Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kolo in krogla za razgibavanje

Go down 
+22
Tasha.W
choo
talupu
Skinny
amyZ
zverina
Kalisto
Nes
Juni
Cookie
ercesi
Eva
aella
Olivija
Sonii
Lee
taii aiko
Fiamma
mamaF
elanor
Dejan
METALLKA
26 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
METALLKA

METALLKA


Število prispevkov : 103
Join date : 10/04/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimePon Apr 20, 2009 7:02 pm

No da ne bomo težili z obširnimi off-topici smo jo pa tle odprl
Nazaj na vrh Go down
http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=x
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimePon Apr 20, 2009 7:58 pm

Nekaj mladičev je rado gonilo kolo v ta manjši kletki. Ko so bile podgane tako velike, da jih je blo treba prestvit večjo kletko sem dokupil še kovinsko kolo, ki pa ni bilo zanimivo, zato sem ga dal ven.
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeTor Apr 21, 2009 5:53 am

Moj Joni v tisti krogli spi, ne da bi jo gonil.. pa kaj še Cool Laughing
Kolesa pa za podgane sploh nimam, ker baje ni priporočljivo, ma ga pa hrček.. to pa čist norc Laughing
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeTor Apr 21, 2009 9:30 am

@Metallka

zdaj bo spet en majhen off-topic, ma ker si že prej vprašala: na forum lahko prilepiš samo filmčke in slike, ki SO prej naloženi v eno spletno shrambo (You Tube, Shrani.si itd.) Saj ni težko, samo registriraš se in že lahko nalagaš svoje stvari, potem jih pa (ali pa link do nih) sem prilepiš. Direkt iz računalnika pa ne bo šlo na forum No

Smo pa tudi mi probali Tončki naštimat v kletko malo večje kolo za hrčke, ko je bil še majhna, pa ga sploh ni šmirglala. Samo plastiko se je lotila gristi, drugega nič. In smo ga dali ven.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeTor Apr 21, 2009 12:37 pm

mamaF, sem ugotovila, da slike lahko nalagaš tudi direkt iz foruma...ti pač sliko vrže na nek interen strežnik očitno
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
taii aiko

taii aiko


Število prispevkov : 138
Join date : 03/09/2009
Age : 36
Kraj : Okolica Celja

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimePon Sep 07, 2009 6:05 pm

Nova igrača za mojo malo. Ima kdo kej izkušenj s tem?

Kolo in krogla za razgibavanje Krogla
Nazaj na vrh Go down
http://monika-b.webs.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimePon Sep 07, 2009 6:21 pm

Taii Aiko je napisal/a:
Nova igrača za mojo malo. Ima kdo kej izkušenj s tem?

Kolo in krogla za razgibavanje Krogla

nevem za kerga glodalca mislš ampak za podgane sem prebrala da ni najbolj dober zarad hrbta, ker je žoga mejhna....jo mam tut jst sam si ne predstavlam da bi notr podgano dala, drgač jst jo mam za skakače
Nazaj na vrh Go down
taii aiko

taii aiko


Število prispevkov : 138
Join date : 03/09/2009
Age : 36
Kraj : Okolica Celja

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimePon Sep 07, 2009 6:25 pm

MetalGirl je napisal/a:
Taii Aiko je napisal/a:
Nova igrača za mojo malo. Ima kdo kej izkušenj s tem?

Kolo in krogla za razgibavanje Krogla

nevem za kerga glodalca mislš ampak za podgane sem prebrala da ni najbolj dober zarad hrbta, ker je žoga mejhna....jo mam tut jst sam si ne predstavlam da bi notr podgano dala, drgač jst jo mam za skakače

Em ta krogla k jo mam jst je res ogromna. Zajca loh spravis notr Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://monika-b.webs.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimePon Sep 07, 2009 6:27 pm

Taii Aiko je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
Taii Aiko je napisal/a:
Nova igrača za mojo malo. Ima kdo kej izkušenj s tem?

Kolo in krogla za razgibavanje Krogla

nevem za kerga glodalca mislš ampak za podgane sem prebrala da ni najbolj dober zarad hrbta, ker je žoga mejhna....jo mam tut jst sam si ne predstavlam da bi notr podgano dala, drgač jst jo mam za skakače

Em ta krogla k jo mam jst je res ogromna. Zajca loh spravis notr Very Happy

ja sj moja je tut velka...oz. večje ni blo..nevem kok je pol tvoja velika...počakiva še mnenje ostalih Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeTor Sep 08, 2009 4:58 am

js sm mela tole za hrčka in je blo super. je užival 100 na uro.
če je krogla majhna za podgane ni primerna, če imaš pa tiste res velik za zajce potem bi pa pomoje šlo.
samo ne začet fuzbala špilat z žogo. Laughing Basketball
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 12:54 pm

Jest mam za dihurčke tole kroglo, pa Oli sploh ne pošteka kaj mora delat. Skos na enmu mestu čepi in grdo gleda. A ma gdo kkšno idejo kako ga navadt da bi šibu ukol?
Nazaj na vrh Go down
aella

aella


Število prispevkov : 64
Join date : 16/08/2009
Age : 35
Kraj : Zagreb-Tolmin

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 1:13 pm

Za dihurčke?? A si ziher, da je to ok? Nisem slišala, da bi kdo to imel (pa sem na 2 forumih o dihurjih) cyclops
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 5:14 pm

aella je napisal/a:
Za dihurčke?? A si ziher, da je to ok? Nisem slišala, da bi kdo to imel (pa sem na 2 forumih o dihurjih) cyclops

Mslm na škatli je pisal, da je za dihurje,podgane in pač večje glodalce. Je pakr v velikosti ene manjše nogometne žoge. Sam nevem kako ga naj navadm na to, da bi laufu. scratch
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 5:19 pm

Verjetn ma luknje v površini ane? Mogoče bi mu pred kuglo nastavla pribolšek pa bi ga zavohou in bi mu slediu?
Al pa mal porineš kroglo da vid da se to vrti in bo poštekov...
Nimam sicer izkušenj s temu ampak to se mi zdi da bi blo možn da bi deloval....
Nazaj na vrh Go down
aella

aella


Število prispevkov : 64
Join date : 16/08/2009
Age : 35
Kraj : Zagreb-Tolmin

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 5:21 pm

Dej ga not v žogo in pusti samega naj ugotovi kako deluje. Tako sem naredila z deguji. Sedaj laufajo v tem okrog kot norci pa se sploh ne zabijajo več. Samo nekaj cajta rabi žival da se navadi prilagoditi širini in višini žoge Wink
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 5:39 pm

@Eva: sm probala s pribolškom in ni palil, tud porinla sm mal kuglo in je dejansko tko hodu notr in ni šlo

@Aella: POustila sm ga notr in je biu revš pou ure prmer. Nimam srca, da bi ga spet not zaprla in pustila.
Nazaj na vrh Go down
aella

aella


Število prispevkov : 64
Join date : 16/08/2009
Age : 35
Kraj : Zagreb-Tolmin

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeČet Sep 10, 2009 7:38 pm

Ma ja? Hahaha.. Ja, pol je res bolš, da ga ne matraš več Wink
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimePon Sep 14, 2009 10:26 pm

Olivija, lahko samo vprašam zakaj si sploh probala tole kuglo - ga ne moreš met doma spuščenga al kaj?
Sama sem na začetku še razmišljala o tej varijanti, ampak je lahko povsod spuščen tko da se mi zdi brezveze da bi ga omejevala in to....
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeSre Sep 16, 2009 6:37 pm

Eva je napisal/a:
Olivija, lahko samo vprašam zakaj si sploh probala tole kuglo - ga ne moreš met doma spuščenga al kaj?
Sama sem na začetku še razmišljala o tej varijanti, ampak je lahko povsod spuščen tko da se mi zdi brezveze da bi ga omejevala in to....

Če bi bil pri meni doma nebi blo problema, tko je pa pr fantu in njegovi starši niso zadovoljni preveč. Ma sicer zelo velko kletko ampak useen sm hotla,da bi laufu u krogli. Pa ne zna. Sej kdr je lep vreme ga neseva vn na travo pa tm okol laufa. Duma pa žou ne more Neutral
Nazaj na vrh Go down
ercesi




Število prispevkov : 48
Join date : 09/11/2009

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kolo   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimePon Nov 09, 2009 4:59 pm

Jaz imam pa dve mali podgani in v kletki kolo
Tisto kolo jima je tako všeč da kadar nespijo ga pač gonijo, tako da ga moram vsake dva dni mazat z jedilnim oljem Smile
Pa tudi postavljati ga morem na sredino kletke ker čene ga tako vrtijo tudi obe skrati da ga kar premika po kletki tongue

Lp, Erik
Nazaj na vrh Go down
Cookie

Cookie


Število prispevkov : 30
Join date : 20/02/2010
Age : 29
Kraj : Lublana

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeNed Feb 21, 2010 6:02 pm

Ammm...neki me zanima. Napisal ste da ni primerna kugla zaradi hrbta in niti kolo. Zakaj jo potem vseeno prodajajo oz. uporablajajo pa pri večini ni prav nič narobe? Shocked
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeNed Feb 21, 2010 6:13 pm

Saj ti po celi temi piše, da baje stvar ni dobra.

Prodajajo jih pa zato, ker te krogle NISO namenjene podganam, temveč predvsem hrčkom in drugim malim živalim. Od kje si pa potegnila to, da 'pri večini ni prav nič narobe' pa tudi ne vem. Lahko se zgodi, da se med razpoke na kolesu ujamejo tačke ali rep, pa tudi sama logika ti pove, da ni dobro, da ima žival zelo upognjen hrbet. V poštev tako pridejo samo zelo velika kolesa brez lukenj (teh pri nas še nisem videla) ali pa velike krogle (za zajce/dihurje). Nikakor pa ne običajna kolesa za hrčke.

Tudi sama ne poznam nikogar, ki bi imel kolo za podgane. Mojedva sta ga imela možnost preizkusiti, pa sta parkrat skočila na vrh in se zvrnila dol, potem sta pa prevrnila še kolo in to je bilo to.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeNed Feb 21, 2010 7:41 pm

ČE kje najdeš kolo, ki je dovolj veliko za npr. kunca in brez rešetk da si repka ne more zlomit, ga lahko mirne duše ponudiš podganam.

Ampak take stvari še nisem našla v naših trgovinah.
Poleg tega zelo redke podgane sploh marajo to, razen mladičev
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimePon Apr 05, 2010 9:38 pm

Tut jaz mam to kroglo, ki pa se mi za odrasle živali zdi premajhna, ker se preveč upognejo v hrbtenici.. pa ko sem dala ta vlko noter tut ni vedla kaj bi... sta pa obadva malčka pogruntala, pa se veselo kotalila naokrog hehe Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 9:17 pm

Tetina Meli, sedaj še pri meni, obožuje kolo v kletki in tisto veliko kroglo. Za nalašč se zaletava v Lajko in potem Lajka kar skače sem pa tja, ker se krogle boji. Laughing jezik :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kolo in krogla za razgibavanje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kolo in krogla za razgibavanje   Kolo in krogla za razgibavanje Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kolo in krogla za razgibavanje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: