Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Iščem samčka za parit

Go down 
+2
mashikaa
fate
6 posters
AvtorSporočilo
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 1:21 pm

Hey,
ali ima kdo za posodit samčka za parjenje? Naj bo lastnik iz Ljubljane. Barva mi ni važna,samo naj ne bo sivo-bel,ker imam že tako samičko. Very Happy
Moja telefonska številka: 040-149-450, ali prek ZS-ja.
Hvala za odgovore!!
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 7:06 pm

Tud jst iščem samčka za part.Najraj bi vidla, da je husky, ker bi mela husky mladičke. moja telefonska je 031285695
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 2:37 pm

Lahko komu posodim mojga Kalija Smile (črn z belmu trebuščkam) 040 667 957
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 3:01 pm

MetalGirl je napisal/a:
Lahko komu posodim mojga Kalija Smile (črn z belmu trebuščkam) 040 667 957

Ja,meni meni,samo iz kje si? Very Happy Laughing
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 3:15 pm

fate je napisal/a:
Ja,meni meni,samo iz kje si? Very Happy Laughing

Od kod.

Lepo vas prosim, no. Smile Razmišljam, da bi odprla temo s pregledom slovničnih in pravopisnih pravil z ozirom na najpogostejše napake.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 7:05 pm

Nes je napisal/a:
fate je napisal/a:
Ja,meni meni,samo iz kje si? Very Happy Laughing

Od kod.

Lepo vas prosim, no. Smile Razmišljam, da bi odprla temo s pregledom slovničnih in pravopisnih pravil z ozirom na najpogostejše napake.

Oprosti Nes.Ni ti treba odpreti nove teme!! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 7:14 pm

Jaz biti od Kranja. hahhah odprinovo temo Wink
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 7:19 pm

MetalGirl je napisal/a:
Jaz biti od Kranja. hahhah odprinovo temo Wink

Ja se mi je zdelo,samo moram še malo počakati da bo malo starejša in da nebo več toliko čihala (sej jo bom pelala k veterinarju samo da mimi preide iz Švice) hehe


Nazadnje urejal/a fate Pet Maj 21, 2010 12:17 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 8:56 pm

samo neki,glede na to da vsi tako navdušeno dajete parit,pa ste prepričani da boste lahko oddali vse mladičke??
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimePet Maj 21, 2010 10:35 am

Tahun je napisal/a:
samo neki,glede na to da vsi tako navdušeno dajete parit,pa ste prepričani da boste lahko oddali vse mladičke??

Po mojem je to še najmanjši problem.
Mene bolj skrbi, da te gentsko degenerirane podgane, ki so že tako produkt parjenja znotraj ožjih družinskih vezi in imajo cel kup boleznih težav in ljudje vseeno vztrajajo z rejo naprej.
Potem pa še pove, da podgana že celi mesec kiha (torej je bolehnost potomcev s tem praktično zapečatena) in je prva skrb, kako najdit samca za naskok, namesto, da bi se živalca rajši zdravila.

Ah. Čemu se trudim.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimePet Maj 21, 2010 12:21 pm

Nes je napisal/a:
Tahun je napisal/a:
samo neki,glede na to da vsi tako navdušeno dajete parit,pa ste prepričani da boste lahko oddali vse mladičke??

Po mojem je to še najmanjši problem.
Mene bolj skrbi, da te gentsko degenerirane podgane, ki so že tako produkt parjenja znotraj ožjih družinskih vezi in imajo cel kup boleznih težav in ljudje vseeno vztrajajo z rejo naprej.
Potem pa še pove, da podgana že celi mesec kiha (torej je bolehnost potomcev s tem praktično zapečatena) in je prva skrb, kako najdit samca za naskok, namesto, da bi se živalca rajši zdravila.

Ah. Čemu se trudim.

Aha.Drugače sem ugotovila,da je elergična na seno!Zdaj sej ji dala stran seno in ne čiha več toliko! Very Happy Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeSob Maj 22, 2010 10:28 pm

fate je napisal/a:
Nes je napisal/a:
Tahun je napisal/a:
samo neki,glede na to da vsi tako navdušeno dajete parit,pa ste prepričani da boste lahko oddali vse mladičke??

Po mojem je to še najmanjši problem.
Mene bolj skrbi, da te gentsko degenerirane podgane, ki so že tako produkt parjenja znotraj ožjih družinskih vezi in imajo cel kup boleznih težav in ljudje vseeno vztrajajo z rejo naprej.
Potem pa še pove, da podgana že celi mesec kiha (torej je bolehnost potomcev s tem praktično zapečatena) in je prva skrb, kako najdit samca za naskok, namesto, da bi se živalca rajši zdravila.

Ah. Čemu se trudim.

Aha.Drugače sem ugotovila,da je elergična na seno!Zdaj sej ji dala stran seno in ne čiha več toliko! Very Happy Twisted Evil

sej sploh ni v temi prodam/podarim ene 5 ljudi k majo legla in probajo oddat ane.
najprej poskrbi za rezervacije.pa za samca se ne sprašuje kdo bi posodu ampak kir ma najbolše gene.

res nevem kaj vm je folk..sej men so tud luškani mladički in bi jih takoj mela sam vem da to ne gre tko.
to k je zdej popularn k kr usepovprek parte je too much.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeNed Maj 23, 2010 8:01 am

Hvala, Tahun, sva istih misli.
A se vam splača matrat in izčrpat vašo samičko za to, da boste na koncu morda primorani oddat mladiče za hrano kačam.
Pa še to, legla SKRAJAŠAJO življenjsko dobo. Oz. če povem tako, da boste razumeli; vaša podganico bo prej poginila.

Poleg tega pa ne verjamem, da ste si vsaj pogledali, kakšne so predpriprave na samo parjenje.
Če še ne veste, je potrebno spremeniti prehrano in vsaj mesec pred, med in po kotitivi bi morala imeti podgana hrano najvišje kvalitete, ne pa neke usrane brikete pa mal sveže zelenjave zraven.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeNed Maj 23, 2010 9:21 am

Nes lepo si napisala.
s tem da podganco parijo ji samo škodijo,ne bo zaradi tega neki "bolj vesela" kokr eni govorijo.
sej če pogledaš se to povsod dogaja,zakaj pa misliš da mamo polna zavetišča mačk in psov mešancev.
važno da so bli mladički fuuul luškaaniii,koga briga če jih pol ne moreš oddat. Rolling Eyes Mad
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeNed Maj 23, 2010 10:05 am

Tahun in Nes se strinjam z vama.
Sama sem tudi hotela imeti leglo z Malino, je zdrava in super učljiva podganca. Ampak par ljudi ki so mi rekli da bi 100% vzel mladička je prišlo potem na mogoče, kar zame pomeni: ne. Tko, da bi najprej imela res 100% rezervacije. In želela bi si vsee o tem prebrati lepo "v miru", ne pa kar nekaj preleteno vse. (ne mislim en dan, ampak kaj, morda leto? ><)
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitimeNed Maj 23, 2010 10:22 am

Vsem iz srca priporočam literaturo od Debbie, obe njeni knjigi (ena je o oskrbi, druga o učenju podgan) in brošuro o podganjih boleznih. Slednji dve si bom v kratkem nabavila, če bi kdo rad jo imel mi lahko na ebayu pomaga najti prodajalca, ki ponuja količniski popust (combine shipping pravzaprav) in lahko zraven mojega naročila vzamem še za koga.

edino kar je, je to, da bi rajše videla kupnino vnaprej, dal lahko nakažem na kartico in plačam, samo to je zdaj stvar zaupanja iz vaše strani. Brez skrbi, da vas ne bi okrog prenesla.

Kdor pa ima možnost, da si sam naroči preko interneta, si pa lahko. Tema z bibliografskimi podatki o knjiga že obstaja.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sponsored content





Iščem samčka za parit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem samčka za parit   Iščem samčka za parit Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Iščem samčka za parit
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» iščem samčka.
» Iščem samčka!
» Iščem samčka za parjenje:)
» iščem samčka za parjenje
» Podarim samčka

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: