Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kunec-varstvo

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
grizli




Število prispevkov : 14
Join date : 26/02/2010
Age : 27

Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 6:23 pm

V kratkem dobim 2 kunca v ''varstvo'' Smile za 10 dni.
Pa me zanima če ga ima kdo doma, pa mi pove kako skrbeti za njega..(čiščenje(njih in kletke), hranjenje, koliko časa naj ga spustim iz kletke...) Dobrodošli so tudi nasveti Razz

Hvala že v naprej.
Lp Zarja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 6:43 pm

Mislim, da je to naloga lastnika živali, da ti vse pove.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 6:43 pm

Vprašaj lastnika, vsaka žival ima svoje fore in posebnosti =))
Nazaj na vrh Go down
grizli




Število prispevkov : 14
Join date : 26/02/2010
Age : 27

Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 6:45 pm

Fiamma je napisal/a:
Mislim, da je to naloga lastnika živali, da ti vse pove.

Problem je u tem da ne govorijo slovensko..samo to znajo..mislim znaj, samo ne tako dobro..:/
Bom pa poskusila Smile
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 6:47 pm

ejla!

No, jz mam doma kunca, tko d ti lahko malo pomagam Wink Čiščenje kletke je isto kot pri podganah-pač ko vidiš, da je za zamenjat steljo jo zamenjaš, jaz uporabljam žagovino za steljo, ker mi je od useh najbolj ušeč, ker mi ne smrdi, zdrži mi dosti časa, pa tudi poceni je. Kunca jz ne čistim, ker se čisti sam in ni nič umazan, edino kremplje mu strižem, kar pa tebi ne bo treba počet, če ga imaš samo 10 dni Wink, živim na "podeželju", tako da ga hranim večinoma z zelenjavo in sadjem, travo, brinjem... Drugače pa mu usake toliko časa dam tudi semena oz tisto mešanico hrane, tako kot za podgane, le da je za kunca, spuščenga pa lahko imaš toliko časa kot hočeš Smile nikoli ni preveč Wink sicer pa jz mojega nimam nič spuščenega, ker se ne razume s podganami, ko pa je lepo vreme ga dam na povodec in peljem na travnik tko da par uric teka okoli Wink če te zanima še kaj, vprašaj! Wink

Lp, Timea
Nazaj na vrh Go down
grizli




Število prispevkov : 14
Join date : 26/02/2010
Age : 27

Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 6:51 pm

Timea je napisal/a:
ejla!

No, jz mam doma kunca, tko d ti lahko malo pomagam Wink Čiščenje kletke je isto kot pri podganah-pač ko vidiš, da je za zamenjat steljo jo zamenjaš, jaz uporabljam žagovino za steljo, ker mi je od useh najbolj ušeč, ker mi ne smrdi, zdrži mi dosti časa, pa tudi poceni je. Kunca jz ne čistim, ker se čisti sam in ni nič umazan, edino kremplje mu strižem, kar pa tebi ne bo treba počet, če ga imaš samo 10 dni Wink, živim na "podeželju", tako da ga hranim večinoma z zelenjavo in sadjem, travo, brinjem... Drugače pa mu usake toliko časa dam tudi semena oz tisto mešanico hrane, tako kot za podgane, le da je za kunca, spuščenga pa lahko imaš toliko časa kot hočeš Smile nikoli ni preveč Wink sicer pa jz mojega nimam nič spuščenega, ker se ne razume s podganami, ko pa je lepo vreme ga dam na povodec in peljem na travnik tko da par uric teka okoli Wink če te zanima še kaj, vprašaj! Wink

Lp, Timea

Hvala si mi kar dosti pomagala Smile ..mogoče si ga bom še zaželela Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 6:56 pm

Ni problema, če maš še kšno uprašanje pa uprašej..

Če hočeš ti dam mojega Very Happy ga lih oddajam Smile
Nazaj na vrh Go down
grizli




Število prispevkov : 14
Join date : 26/02/2010
Age : 27

Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 7:00 pm

Timea je napisal/a:
Ni problema, če maš še kšno uprašanje pa uprašej..

Če hočeš ti dam mojega Very Happy ga lih oddajam Smile

Kolk je pa star?..sam tuki pa so spet problem starši -_-''
pa ti sporočim:D ...kolk pa povprečno živijo?
in kolk stanejo.
Hvala Wink
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 7:12 pm

Star oz stara (je samicka) je priblizno 3 leta, zivijo pa priblizno 7 let, je malo vecje velikosti, ni prou tisti mini hisni zajcek, drugace pa mislim da stanejo okol 20€, mogoce malo vec Smile
Nazaj na vrh Go down
grizli




Število prispevkov : 14
Join date : 26/02/2010
Age : 27

Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 7:16 pm

Timea je napisal/a:
Star oz stara (je samicka) je priblizno 3 leta, zivijo pa priblizno 7 let, je malo vecje velikosti, ni prou tisti mini hisni zajcek, drugace pa mislim da stanejo okol 20€, mogoce malo vec Smile

Hvala..sei sm ga vidla tam kr ga oddajaš Very Happy..je ful luškan, za zdei pa še ne vem..najprej si bom mogoče umislna prve podgano..Razz
Upam da ga boš oddala dobrim ljudem Smile..brez zamere ker jst ga ne morem:(
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kunec-varstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kunec-varstvo   Kunec-varstvo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kunec-varstvo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: