Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 moja podganca Nelli :D

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitimeSre Avg 17, 2011 2:56 pm

Včeraj sem pri rejniku iz Slovenske Bistrice. Ko sem jo pripeljala domov, je bila čisto prestrašena in ni hotela nič pit ne jest. Proti večeru pa sem odprla kletko in jo dala na roko in je hitro stekla do mojega vratu in se tam začela umivat. Med umivanjem sem jo slišala parkrat kihniti in sem misla, da je to mogoče od mojega deodoranta. Noč je preživela zelo mirno in tudi jest in pit sem jo slišala. Nasledni dan pa mi je začela kihati še v kletki in sedaj res ne vem kaj bi to pomenilo. Sem pa prebrala na tem forumu, da bi to pogosto kihanje in pa pogosto umivanje lahko pomenili stres. Res je, smo se morali od Slovenske Bistrice pa do mojega doma peljati vsaj 45 min. Če ima kdo kakršno koli idejo glede tega kihanja, kaj bi lahko to pomenilo naj mi čim prej napiše.

Hvala
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitimeČet Avg 18, 2011 11:09 am

Veterinar. Kihanje je res lhko od stresa, lahko si pa dobila bolno podgano.
Pa naslednjič raje vzemi 2.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitimeČet Avg 18, 2011 2:05 pm

danes je že tretji dan od kar jo imam doma in je glede kihanja že zelooo bolše. pravijo pa da če nimaš dveh podgan to ni slabo samo več se moraš z njo ukvarjati. podganca pa 100% ni bila bolana ker jih ima ta rejnik za svoje kače in hrana za kače more biti zdrava. sem pa zelo vesela da sem lahko svoji podganci rešila življenje pred kačo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitimeČet Avg 18, 2011 10:24 pm

Kar pravijo glede tega, da imaš samo eno podgano, je navadna potuha za tiste, ki so si omislili samo eno in iz takih ali drugačnih razlogov ne morejo oz. nočejo imeti dveh ali več. Sem imela dolgo časa samo eno podgano, pa sem se ukvarjala z njo in vse, ma je bila razlika potem, ko je dobil družbo, več kot očitna. Ampak več o tem piše že drugje Smile
O tem, da so podgane, namenjene za hrano, zdrave, bi se tudi dalo razpravljat, me pa veseli, da je tvoja podganica boljše veselje
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitimePet Avg 19, 2011 9:48 am

no to je moja prva podganca, tako da bom videla če bo res potrebna družba bom kupila še kakšno. za začetek pa se mi zdi da je zelo živahna in najraje je kje v brisači in moji kapuci Smile učeri sem jo mela zvečer 2 uri pa pol v kapuci in je sam spala pa škrtala z zobki Very Happy kako pa so kaj tvoje podgance?
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitimePet Avg 19, 2011 11:39 am

No, jaz ti samo iz lastnih izkušenj povem, kako je Smile Sem tudi naknadno še enega mladička vzela, sem se ukvarjala z njim nonstop, in ko sem ga dala skupaj s starejšimi podganami se ni ravno obneslo, ker je bil mali preveč živahen - stare, lene podgane bi samo spale, mali bi se pa samo igral. Je potem v roku enega tedna dobil še dva mladička za družbo in je blo prec bolj veselo Smile Tole si poglej, je vredno več kot vsake besede: https://www.youtube.com/watch?v=cDy3bMRuobE

Drugače so pa moji bajski v redu, šetajo po sobi trenutno Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitimePet Avg 19, 2011 7:56 pm

no hvala za nasvet in bom premisla o nakupu še enega podgančka haha Very Happy
Nazaj na vrh Go down
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 9:30 am

že kar nekaj časa imam podganco ampak mi še ni uspelo naložiti slik danes pa pa imam nekaj časa da lahko to končno naredim.

[img]moja podganca Nelli :D 2012-02-23-094910[/img]

[img]moja podganca Nelli :D 2012-02-20-122611[/img]

[img]moja podganca Nelli :D Slika-303[/img]

moja podganca Nelli :D Slika-263

moja podganca Nelli :D Slika-272

[img]moja podganca Nelli :D 2011-12-03-191602[/img]


Nazadnje urejal/a nelli Čet Feb 23, 2012 10:13 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 9:47 am

Izberi zraven slike link na katerem piše "Koda za forum (s predogledom)". Bodo slike lažje pregledne.
Nazaj na vrh Go down
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 10:14 am

hvala sem že popraula Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





moja podganca Nelli :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja podganca Nelli :D   moja podganca Nelli :D Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
moja podganca Nelli :D
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: