Nes
AtLanT!da
19 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 10:45 am

I love you

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Nixiexena.th

Tole sta Nixie (rjavobela) in Xena (črnobela)!
Dobila sem ju od Anjee. učeraj okoli 18h. In že učeraj sta raziskovali in jedli in se (skor) nč bali, Xena je clo ful navezana name ubistvu.

Nixie je bolj zadržana in previdna, men še ne zaupa tok, ampak se "pusti" prjet brez problemov, in tud pol sobe že pozna predvsem luknje in "skrivališča" kt so prozorni kozarci clown in obožuje žuželčje poslastice in plišaste medote.

Xena je bol radovedna in (pre)drzna od Nixie, po men pleza kd da swa ceu (njen) lajf skupi - dns sm bla oblečena v begi hlače in lovila Nixie po polici alien Razz in kr naenkrat začutm, da mi Xena čist vesela pleza po hlačnci po NOTRANJI strani navzgor bounce Very Happy pol pa še pod majco in lizat pazduho (na žalost je odkrila da je moj deodoratn sladek Rolling Eyes Shocked Evil or Very Mad to ni dobr!!) pol jo pač skoz vrat vzamem vn in na tla pa jovo na nowo!!! xD afro Rolling Eyes Razz jaoo..

Ponoč sm misnla da bo huj, da nam mogla spat ampak sta bli pridni, upam da dns tud Very Happy Razz Sam še za Xeno poslastice morm najdt, kr se za te žužke ne zmen kj dost..

No to je to, se mi zdi.. Rada ju mam že zdej ful, in komi čakam da ju navadm nase in gremo mal u lajf..

Fotr bo pa tud prebolu.. hope so..
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 11:35 am

iii luštni podganci <3 <3 Pa si ju le dobla


žuželke v obliki priboljška? kako pa to izgleda Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 11:36 am

Wiii končno! Smile
Me veseli, da sta že tako razposajeni Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 11:37 am

Nes je napisal/a:
iii luštni podganci <3 <3 Pa si ju le dobla


žuželke v obliki priboljška? kako pa to izgleda Smile
Jaz sem svojima večkrat kupila posušene koilice in škamke...in jih obožujeta. Zdaj ne vem kaj pa Atlandida uporablja.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 2:23 pm

po notranji strani hlač gor.. auč Laughing
no, me veseli, da si ju končno dobila Razz
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 2:26 pm

Super!
Tamali sta fuul luštkani, jst kumi čakam da svojo dubim jutri. Very Happy
Pa imena sta mi ful fajn še posebej Nixie, moji bo tut na N ime. Razz Aja kakšno kletko pa maš?
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 4:00 pm

Fiamma je napisal/a:
Nes je napisal/a:
iii luštni podganci <3 <3 Pa si ju le dobla


žuželke v obliki priboljška? kako pa to izgleda Smile
Jaz sem svojima večkrat kupila posušene koilice in škamke...in jih obožujeta. Zdaj ne vem kaj pa Atlandida uporablja.

ja, to kar mam jaz je podobn, sam da so še črvi oz gosenice, neki tazga, zravn in na kobilce pa te črve je Nixie nora! Pa zdj tud Xena..

Blue, mam eno iz mr Pet-a (kr so mi jo v Zooticu sunl prd nosom!!), ne vem točno, je prbl. 50x?x80 (širina, višina, dolžina) Very Happy sam se odpira navzgor s celim stropom, tko da je cel zgornji del odkrit in ju loh lovim pa zezam čez celo kletko razn pod poličko, pa še po teh vratih-stropu loh pol plezata na polico, ki je nad kletko..
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 4:04 pm

Aha, vse jasno. Smile my bad
Sem upala da so kakšni briketi z okusom.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 4:07 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
Nes je napisal/a:
iii luštni podganci <3 <3 Pa si ju le dobla


žuželke v obliki priboljška? kako pa to izgleda Smile
Jaz sem svojima večkrat kupila posušene koilice in škamke...in jih obožujeta. Zdaj ne vem kaj pa Atlandida uporablja.

ja, to kar mam jaz je podobn, sam da so še črvi oz gosenice, neki tazga, zravn in na kobilce pa te črve je Nixie nora! Pa zdj tud Xena..

Blue, mam eno iz mr Pet-a (kr so mi jo v Zooticu sunl prd nosom!!), ne vem točno, je prbl. 50x?x80 (širina, višina, dolžina) Very Happy sam se odpira navzgor s celim stropom, tko da je cel zgornji del odkrit in ju loh lovim pa zezam čez celo kletko razn pod poličko, pa še po teh vratih-stropu loh pol plezata na polico, ki je nad kletko..
gosenice?? ali misliš ličinke mokarjev?? če je to, pol imava verjetno isto Razz
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 4:22 pm

Ne morem se upret, da ne bi dala še par slikic Very Happy Razz

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Kozarek.th - najljubši kozarček (od obeh, Nixie se dobesedno tepe zanga)

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Xenanamen.th - Xena v trenutku, ko mi leze pod majco (p moj rdeč lic zravn) Very Happy

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Kletka3.th
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Kletka2.th - pa še kletka v celoti (ful mi je praktičen in všeč ta način odpiranja!! I love you ) Not mata pa visečo mrežo, nek stolp za mal plezat pa tko, žepk iz kaubojk, v katerm spita, p je večinoma Xena not, hišo iz košarice p tako kokosovo hiško k jo ma Nixie ful rada..

Ja Fiamma, možno pa da so ličinke, nimam pojma, vem sam da mata ful radi pa d je praktičn.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 4:30 pm

Prosim, da se kar nehaš upirat Smile

Vsi <3 slikice Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 7:45 pm

bounce bounce Lepotički sta!
A veš, da sem res vesela, da si ju dobila - po vsem tem času na forumu brez podgance, pa po vseh teh slikah, ki si jih naredila, ej - ti si ju pa res zaslužiš!
Pa tale kletka je tudi zakon! Še nikoli nisem videla tega načina odpiranja, ampak izgleda super praktično - za čiščenje, za vzet podgani ven - skratka dBest Very Happy

Fotru se pa malo "prlizuj" (ne mislim uno pocukrano), bolj v tem smislu, da si "kao" ustrežljiva, pa prijazna pa dobre volje - da bo zaštekal, kolko bolše volje si, odkar imaš podganice Very Happy , pa se bo sigurno počasi omehčal Very Happy .
Nazaj na vrh Go down
Malinca

Malinca


Število prispevkov : 23
Join date : 19/02/2009
Age : 32
Kraj : Maribor

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: :)   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 8:09 pm

zelo zelo lepi podganici,dobra imena in kul kletka Smile <3
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 8:56 pm

No pa si le dobila podganci Very Happy .
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeTor Sep 15, 2009 11:56 pm

Ful sta luštni I love you
Tale način odpiranja mam tud jst in je suprpraktičn, za pucat, lovit jih ipd. Smile
Nazaj na vrh Go down
aella

aella


Število prispevkov : 64
Join date : 16/08/2009
Age : 35
Kraj : Zagreb-Tolmin

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeSre Sep 16, 2009 2:12 am

Prelepi sta! Pa ime Xena mi je ful dobro Laughing

Kletka je fuuul lepo urejena. Pa ta sistem odpiranja je zlo praktičen - moja 2 sta dobila novo (se tudi tako odpira - samo pregraditi jo moram) Very Happy Me prav veseli da si končno dobila podganice I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeSre Sep 16, 2009 9:43 am

Hvala vsm!!! mamaF, oči je že mal sqliran Very Happy pa dons mam glavno vožnjo na Roški (živči živčki) in če nardim, bo tok veseu, da bo pomoje clo jih pršu pogledat Very Happy Razz ali pač Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeSre Sep 16, 2009 10:13 am

Pol pa srečno! Sej boš nardila! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeČet Sep 17, 2009 2:21 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Hvala vsm!!! mamaF, oči je že mal sqliran Very Happy pa dons mam glavno vožnjo na Roški (živči živčki) in če nardim, bo tok veseu, da bo pomoje clo jih pršu pogledat Very Happy Razz ali pač Twisted Evil
No in a ti je uspela glavna vožnja al boš mela naslednič več sreče? Smile
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeČet Sep 17, 2009 2:31 pm

Dejan je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
Hvala vsm!!! mamaF, oči je že mal sqliran Very Happy pa dons mam glavno vožnjo na Roški (živči živčki) in če nardim, bo tok veseu, da bo pomoje clo jih pršu pogledat Very Happy Razz ali pač Twisted Evil
No in a ti je uspela glavna vožnja al boš mela naslednič več sreče? Smile

upam da bom mela naslednič več sreče xD
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 3:25 pm

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Napadnaeule.th

ewo, obsedenost s smrdečimi čevli Twisted Evil nista jih mogli pustit prmir xD

pa zijala tkole past xD
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Sweetish.th

pa nakonc mal cartanja..
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Xenavnaroju2.th ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Malopavze.th
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 3:37 pm

iii kaj sta dobree sunny
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 3:53 pm

Fuuuuul! Ka p tvoja kj??
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 5:03 pm

AtLanT!da je napisal/a:
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Napadnaeule.th

ewo, obsedenost s smrdečimi čevli Twisted Evil nista jih mogli pustit prmir xD


Haha Smile
Moj je prevohal vsak čevelj na stojalu in iz rdečih balerink ven dva žeblja privleko Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 7:23 pm

xD Js sm se pa tok sekirala da jima bo moja soba dougočasna xD Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 5Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: