Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 The RAT gang- Roki, Aki & Tobi

Go down 
+15
Peexy
mamaF
Cath
Lee
Blue
Sonii
AtLanT!da
Tahun
lenka
Olivija
aella
Dejan
Eva
Fiamma
bolha
19 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeTor Sep 29, 2009 5:19 am

lenka je napisal/a:
Uuu, odlična ideja Sonii Very Happy.
Evo bolha pa imaš zaposlitev za ure biologije Razz.
nak, med bio pa ne bo šlo, ker jo mam na maturi.. rajši med filozofijo in slovenščino Laughing
in.. bom še vidla, če bo ratalo vsak teden geek
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeTor Sep 29, 2009 9:04 am

Uuu super, jaz sem jo tudi imela Very Happy. Moj najljubši predmet.
Med filozofijo pa res nimaš kaj drugega delat kot stripe risat Laughing.
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeTor Sep 29, 2009 2:25 pm

O ful dober strip. Very Happy I love you
Jaz bi še kakšnegaa. cheers
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 6:39 pm

alora- ju3 mamo filozofijo, tako da mogoooče pride kakšen nov strip, odvisno od navdiha XD
aja pa pripravljam za šolski časopis strip z naslovom 'matura' in če mi rata tako, kot si ga zamišljam, bi znal bit zanimiv Razz (ampak glede na moje risarske sposobnosti ne bom obljubljala kaj preveč XD)
ko se mi bo nabralo nekaj stripov bom pa nardila novo temo v ustreznem podforumu in jih objavila tam Razz
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 7:47 pm

bolha je napisal/a:
Tahun je napisal/a:
hvala,tko da mam mal predstave kdaj lahko začnem mojo vlačt okol Very Happy
je že skrajn čs haha^^
kolko pa je tvoja stara? xP

ene 6 tednou je stara,jutr gre z mano u šolo,upam da bo use okej Very Happy


Komi čakam stripe!!^^
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 7:50 pm

Tahun je napisal/a:
bolha je napisal/a:
Tahun je napisal/a:
hvala,tko da mam mal predstave kdaj lahko začnem mojo vlačt okol Very Happy
je že skrajn čs haha^^
kolko pa je tvoja stara? xP

ene 6 tednou je stara,jutr gre z mano u šolo,upam da bo use okej Very Happy


Komi čakam stripe!!^^
hmm.. pa je že kej navajena hodit okoli na kakše daljše 'ture' ?
ker zna bit problem da jo v šolo odvlečeš pol pa ni primiru pa dela kažin in je nimaš kam dat.. xP
aja pa ne pozabit vzet sabo malo hrane pa posodice za vodo Smile
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 2:06 pm

ful je bla pridna pa prfoksi so čist dobr prenesl prou luškana se jim je zdela Very Happy
ja sej sm mela sabo tist k mam drgač za čričke za kuščarja da je šla lahko not spat da je mela mir ^^
ker se je čist zmatrala od laufanja po sošolcih Very Happy
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimePet Okt 02, 2009 2:09 pm

Tahun je napisal/a:
ful je bla pridna pa prfoksi so čist dobr prenesl prou luškana se jim je zdela Very Happy
ja sej sm mela sabo tist k mam drgač za čričke za kuščarja da je šla lahko not spat da je mela mir ^^
ker se je čist zmatrala od laufanja po sošolcih Very Happy
lol xP
moj je pa kar v uni torbi za čez ramo spal ponavadi.. ko ni delal kažina Laughing
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 03, 2009 9:38 pm

hehe ja to bi blo fajn če bi bla moja tud tok pridna da bi u torbi spala..Very Happy
sam je čist preveč firbčna^^
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 10, 2009 1:21 pm

evo, še ena slikca:

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Tobi
"Vzemi me ven, vzemi me ven, vzemi me ven.. O.O " :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 10, 2009 1:57 pm

Kakšna boga podgana k more bit v kletki. Laughing
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 10, 2009 1:59 pm

Sonii je napisal/a:
Kakšna boga podgana k more bit v kletki. Laughing
To pa zato, ker mi je pacek zgrizu hlače lol!
Sej zdej je kle pa veselo nadaljuje z delanjam kažina tongue
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimePet Okt 23, 2009 8:19 pm

*slavnostne fanfare* Sporočam, da sem danes končno dobila še enga 'gančka po imenu Roki (trenutno ga kličem Pićo ker je tako majhen Laughing )
Zgleda pa takole:
The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Pio
A še kdo opazi, da njegov flekec na hrbtu spominja na Chuck Norrisa? XD
-----> The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Chucknorris
Torej, je izredno hiperaktiven in radoveden.
S Tobijem sta se malo vohala skozi rešetke in nobeden ni pokazal znakov agresije, bila pa sta skrajno radovedna kaj je to zdej za en vrah Laughing
Pa tudi ko sem prečohala Rokija da mi je ostal njegov vonj na roki in sem dala roko Tobiju jo je samo ovohaval, enkrat jo je celo polizal, tamali pa je tudi samo vohal, ni blo nobene panike XD
Tako da upam, da se bosta lepo spoprijateljila (:

Pa rada bi se še enkrat zahvalila vsem, ki ste mi omogočili da pridem do Pićota: MetalGirl, Dejan in Fiamma; po vrstnem redu dostave Razz
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimePet Okt 23, 2009 9:21 pm

Mali Pićo je pravi radovednež. Ga kar malo pogrešam. Smile Še dobro, da sm ga vsaj pofotkal.
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimePet Okt 23, 2009 10:44 pm

Hahahahahahahha, pa reeees, isti Laughing :=)=:
Drgač je pa fuul luštkan podganček, že po Dejanovih slikcah sodeč Smile
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 11:15 am

aja u super Very Happy
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 26, 2009 7:11 am

Sporočam, da ga je Tobi že sprejel, in to v enem dnevu Wink
Včeraj sem ju najprej dala v banjo in se cela tresla kaj bo, pa ga je 'taveliki' samo zgrabil in ga začel pucat. Tamali pa cvilu, kot da mu vleče kožo s telesa (majo pač malo nasilne metode izkazovanja ljubezni) geek Potem sem ju hotela vzet ven in sta oba dobesedno prišprintala na rame (strah pred banjo Laughing ) kjer je Tobi nadaljeval s čistilno akcijo. No potem sta šla vsak v svojo kletko, kasneje sem ju pa spet vzela ven, tokrat na Tobijev teritorij (kuhinjska miza lol! ). Šefe je tamalega celega prelizal (posebno se je posvetil zadnjemu delu telesa -ahem- ). Na koncu pa ga je lepo pomarkiral in označil za 'privat lastnino' Laughing tko da se čez nekaj dni tamali seli v tapravo kletko.

Niti predstavljala si nisem, da bo potekalo tako gladko.. Tobi je dejansko ful materinski do njega, pravi kokec I love you
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 26, 2009 8:16 am

Kokec xD :=)=: smeh! No, uspeh zagotovljen!
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 27, 2009 7:48 am

bolha je napisal/a:
Sporočam, da ga je Tobi že sprejel, in to v enem dnevu Wink
Včeraj sem ju najprej dala v banjo in se cela tresla kaj bo, pa ga je 'taveliki' samo zgrabil in ga začel pucat. Tamali pa cvilu, kot da mu vleče kožo s telesa (majo pač malo nasilne metode izkazovanja ljubezni) geek Potem sem ju hotela vzet ven in sta oba dobesedno prišprintala na rame (strah pred banjo Laughing ) kjer je Tobi nadaljeval s čistilno akcijo. No potem sta šla vsak v svojo kletko, kasneje sem ju pa spet vzela ven, tokrat na Tobijev teritorij (kuhinjska miza lol! ). Šefe je tamalega celega prelizal (posebno se je posvetil zadnjemu delu telesa -ahem- ). Na koncu pa ga je lepo pomarkiral in označil za 'privat lastnino' Laughing tko da se čez nekaj dni tamali seli v tapravo kletko.

Niti predstavljala si nisem, da bo potekalo tako gladko.. Tobi je dejansko ful materinski do njega, pravi kokec I love you

Tole me je pa tko nasmejal jezik
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 08, 2009 7:36 pm

Ponosno sporočam, dase je tamali uspešno preselil h Tobiju Very Happy
Potekalo je skoraj kot namazano, edino Tobija je v enem momentu zagrabla panika, verjetno ker je tamali skakal po njem in ni navajen na kaj takega v svoji kletki.. pa tudi umaknit se ni imel kam.
Morem pa povedat, da ga je takoj sprejel v svojo hiško, sploh ni blo nobene debate o tem če tamali sme noter al ne Smile
Haha pa enkrat je tamali plezal po kletki in se je potem spustil po rešetkah (z glavo navzdol) in pristal direktno pred Tobijem- kako je bil bogi šokiran, čisto nič mu ni blo jasno XD
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 08, 2009 11:40 pm

Joj, kok super cheers
Jst si tud približno še ne predstavljam da bi povezala kletke, sta še čist preveč divja No
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2009 5:23 pm

Hm bala to.. kdaj pa si ju prvič prestavla?
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2009 5:40 pm

Sredi oktobra nekako... Bi se že mogla počasi navadit popolnoma ampak se ne. Mislim, ko ju mam zunaj spuščena sta vredu, ko pa prideta skupaj v kletko se pa tepeta. Vsaj meni to izgleda tako, čeprav sem brala o grobi igri in vse, ampak oba cvilita, pa meni to ne zgleda kot igra... confused
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2009 5:59 pm

Hmm.. pa si popolnoma razdišavila kletko? (kakšen kis za vlaganje pa vroča voda in da se to nekaj časa namaka bi moglo zadostovat) Baje pa pomaga tudi, če na novo razporediš poličke, posodico s hrano, vodo itd., ker potem naj bi prvotni stanovalec mislil, da je kletka nova in je ne bi imel za svoj teritorij.
Hm, kako pa izgledajo tej pretepi? Ker dokler ni krvi naj bi bilo vse v redu, moreta vzpostavit hierarhijo in če se ju vedno da narazen tega ne moreta nardit in je samo še hujše. Razen če se napadeta takoj ko pristaneta skupaj v kletki.. ker to pa je problem Neutral
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 10, 2009 12:35 am

Krvi ni blo, ponavadi gre pa tkole: enega dam v kletko od drugega, potem se začne boj, čez nekaj časa se pa ignorirata. Eh ja.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: The RAT gang- Roki, Aki & Tobi   The RAT gang- Roki, Aki & Tobi - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
The RAT gang- Roki, Aki & Tobi
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» kako podgano privaditi, da v roki ne živcira??
» Chaos, Jinx in Draco aka. Speedy Gonzales & all the rest of the gang

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: