Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 škrtanje z zobki

Go down 
+5
Nes
Cath
Sonii
Fiamma
ChillOut
9 posters
AvtorSporočilo
ChillOut




Število prispevkov : 3
Join date : 14/08/2009
Age : 34

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimePon Avg 17, 2009 5:02 pm

upam d nisem dala pod napačno temo, al pa da se ni odprta, ampak mene sam zanima zakaj moja žverca škrta z zobki? a kdo kej ve? :S
no, hvala za odgovore ze v naprej Smile
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimePon Avg 17, 2009 5:32 pm

mislim, da je o temu že bilo govora v eni drugi temi...
drugače pa si podgance s škrtanjem brusijo zobe ali pa kažejo ugodje
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimePon Avg 17, 2009 5:37 pm

Jaz bi tud lahko prisegla da smo o tem že nekje razpravljal.
Je pa res, če si brusi zobe, če se počuti v redu, moja pa včsih tudi če je nervozna, npr. če je zraven pes/mačka potem sedi na rami gleda dol in škrta z zobmi.
Nazaj na vrh Go down
ChillOut




Število prispevkov : 3
Join date : 14/08/2009
Age : 34

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lll   škrtanje z zobki Icon_minitimePon Avg 17, 2009 6:55 pm

aja ups...
no hvala za odgovor Smile
mej mal skrbel :S
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimeSre Nov 18, 2009 7:23 pm

Tudi ena od mojih malih, ko jo vzamem in imam v kapuci, je not in škrta z zobki. Ni tako naspidirana kot druge, je crkljivka in bi najraje kar cel dan bila v kapuci. Ste prav zares prepričani, da to dela zaradi udobja, ali je možno, da jo je strah? Ker v kapuci je blo par kakcov tudi, polulala se pa ni. Me prav zanima.. Cool
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimeSre Nov 18, 2009 7:32 pm

Smo prepričani, da škirpanje z zobmi pomeni ugodje Very Happy

Ampak sem pa opazla, da kadar so malo živčne ali pa jih firbec matra ipd. spušajo glasove, ki so podobni škrtanju z zobmi, čeprav z zobki ničesar ne počnejo.
Sam sliši se pa skoraj isto.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
BrinaSan

BrinaSan


Število prispevkov : 8
Join date : 18/12/2009
Age : 34
Kraj : Ravne na Koroškem

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimeNed Jul 18, 2010 5:10 pm

ok vem da je to mimo teme, sam sm pregledala celoten forum pa nisem našla kje, da bi lahko to kam vtaknila Very Happy

je to normalno, da podgana nonstop ''cmevka'' pa se občasno trese kot da bi jo cukalo, za škrtanje z zobki sem zdaj vidla da ni kaj strašnega Very Happy
pač skrbi me ker prva podganca je po tednu umrla, ko jo je fant kupil v Novi Gorici v Kulandiji (vem da se drugače napiše Very Happy) zdaj pa sm jo jaz kupila v Ljubljani tam zraven Mullerja (BTC) pa nočm da bi se še pr tej isto nardil..
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimeNed Jul 18, 2010 6:04 pm

Ne znam si predstavljati, kako to izgleda.
Najlažje je, da si na spletni strani JoinRats ogledaš, kakšno je normalno oglašanje in obnašanje podgan in kaj je že bolezen.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
BrinaSan

BrinaSan


Število prispevkov : 8
Join date : 18/12/2009
Age : 34
Kraj : Ravne na Koroškem

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimePon Jul 19, 2010 11:33 am

najbolš da jo posnamem pa ti/vam pokažem, ker ma preveč različnih glasov, pa noben od videa na joinrats ni tak ko ga Rozina proizvaja
Nazaj na vrh Go down
zelenatrava




Število prispevkov : 8
Join date : 21/10/2010

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimeTor Nov 16, 2010 1:54 pm

glede cmevkanja in cukanja.. moja pikica, na zalost pokojna je padla s sanka, bili sva pri veterinarju, naj ne bi bilo nic kaj narobe in nato se je zacelo to mjavkanje in cukanje. prav celo jo je prestavljalo. teden po obisku veterinarja sem jo zjutraj nasla hladno, mrtvo v kletki. tako da mej jo na oceh in ce gres k veterinarju se prej pozanimaj o stvari ki se dogaja s tvojo podganco, šele nato pojdi tja in mu odločno povej kar veš in vztrajaj pri temeljitem pregledu in tisocprocentni oskrbi. jaz bi bila pripravljena takrat plačati 500evrov da bi pika bla okej :S smo pa predvidevali da je imela tezave s srckom oz da jo je kap ker sem jo nasla z odprtimi ustki, skrcenimi tackami in odprtimi ockami. Sad
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimeTor Nov 16, 2010 6:19 pm

Res posnami, da vidimo, kako to zgleda!
Nazaj na vrh Go down
9malina5

9malina5


Število prispevkov : 29
Join date : 01/06/2009
Age : 28
Kraj : ljubljana

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimePet Jun 17, 2011 12:20 pm

sem posnela samo ne pusti prenesti filmčka Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitimePet Jun 17, 2011 12:43 pm

Podganji strah je slišati kot klikanje! Sem sigurna, je bila Nyx eno obdobje prava perda Smile
Natrix pa je imel skok v neznano ko je bil še čisto majhen. Revček je imel poškodbo možganov, saj ni imel ravnotežja in ga je nosilo v levo stran. Z zdravili se je stanje izboljšalo in navsezadnje (po dolgem času) uredilo. Še vedno pa stresa z glavo. Ker ni mogel jest, pa so mu še zobje podivjali. No, ampak za striženje zob smo vzeli kar letni abonma Wink Moram pa rečt da je posebnež! Very Happy Več mesecev ni preveč rad zahajal ven iz kletke, je bil bolj zapečkar. Kar naenkrat, ga pa vidim vsepovsod po sobi, včasih je še celo prvi iz kletke. lupček na bušček
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





škrtanje z zobki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: škrtanje z zobki   škrtanje z zobki Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
škrtanje z zobki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Razmak med zobki in razpokica

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: