Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kako navaditi podgano na prenašanje...

Go down 
+24
Kalisto
Nes
zverina
Cath
Blue
taii aiko
Tahun
sreda_
pa3cija
crkjeni angel
Dejan
bolha
maši
Katarina
Piipsy
Katie
Olivija
Fiamma
Eva
elanor
mamaF
AtLanT!da
Sonii
njana
28 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 8:58 pm

Pomoje je podganco še strah - konc koncev e tole res kratko obdobje... Če pa še nekej časa nau dobr, pol p ne vem kaj bi blo scratch
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 9:38 pm

Js bi tut rekla, da jo je sam strah.. Sej mine scasoma Smile
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 29, 2009 11:31 am

Tole bo pomoje minil. Pr Oliju je blo tud tko in sm se že čist zasekerala, da bo tko zmeri. Zdej se pa sploh ne polula niti ne pokaka. Useen je 1 tedn res kratko obdobje.
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 8:02 am

A je gdo svojo podganco že nesu v šolo? Jest sm ta tedn Olija 3x uzela sabo in je biu ful pridn. Razn k smo pisal test in je bla čista tišina u razredu, takrt se je začeu uglašat pa praskat po torbi v kateri ga mam.
Kako so pr vs kej prfoksi reageral? Mene je razredničarka fulll nadrla lol!
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 8:42 am

Ja newem po eni strani ni prou da se živali nosijo v šolo [alergije, strah pred podganami itd.] pa še profesorjem ni prou valda.
Če jo pa že maš sabo nej bo pa skrita tko da je ne vidjo. Čeprou js sm rekla da jo v šolo nikol več ne nesem, hod pa z mano povsod drugam kjer je možnost da lahko svobodno skače okol.
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 1:01 pm

Ubistvu so usi naudušeni nad njo u mojmo klasu, k je pa moja razredničarka tm je pa itak skrita v torbi. Ustali prfoksi so jo pa zlo fajn sprejel.
Nazaj na vrh Go down
maši

maši


Število prispevkov : 4
Join date : 20/07/2009

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 21, 2009 12:25 pm

mene v šoli pomoje ubijejo, če bi jo vidli.

moja Fifi čez par minut ko jo mam na rami začne škleketat z zobmi..kakor da bo popenla glihkar.
velik več bi jo rada okoli nosila, pa se - čim jo nesem ven na zrak - takoj polula in pokaka. verjetno ker ni navajena...anpak a ste več ali manj vsi šli čez to, ali je samo moja taka strahopetka?
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 21, 2009 3:55 pm

maši je napisal/a:
mene v šoli pomoje ubijejo, če bi jo vidli.

moja Fifi čez par minut ko jo mam na rami začne škleketat z zobmi..kakor da bo popenla glihkar.
velik več bi jo rada okoli nosila, pa se - čim jo nesem ven na zrak - takoj polula in pokaka. verjetno ker ni navajena...anpak a ste več ali manj vsi šli čez to, ali je samo moja taka strahopetka?

To da šklepetajo z zobmi je normalno. Ponavadi takrat uživa, to sem pri Iksu opazila.
Glede prenašanja okol..se more pa pač navadit. Ne moreš od nje pričakovat da prvič ko jo uzameš sabo da bo že navajena in pridna. Prvič za 5 minut ven, drugič za kakšno uro, kmalu bo lahko s tabo cel dan. Midve sva se tko na avtobus navajale. Najprej ena postaja, naslednjič 2. Ker se je bala avtobusa mula Laughing
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 23, 2009 10:32 am

hahah moj pa ga raztura na avtobusu.. enkrat sem ga mogla na silo stlačit v torbo ker je lih pršu kontrolor gor pa se vsedu ene par sedežev stran Laughing
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 23, 2009 10:34 am

bolha je napisal/a:
hahah moj pa ga raztura na avtobusu.. enkrat sem ga mogla na silo stlačit v torbo ker je lih pršu kontrolor gor pa se vsedu ene par sedežev stran Laughing

K sm Olija jest enkrat na bus uzela, je un busar hotu da dam zanga žeton lol! Shocked
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 23, 2009 11:11 am

A res al kaj?! clown clown in, a si dala?? smeeeeh!
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 23, 2009 1:35 pm

Hahahahaha, žeton za podgano Laughing lol!

Midva sva se pa zadnjič šla medkrajevno avtobusanje (urco pa pol približn do doma) in je večino poti nezainteresiran prespou...

Ga je pa ena frfra označla za hrčka, ga je vidla ko je lih iz puloverja lezu vn lol! Laughing Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 23, 2009 2:09 pm

AtLanT!da je napisal/a:
A res al kaj?! clown clown in, a si dala?? smeeeeh!

Ne nism k sm mu rekla da mava skp mesečno lol!
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimePet Jul 24, 2009 6:38 am

Olivija je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
A res al kaj?! clown clown in, a si dala?? smeeeeh!

Ne nism k sm mu rekla da mava skp mesečno lol!
mesečna za podgano.. loool si že predstavljam izraz na obrazu gospe, ki dela na okencu za tiskanje mesečnih.. pa prineseš eno slikco sabo pa prašaš če bi se kej dalo zrihtat lol!
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimePet Jul 24, 2009 6:40 am

bolha je napisal/a:
Olivija je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
A res al kaj?! clown clown in, a si dala?? smeeeeh!

Ne nism k sm mu rekla da mava skp mesečno lol!
mesečna za podgano.. loool si že predstavljam izraz na obrazu gospe, ki dela na okencu za tiskanje mesečnih.. pa prineseš eno slikco sabo pa prašaš če bi se kej dalo zrihtat lol!

Sej me je un busar tud tko pogledu kt da sm glihkr prletela z jupitra na zemlo.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 25, 2009 9:23 am

smeeeeh, kwa wse ne doživiš na busih clown
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 29, 2009 7:11 am

Olivija je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
A res al kaj?! clown clown in, a si dala?? smeeeeh!

Ne nism k sm mu rekla da mava skp mesečno lol!

Dobro si ga zabila. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 29, 2009 9:23 am

Ahahaaha tale je pa res dobra!! Laughing
Nazaj na vrh Go down
crkjeni angel

crkjeni angel


Število prispevkov : 5
Join date : 28/07/2009

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 29, 2009 6:22 pm

mene pa sam neki zanima, pač moj mali (zdej jo bom mogla prekrstit v malo, ker sem si poštudirala da je samička) se full rad splaz pod majco in mama zlo probleme s tem da si ne pusti šipat krempelčkov in sm pol cela spraskana zgleda tko k da so me mačke scofotale. zdej me pa zanima kak v to težavo rešujete, al noste de majce al ka delate kr je tole že res nevzdržn
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 29, 2009 9:12 pm

crkjeni angel je napisal/a:
mene pa sam neki zanima, pač moj mali (zdej jo bom mogla prekrstit v malo, ker sem si poštudirala da je samička) se full rad splaz pod majco in mama zlo probleme s tem da si ne pusti šipat krempelčkov in sm pol cela spraskana zgleda tko k da so me mačke scofotale. zdej me pa zanima kak v to težavo rešujete, al noste de majce al ka delate kr je tole že res nevzdržn

Če si ne pusti nohtkov poščipat, ga lahko odpelješ k veterinarju pa jih on; drgač se pa v zooticu kup ena taka piramida, na kateri si glodalci brusjo kremplčke, zgleda pa takole...

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 527-06293-piramida-za-pr

Drgač jo pa ne spuščat pod pulovr Very Happy navad jo na kapuco npr...
Nazaj na vrh Go down
crkjeni angel

crkjeni angel


Število prispevkov : 5
Join date : 28/07/2009

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 30, 2009 7:04 am

Olivija je napisal/a:
crkjeni angel je napisal/a:
mene pa sam neki zanima, pač moj mali (zdej jo bom mogla prekrstit v malo, ker sem si poštudirala da je samička) se full rad splaz pod majco in mama zlo probleme s tem da si ne pusti šipat krempelčkov in sm pol cela spraskana zgleda tko k da so me mačke scofotale. zdej me pa zanima kak v to težavo rešujete, al noste de majce al ka delate kr je tole že res nevzdržn

Če si ne pusti nohtkov poščipat, ga lahko odpelješ k veterinarju pa jih on; drgač se pa v zooticu kup ena taka piramida, na kateri si glodalci brusjo kremplčke, zgleda pa takole...

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 527-06293-piramida-za-pr

Drgač jo pa ne spuščat pod pulovr Very Happy navad jo na kapuco npr...

sei ni problem pozimi, hudil je zdle poleti k sm v kratkih rokavih al pa majčki na naramnce in pol hoče na vsak način se notr skrit k je prevč hrupa okol... tak da trenutno prakticiram dvojno majco ampa se ne obnese Neutral
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 30, 2009 10:09 am

crkjeni angel je napisal/a:
Olivija je napisal/a:
crkjeni angel je napisal/a:
mene pa sam neki zanima, pač moj mali (zdej jo bom mogla prekrstit v malo, ker sem si poštudirala da je samička) se full rad splaz pod majco in mama zlo probleme s tem da si ne pusti šipat krempelčkov in sm pol cela spraskana zgleda tko k da so me mačke scofotale. zdej me pa zanima kak v to težavo rešujete, al noste de majce al ka delate kr je tole že res nevzdržn

Če si ne pusti nohtkov poščipat, ga lahko odpelješ k veterinarju pa jih on; drgač se pa v zooticu kup ena taka piramida, na kateri si glodalci brusjo kremplčke, zgleda pa takole...

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 527-06293-piramida-za-pr

Drgač jo pa ne spuščat pod pulovr Very Happy navad jo na kapuco npr...

sei ni problem pozimi, hudil je zdle poleti k sm v kratkih rokavih al pa majčki na naramnce in pol hoče na vsak način se notr skrit k je prevč hrupa okol... tak da trenutno prakticiram dvojno majco ampa se ne obnese Neutral

hm..jest mam zmeri kkšno uprijeto majčko s kratkimi rukavi pa nimam problemov. Men se skrije za lase k mam ful goste.
Nazaj na vrh Go down
crkjeni angel

crkjeni angel


Število prispevkov : 5
Join date : 28/07/2009

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 30, 2009 12:05 pm

jst mam pa kratke lase tak da mi to glih ne pomaga. a mogoče kdo ve kje se dajo dobit majce na kratke rokave z kapuco?
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 30, 2009 12:40 pm

crkjeni angel je napisal/a:
jst mam pa kratke lase tak da mi to glih ne pomaga. a mogoče kdo ve kje se dajo dobit majce na kratke rokave z kapuco?
hm.. jaz sem jih neki časa nazaj vidla v adessi.. kakšen mesec od tega.

če te pa res tolko motijo tej kremplji pa priporočam da jo navadiš da se skrije v torbo ko je zunaj preveč hrupno..moj je to sam pogruntal ker itak povdos hodim s torbo.. ampak včasih še vedno gre avtomatsko pod majco Laughing
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 30, 2009 1:46 pm

Jest mam 2 taki majci. Ponavad jih majo u kkšni bol založeni športni trgovini.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako navaditi podgano na prenašanje...   Kako navaditi podgano na prenašanje... - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kako navaditi podgano na prenašanje...
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kako podgano navaditi na ime?
» Kako navaditi podgano na WC?
» Kako navaditi podgano na bivanje zunaj kletke
» Kako in kam s podgano?
» kako podgano privaditi, da v roki ne živcira??

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: