Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Prodam kletko za glodalce

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
amyZ




Število prispevkov : 33
Join date : 11/08/2009
Age : 38
Kraj : Senovo

Prodam kletko za glodalce Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prodam kletko za glodalce   Prodam kletko za glodalce Icon_minitimeNed Okt 23, 2011 2:32 pm

Po dolgem premisleku sem se odločila prodati kletko, v kateri sta moji podganici živeli 3 leta, stara pa je 3 leta in pol.

Mere kletke so:
Dolga je 87 cm, široka 50cm. Sama kletka v višino meri 45cm, z nogami vred, ki imajo koleščke, da se jo lahko vozi, pa 89cm. Potem je še spodnji plastični del kletke z globino 15 cm. Tako, da lahko zbiramo ali imamo kletko višine 45 cm in dodamo nad plastični del rešetko (ta plastični del se spodaj samo potegne ven in tako ni treba odpirati celotne kletke ob čiščenju) ali pa se uporabi za več prostora tudi ta del, tako da potem višina znese 60cm. Postavljena je polička in tudi stezica za v plastični prostor. Zraven pripada še večji wc oz. spalni prostor, večje kolo in pa napajalnik. Če pa želite pa dodam še eno daljšo vodovodno cev in dve krajši za skrivanje manjših živalic (podganice so tudi kot odrasle prišle notri) in pa lopatko za čiščenje.
Reže na kletki so široke 2cm.

Kletka je lepo ohranjena, redno vzdrževana in čiščena.

Takole kletke izgleda sedaj, ko je prazna:
Prodam kletko za glodalce IMG_0976
Kletka v uporabi:
Prodam kletko za glodalce Kletka
Wc ali spalni prostor (rešetko se lahko umakne:
Prodam kletko za glodalce IMG_0977
Kolo in posodica za hrano:
Prodam kletko za glodalce IMG_0978
Cevi:
Prodam kletko za glodalce IMG_0980

Cena kletke je 60evrov.

Sem pa iz Krškega.

kontakt: amadeaz@gmail.com ali pa tukaj
Nazaj na vrh Go down
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 30
Kraj : Celje

Prodam kletko za glodalce Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prodam kletko za glodalce   Prodam kletko za glodalce Icon_minitimePet Nov 11, 2011 8:34 pm

Zdravo.
Ali bi lahko prosila za malce večje slike kletke če bi šlo prosim.?
Kako je pa drugače s prevzemom.? Osebno ali je možno na moje stroške poslati po pošti, saj sem namreč iz Celja.
Lp
Nazaj na vrh Go down
amyZ




Število prispevkov : 33
Join date : 11/08/2009
Age : 38
Kraj : Senovo

Prodam kletko za glodalce Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prodam kletko za glodalce   Prodam kletko za glodalce Icon_minitimeSob Nov 12, 2011 6:44 am

Kletka je bila pred kratkim prodana.

Karin: sicer pa ti ne svetujem, da naročaš tako velike stvari po pošti, ker bi te potem prišlo veliko dražje kot čisto nova kletke. Poštnina je v Sloveniji res preveč draga (če pošlješ otroške čeveljčke te hočjo obrati za 15 evr., tako da niti ne razmišljam koliko bi prišla taka kletka).

Lp

Amadea
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Prodam kletko za glodalce Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prodam kletko za glodalce   Prodam kletko za glodalce Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Prodam kletko za glodalce
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Prodam kletko za glodalce - 15 eur
» Prodam kletko
» Prodam kletko
» Prodam kletko
» Prodam kletko

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: