Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 iščem podganico (:

Go down 
+4
Sonii
Katarina
Eva
mihc
8 posters
AvtorSporočilo
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimePon Okt 12, 2009 4:20 pm

karksnekoli barve ze se najrajs bi pa meu tako kt je bla nyu k je na zalost ni vec med nami Sad No

anja vem da jih nima vec ker je bla tashi tazadnja :\ pa predzadnja tud moja nyu se mi zdi

torej ce kdorkoli RAZEN metalgirl ma kako podganco odvec naj pove !
( ne mislim vzemat podganc od osebe k na 1x hoce osebno korist pa baje cist nbenmu ni nbene zaracunala samo meni )
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimePon Okt 12, 2009 4:47 pm

Kolikor vem je vsem ''zaračunala'' - 5 evrov, ki jih prispevaš za hrano za njene živalice se mi pa reeees ne zdi pretirana vsota Rolling Eyes
Sploh če veš, da je podganica že socializirana in da k tebi pride iz dobrih rok!

Pa veliko sreče z iskanjem zastonj podgane. Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimePon Okt 12, 2009 4:52 pm

Eva je napisal/a:
Kolikor vem je vsem ''zaračunala'' - 5 evrov, ki jih prispevaš za hrano za njene živalice se mi pa reeees ne zdi pretirana vsota Rolling Eyes
Sploh če veš, da je podganica že socializirana in da k tebi pride iz dobrih rok!

Pa veliko sreče z iskanjem zastonj podgane. Evil or Very Mad


tok kot jo je hranila sigurno ni to vredno 5 eurov (:

sem jo ze meu sreco in z nyu in z tashi Smile hvala anja !! Razz

tiste par ldi k sem jih jst kliku pa so jo dobl nje ji baje ni cisto nic Smile
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimePon Okt 12, 2009 5:42 pm

Kaj pa tist podganček, ki išče nov dom? Usaj veš, da je socializiran in use.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimePon Okt 12, 2009 5:48 pm

veš drugače meni se npr ne zdi tok grozno dat 5€ za podganco za katero veš da je socializirana in vse. v trgovini daš za njo 10€ in nisi ziher a se je sploh kdo ukvarjal z njo, redko imaš srečo da je socializirana. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimePon Okt 12, 2009 6:21 pm

Jst sm dobila podganco od metalgirl in ti povem,da je od vseh najbolj socializirana in
najbolj navezana name...
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimePon Okt 12, 2009 6:34 pm

ne mi je dokazala kok se ne zna drzat dogovora Smile
reku sem da vzamem za 4 eure pa je blo ok ! nasledn da mi je rekla da ji dolgujem 5 za vsako k jo bom vzel Very Happy
tok da ne od nje ne bom vzeu :]

kdorkoli drug je pa dobrodosel :

p.s. : pa lepo sem napisov da je nikakor ne vzamem od nje pa se vstrajate
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimePon Okt 12, 2009 7:05 pm

Ma zrd mene jo lahko vzameš kjer hočeš.
Ti samo povem. Laughing
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimePon Okt 12, 2009 9:01 pm

Nč osebnga, tud jst sm samo posredovala svoje izkušnje, ker se mi za te luštna bitja pač noben dnar ne zdi preveč...
Nazaj na vrh Go down
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimeTor Okt 13, 2009 10:09 am

sj ce bi se drzala prvotnega dogovora bi jih vzeu celo ni mi pa vsec da se ldje nasledn dan premisljo Smile
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimeTor Okt 13, 2009 2:02 pm

Kaj zdej, a si dobu podgano? Povej, da vem če zaklenit temo.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimeTor Okt 13, 2009 2:45 pm

ne nisem je -.- ce bi jo bi napisal da jo mam pa slikce bi ble na netu :S se kr mam sam tashi
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimeTor Okt 13, 2009 11:46 pm

mihc je napisal/a:
ne mi je dokazala kok se ne zna drzat dogovora Smile
reku sem da vzamem za 4 eure pa je blo ok ! nasledn da mi je rekla da ji dolgujem 5 za vsako k jo bom vzel Very Happy
tok da ne od nje ne bom vzeu :]

kdorkoli drug je pa dobrodosel :

p.s. : pa lepo sem napisov da je nikakor ne vzamem od nje pa se vstrajate
Saj se v bistvu nimam nobene pravice vtikat v tvoje odločitve, samo vprašala bi pa nekaj: če je en evro gor ali dol problem že sedaj, kako boš pa v primeru, da bi podganica (ali dve) rabila veterinarsko pomoč odreagiral ob nekaj deset evrov "težkem" računu?
Nazaj na vrh Go down
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 9:32 am

sj dobim zj 2 od metalgirl vrjetno jutr na srecanju (;
je dogovorjeno Smile

tok da sva se pomenla Smile
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 12:41 pm

Kr dve namest ene! Kuko bo pa drugi ime? ena bo Nyu, pa zravn še Lucy? al Elfen slučajno <3 ^^ hec hec xD :=)=: jezik
Nazaj na vrh Go down
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 12:58 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Kr dve namest ene! Kuko bo pa drugi ime? ena bo Nyu, pa zravn še Lucy? al Elfen slučajno <3 ^^ hec hec xD :=)=: jezik

Smile
ja sj nyu je nyu zarad elfen lieda bla zj bo pa spet nyu k nyu pogresam Smile ne drgac sem htu da je nana Smile Very Happy ampak pustmo podrobnosti Smile

xD al bo pa chii po chobitsih Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





iščem podganico (: Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: iščem podganico (:   iščem podganico (: Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
iščem podganico (:
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» iščem podganico
» iščem husky podganico (:
» podarim podganico
» Alergija na podganico??
» podarim podganico

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: