Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 varstvo podganic

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimeSre Mar 24, 2010 8:26 pm

tudi mene zanima, če bi lahko med poletnimi počitnicami gdo skrbel za moji podganci? Na morje gremo od 10. do 20. julija. Živim pa pol ure jugozahodno od lj Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 8:59 am

Am jst sem bila ponavadi vsako leto cel julij bolj doma, ne vem pa če bom tudi letos.. tko, da če bom bi ju z veseljem pazila. (:
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:59 pm

Blue je napisal/a:
Am jst sem bila ponavadi vsako leto cel julij bolj doma, ne vem pa če bom tudi letos.. tko, da če bom bi ju z veseljem pazila. (:

Upam da boš lahko..Ker prijateljici ju ne zaupam pa tudi njo je strah, da bi kaj zboleli. Če boš lahko sporoči Smile
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 2:50 pm

Že dolgo se ni nihče javil glede varstva. Zanima me, če sploh je kdo zainteresiran? Počasi me je začelo skrbeti..s seboj jih pa tudi ne morem jemati Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 3:00 pm

Če boste šli skozi Maribor na morje, jih lahko pustiš pri meni Razz
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 3:02 pm

Nes je napisal/a:
Če boste šli skozi Maribor na morje, jih lahko pustiš pri meni Razz

hehe Laughing Z veseljem Wink
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 3:15 pm

Drugače pa ni treba paničarit, veliko ljudi ti zdaj ne bo znalo povedat, če bodo doma ali ne čez 3 mesece. Dva tedna pred odhodom še enkrat vprašaj pa bo Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 6:09 pm

Nes je napisal/a:
Drugače pa ni treba paničarit, veliko ljudi ti zdaj ne bo znalo povedat, če bodo doma ali ne čez 3 mesece. Dva tedna pred odhodom še enkrat vprašaj pa bo Smile
Vem ampak me vseeno skrbi. Embarassed Hvala za nasvet Smile
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimeNed Apr 25, 2010 11:02 pm

Jst bi rabla tudi varstvo za podgance in morkse prašičke od 7.7. naprej... za kak tedn...
Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimePon Apr 26, 2010 8:23 am

Jasmina, tvoje vrjetno lahko uzamem jz k smo itak blizu Wink ma podganice, morske prašičke pomojem ne k bi doma znoreli :/ jz bom verjetno delala ceu julij in august tko da bom doma in np Smile)
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimePon Apr 26, 2010 10:38 am

Aha,ok,supeeeeer Smile
Edino kletko ne vem kiro ti dat,k mojo so zgrizle ta veliko k je plastika spodej,
tko da bi ti jih dala v eno manjšo...Smile
THANKS
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitimePon Apr 26, 2010 11:05 am

ma za kletke sploh ni problem, kr mam jz poleg moje tavelike še eno za zajca k ni prou majhna in še eno k sm mela moje podgance prej notr Smile tko da je zadosti za useh 5 Smile)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





varstvo podganic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: varstvo podganic   varstvo podganic Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
varstvo podganic
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» 5 podganic
» Kunec-varstvo
» Rabila bi varstvo
» Varstvo podgane!
» 8 podganic

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: