Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Alexi in Lumpa

Go down 
+11
Katarina
Eva
AtLanT!da
Olivija
*Tinky*
mamaF
_panter_
elanor
Dejan
Sonii
Fiamma
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Alexi in Lumpa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Alexi in Lumpa   Alexi in Lumpa - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 15, 2010 11:11 am

Tahun je napisal/a:
mišo/miško je napisal/a:
Fiamma a potem zdaj nimaš več nobene podgance?

ne ker ima alergijo.. =/

Če bi jaz imela alergijo, se nikakor ne bi mogla ločiti od Miša.
Joj, boga Fiamma.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Alexi in Lumpa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Alexi in Lumpa   Alexi in Lumpa - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 15, 2010 7:53 pm

mišo/miško je napisal/a:
Tahun je napisal/a:
mišo/miško je napisal/a:
Fiamma a potem zdaj nimaš več nobene podgance?

ne ker ima alergijo.. =/

Če bi jaz imela alergijo, se nikakor ne bi mogla ločiti od Miša.
Joj, boga Fiamma.
Verjemi, da mi ni bilo lahko, ampak je moje zdravje zelo trpelo. Dobivala sem srbeče izpuščaje, kašljala sem, kihala, cedilo se mi je iz nosu, v pljučih mi je piskalo, težko sem dihala, včasih so se mi tudi oči solzile, ...
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Alexi in Lumpa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Alexi in Lumpa   Alexi in Lumpa - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 16, 2010 8:15 am

Fiamma je napisal/a:
mišo/miško je napisal/a:
Tahun je napisal/a:
mišo/miško je napisal/a:
Fiamma a potem zdaj nimaš več nobene podgance?

ne ker ima alergijo.. =/

Če bi jaz imela alergijo, se nikakor ne bi mogla ločiti od Miša.
Joj, boga Fiamma.
Verjemi, da mi ni bilo lahko, ampak je moje zdravje zelo trpelo. Dobivala sem srbeče izpuščaje, kašljala sem, kihala, cedilo se mi je iz nosu, v pljučih mi je piskalo, težko sem dihala, včasih so se mi tudi oči solzile, ...

Kakšni izpuščaji so bili to? (veliki, rdeči...) Me zanima, ker jaz tudi dobivam zadnje čase neke izpuščaje, potem me pa srbi, se namažem z labello in je ok-ej. Je pa res, da sem zbolela. Lahko tudi prehlajenost vpliva na te izpuščaje??? confused
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Alexi in Lumpa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Alexi in Lumpa   Alexi in Lumpa - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 16, 2010 10:18 am

mišo/miško je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
mišo/miško je napisal/a:
Tahun je napisal/a:
mišo/miško je napisal/a:
Fiamma a potem zdaj nimaš več nobene podgance?

ne ker ima alergijo.. =/

Če bi jaz imela alergijo, se nikakor ne bi mogla ločiti od Miša.
Joj, boga Fiamma.
Verjemi, da mi ni bilo lahko, ampak je moje zdravje zelo trpelo. Dobivala sem srbeče izpuščaje, kašljala sem, kihala, cedilo se mi je iz nosu, v pljučih mi je piskalo, težko sem dihala, včasih so se mi tudi oči solzile, ...

Kakšni izpuščaji so bili to? (veliki, rdeči...) Me zanima, ker jaz tudi dobivam zadnje čase neke izpuščaje, potem me pa srbi, se namažem z labello in je ok-ej. Je pa res, da sem zbolela. Lahko tudi prehlajenost vpliva na te izpuščaje??? confused
Tam, kjer me je podgana opraskala sem dobila prav bunkice, kot od komarjega pika, rdečina pa se je lahko kar precej razširila in bila precej srbeča.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Alexi in Lumpa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Alexi in Lumpa   Alexi in Lumpa - Page 3 Icon_minitimeNed Maj 16, 2010 11:19 am

Fiamma je napisal/a:
mišo/miško je napisal/a:
Fiamma je napisal/a:
mišo/miško je napisal/a:
Tahun je napisal/a:
mišo/miško je napisal/a:
Fiamma a potem zdaj nimaš več nobene podgance?

ne ker ima alergijo.. =/

Če bi jaz imela alergijo, se nikakor ne bi mogla ločiti od Miša.
Joj, boga Fiamma.
Verjemi, da mi ni bilo lahko, ampak je moje zdravje zelo trpelo. Dobivala sem srbeče izpuščaje, kašljala sem, kihala, cedilo se mi je iz nosu, v pljučih mi je piskalo, težko sem dihala, včasih so se mi tudi oči solzile, ...

Kakšnni izpuščaji so bili to? (veliki, rdeči...) Me zanima, ker jaz tudi dobivam zadnje čase neke izpuščaje, potem me pa srbi, se namažem z labello in je ok-ej. Je pa res, da sem zbolela. Lahko tudi prehlajenost vpliva na te izpuščaje??? confused
Tam, kjer me je podgana opraskala sem dobila prav bunkice, kot od komarjega pika, rdečina pa se je lahko kar precej razširila in bila precej srbeča.

O, ne! No To imam tudi jaz, dobila sem v petek, torej isti dan ko sem se prehladila. Upam, da ko bom zdrava, več tega ne bom imela. Sicer me to ne moti precej, a vseeno. Neutral
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Alexi in Lumpa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Alexi in Lumpa   Alexi in Lumpa - Page 3 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 1:49 pm

Izpuščajčkov nimam več, tako da zgleda, da je le nekaj imel pri tem prehlad. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Alexi in Lumpa - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Alexi in Lumpa   Alexi in Lumpa - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Alexi in Lumpa
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Buffy ,Willow(RIP),Dawn,Lumpa ,Luna(RIP),Alexi(RIP),Melody,Alexis <3
» Pikica, Lumpa in Bella

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: