Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!

Go down 
+15
Avalon
Lee
Tahun
taii aiko
lenka
aella
Eva
Dejan
Malinca
mamaF
Blue
bolha
Fiamma
Nes
AtLanT!da
19 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 20, 2009 8:23 pm

Tale s čevlji je res posrečena Laughing. Ful sta lušni radovednici mali ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Invision-Board-France-339.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 21, 2009 7:59 am

Sj pridejo še slikce, kr sm obsedena z njima in fototom xD
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 21, 2009 8:31 am

Super, že čakamo Razz.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 21, 2009 10:16 am

Wiii, tkole sm ju zalotla v kokosu, do zdj ga nista kj dost šmirglali, dons sm jima pa kletko pucala p sta zapanali v njem xD kok sta bli lušniiiii!! <3

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Kokosgnea.th Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven flower
Nazaj na vrh Go down
taii aiko

taii aiko


Število prispevkov : 138
Join date : 03/09/2009
Age : 36
Kraj : Okolica Celja

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 21, 2009 4:46 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Wiii, tkole sm ju zalotla v kokosu, do zdj ga nista kj dost šmirglali, dons sm jima pa kletko pucala p sta zapanali v njem xD kok sta bli lušniiiii!! <3

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Kokosgnea.th Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven flower

Prav posrečeni sta Cool Moje pa sploh ne morem slikat razen, če jo mam na ramenih...drugače je preveč hyper in ni niti sekunde na miru Laughing
Nazaj na vrh Go down
http://monika-b.webs.com/
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 21, 2009 6:06 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Fuuuuul! Ka p tvoja kj??
Moja je fajn. Smile

Joooj kaj sta šikane v kokosu! Čist zbasane hehe. Kje si ga pa to kupila? Jst sm v alerju enega vidla.. sam je bil čisto majhen.. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeTor Sep 22, 2009 4:39 pm

Kokos sm v hali A v BTC-ju tm v eni trgovinci.. Sj ta je tud dost mjhn, sam ga mata očitn radi..
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeTor Sep 22, 2009 11:02 pm

Hehe, se pa zmerej stlačjo v najmanjše luknje kar jih najdejo Very Happy Verjetno jim je toplo pa varne se počutjo, kaj pa vem... Pepe si pod poličko kjer spi zmerej navleče vse cunjice iz kletke, da se na koncu še sam komaj not stlač - pa mu je zgleda čist luštno Laughing
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePon Sep 28, 2009 5:56 pm

dans sm mela oblečene najbol ozke kaubojke ki jih premorem, pa je Xena vseen pršla od dna do pasu gor p notranji str.! Ta mala je obsedena s tlačenjem xD

Pa doživeli in preživeli sta prvo vodno doživetje xD smeh xD po "kopanju" sta šli čistt še druga drugo ^^
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 8:27 am

^^ v tej škatli je Nixie začela shranjevt vse pribolške k jima jih dam xD
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Nixiecutie.th
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Mmmposladek.th

tkole se prlagajamo na pulovr, da bomo šli lahko enkrat u miru vn ^^
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Pulover9.th

pa njun kozarc, not so akvarijski kamni, da se ne prekucne. Najprj je biu mišlen kot za potaplanje sam nista pokapčili, zto ga mata pa zdj za pitje xD
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Kxena.th

pa Xena se ne more upret tej palci, velka je 150cm, ona prpleza čist na vrh, pol pa ne ve kaj bi xD
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Xenanapalici.th ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Waaaao.th
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 12:34 pm

kok sta dobre!!wiii I love you
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 1:58 pm

hihhi fala ^^
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 10:49 pm

Iiiii, kakšne dobre fotke! bounce
A si probala že kaj risat tvoji navihanki?
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 6:06 am

Hihi kaki smeški. sunny I love you

Nixie je pa glede barve čisto podobna moji Nessie. Smile
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 8:39 am

mamaF je napisal/a:
Iiiii, kakšne dobre fotke! bounce
A si probala že kaj risat tvoji navihanki?

ne še, ampak pomoje bom ^^ zadne čase nč ne rišm Embarassed Evil or Very Mad

Blue je napisal/a:
Hihi kaki smeški. sunny I love you

Nixie je pa glede barve čisto podobna moji Nessie. Smile

Sj, a nista sestrci? Mislm vse 3, sam Xena je bla najbl črna od vsh, zto sm jo tud uzela ^^
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 6:24 pm

AtLanT!da je napisal/a:

pa Xena se ne more upret tej palci, velka je 150cm, ona prpleza čist na vrh, pol pa ne ve kaj bi xD
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Xenanapalici.th ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Waaaao.th
hja.. podgane Razz Razz Razz

mojemu pa je nekako ratalo prit z omarice za čevlje, kamor sem ga dala, ko sem šla na wc.. v glavnem- pridem jaz lepo iz wc-ja in vidim tamalega kako mirno čaka pred vrati.. Shocked
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 6:31 pm

bolha je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:

pa Xena se ne more upret tej palci, velka je 150cm, ona prpleza čist na vrh, pol pa ne ve kaj bi xD
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Xenanapalici.th ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Waaaao.th
hja.. podgane Razz Razz Razz

mojemu pa je nekako ratalo prit z omarice za čevlje, kamor sem ga dala, ko sem šla na wc.. v glavnem- pridem jaz lepo iz wc-ja in vidim tamalega kako mirno čaka pred vrati.. Shocked

haha care xD
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 6:22 pm

No, sporočam, da je Xena že popolnoma odvisna od mene, skoz ko je spuščena je po meni al pa raziskuje če jo jz ignoriram ^^ Nixie je še mal previdna al je pa sam tok mirnejša, ampak tud že sama in prostovolno pride, vsekakor ni problemov z nobeno ^^ I love you do dons sta uporablali sam moje rokave in žepe in notranjo str. majce, in končno sta našli kapuco!!!! Žurkaaaa!!! pucanje, pribolški, vse je blo tm not xD Very Happy smeh!
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 12:21 pm

ja to je zlo fajn če ju boš n kapuco navadla,moja sploh noče bit not.. :S

a ju že kej okol nosš?
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 6:41 pm

Tahun je napisal/a:
ja to je zlo fajn če ju boš n kapuco navadla,moja sploh noče bit not.. :S

a ju že kej okol nosš?

ja, do zunanjih smeti (živim u bloku in najbližje smeti izven stanovanja so minutoo hoje daleč -> idealno za navajanje na svež zrak ^^) Sam zdj k bo zima ne bomo nč zuni..
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 2:31 pm

hehe Very Happy
ampak sej če ju boš mela v kapuci/rokavu al pa pod lasmi,ju pomoje lahko mirno nosš okol..Smile
ker js svojo vem da bom,ker tud zjutri k je mrzlo sploh ne leze v kapuco al pa kam na toplo,rajš na rami sedi..pol je zihr ne zebe Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 3:10 pm

Evo, prvi daljši, 20min dolg sprehod je za nami ^^ obe sta bli čist prestrašeni, mogoče tud zato ker sem ju ob nenavadni uri iz kletke spustila.. ampak sta bli pridni, Nix skoz v žepu, Xena pa mal vsepovsod po men xD

En stric pa gospa sta bla čist naudušena nad njima, celo debato užgal xD
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 5:23 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Evo, prvi daljši, 20min dolg sprehod je za nami ^^ obe sta bli čist prestrašeni, mogoče tud zato ker sem ju ob nenavadni uri iz kletke spustila.. ampak sta bli pridni, Nix skoz v žepu, Xena pa mal vsepovsod po men xD

En stric pa gospa sta bla čist naudušena nad njima, celo debato užgal xD
Oo, super! Very Happy
Jst pa mojo trenutno samo po stanovanju šetam. Bove šle kdaj tut ven. Wink
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 5:45 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Evo, prvi daljši, 20min dolg sprehod je za nami ^^ obe sta bli čist prestrašeni, mogoče tud zato ker sem ju ob nenavadni uri iz kletke spustila.. ampak sta bli pridni, Nix skoz v žepu, Xena pa mal vsepovsod po men xD

En stric pa gospa sta bla čist naudušena nad njima, celo debato užgal xD

no a vidš da ni nobenga problema jih pelat vn,se majo fino one in ti:D
(edin če ju mislš nost na dalše "izlete" ju probi navadt da lulata na tla ne nate,k drgač zna bit ful neprijetno vs oscan okol hodt Very Happy )
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 08, 2009 11:28 am

Tahun je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
Evo, prvi daljši, 20min dolg sprehod je za nami ^^ obe sta bli čist prestrašeni, mogoče tud zato ker sem ju ob nenavadni uri iz kletke spustila.. ampak sta bli pridni, Nix skoz v žepu, Xena pa mal vsepovsod po men xD

En stric pa gospa sta bla čist naudušena nad njima, celo debato užgal xD

no a vidš da ni nobenga problema jih pelat vn,se majo fino one in ti:D
(edin če ju mislš nost na dalše "izlete" ju probi navadt da lulata na tla ne nate,k drgač zna bit ful neprijetno vs oscan okol hodt Very Happy )

ma ja, Xeno bom probala odvadt s tem pihanjem, Nixie pa nikol ne lula name.. Sta pa pukakali žep (ne da bi vedla)

Učeri je šla pa Xena z mano s kolesom (sm previdno vozila!!!) na pošto ^^ smeeeeh, ženski za pultom ni blo nč jasn, sam ji je bla pa ful ušeč k je pr zadrgi od jope med mojimi ...ekhm... joški vn gledala <3 (sj sm mela 2 majci še spodi, tko da ni blo preverzno xD)

ful mi je ušeč folk k mu nasmeh pride na obraz k ju vid! Čeprov jih 3/4 ne opaz, da bi se pa kdo jeziu al pa zgražou se pa še ni zgodil..
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!   ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!! - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» AtLanT!da aka Kix
» Mici končno doma :)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: