Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER

Go down 
+2
Pamy
sreda_
6 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 05, 2011 7:55 pm

No,sam da se ne spet premisliš wink
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimePon Jun 06, 2011 2:33 pm

nene tokrat bom pa res to obdržala sj je tista sanjska ki se ji nisem mogla prej privoščit Razz
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 07, 2011 10:20 am

Jasmina je napisal/a:
No,sam da se ne spet premisliš wink

Laughing
Nazaj na vrh Go down
rat^^




Število prispevkov : 31
Join date : 05/06/2011

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 07, 2011 10:32 am

Živijo, tista kletka na 4 sliki na bolhi. Še je fraj?
Nazaj na vrh Go down
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 07, 2011 4:16 pm

In ja na srečo/žalost sem si spet premislila, ker je ta človk to kletko že prodal... Mad Kljub temu da sma se zmenla, da jo pridm v petek iskat Neutral Kr neki res! Zato me zanima, če je še možno dobit to kletko? silent Tokrat že tretjič sprašujem Embarassed Wink Razz
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 07, 2011 6:02 pm

Če se imate kaj za zmenit, kar ni v zvezi s tem oglasom uporabnice sreda_, se, prosim, zmenite med sabo po zasebnih
sporočilih.

Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 9:14 am

rat^^ je napisal/a:
Živijo, tista kletka na 4 sliki na bolhi. Še je fraj?

misliš rdečo/rumeno?
ja trenutno so vse fraj Smile
pr tej kletki je zgorni del snemljiv..bi bilo pa treba še z nečim "privezat" v kotih ker so originalne sponke zlomile..
jas sem uporabila kar te za papir da drži malo skupaj Smile
je pa 15€kletka
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 9:15 am

Pamy je napisal/a:
In ja na srečo/žalost sem si spet premislila, ker je ta človk to kletko že prodal... Mad
Kljub temu da sma se zmenla, da jo pridm v petek iskat Neutral Kr neki res!
Zato me zanima, če je še možno dobit to kletko? silent Tokrat že tretjič sprašujem Embarassed Wink Razz

sprašuješ mene?
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
rat^^




Število prispevkov : 31
Join date : 05/06/2011

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 10:09 am

sreda_ je napisal/a:
rat^^ je napisal/a:
Živijo, tista kletka na 4 sliki na bolhi. Še je fraj?

misliš rdečo/rumeno?
ja trenutno so vse fraj Smile
pr tej kletki je zgorni del snemljiv..bi bilo pa treba še z
nečim "privezat" v kotih ker so originalne sponke zlomile..
jas sem uporabila kar te za papir da drži malo skupaj Smile
je pa 15€kletka

Ja, to mislim. Kolikšen pa je razmak na mreži? In, odkod si Very Happy?
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 10:13 am

razmak je običajen..to je vrjetn 1cm.. sm pa okolica celja.. Smile
lahka tud po pošti pošlem..sam da je poštnina tvoja potem:) pride pol pomoje vse skup okol 20€
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 10:21 am

sm pa zdaj dokončno vse slikala Very Happy hehe
torej..velika kletka je 60€
Cage Size 80 x 50 x 79.5 cm


PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 254002_2127251861526_1252817869_2828968_5958859_n
majhna (za mladičke podganc, hrčki)
10€

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 254522_2127254061581_1252817869_2828970_4225178_n
52cm x 39cm x 27cm
20€ z vsemi dodatki

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 249953_2118282317293_1252817869_2816371_7568571_n
15€
Nazaj na vrh Go down
rat^^




Število prispevkov : 31
Join date : 05/06/2011

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 12:20 pm

Uff, škoda. Rabila bi za moje miškoline Smile
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 12:29 pm

miške? js mela miške v zeleni:D so ble čist zadovolne Very Happy ena je še splezala na rešetke na vrhu in se špilala akrobata:D so manjše reže Smile
Nazaj na vrh Go down
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 12:46 pm

sreda_ je napisal/a:
Pamy je napisal/a:
In ja na srečo/žalost sem si spet premislila, ker je ta človk to kletko že prodal... Mad Kljub temu da sma se zmenla, da jo pridm v petek iskat Neutral Kr neki res! Zato me zanima, če je še možno dobit to kletko? silent Tokrat že tretjič sprašujem Embarassed Wink Razz

sprašuješ mene?
Very Happy
Ne to sem vprašala Jasmino, ampak me zanima, če še prodajaš to prvo kletko mogoče???


Nazadnje urejal/a Pamy Čet Jun 09, 2011 11:39 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 12:48 pm

Na bolhi je zadnja slika te kletke, ki bi jo kupila Very Happy
Nazaj na vrh Go down
rat^^




Število prispevkov : 31
Join date : 05/06/2011

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 1:15 pm

sreda_ je napisal/a:
miške? js mela miške v zeleni:D so ble čist zadovolne Very Happy ena je še splezala na rešetke na vrhu in se špilala akrobata:D so manjše reže Smile

Ja saj trenutno imam dve taki kletki (kot je zelena), eno manjšo in eno večjo. Ampak želim luksuz za moje pobalinke in bi rada kupila veliko kletko, samo je en problem in sicer, da mi skozi 1 cm lahko ven pobegnejo. Škoda, ker mi je zelo všeč ta kletka :/
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 8:51 pm

rat^^ je napisal/a:
sreda_ je napisal/a:
miške? js mela miške v zeleni:D so ble čist zadovolne Very Happy ena je še splezala na rešetke na vrhu in se špilala akrobata:D so manjše reže Smile

Ja saj trenutno imam dve taki kletki (kot je zelena), eno manjšo in eno večjo. Ampak želim luksuz za moje pobalinke in bi rada kupila veliko kletko, samo je en problem in sicer, da mi skozi 1 cm lahko ven pobegnejo. Škoda, ker mi je zelo všeč ta kletka :/

js sm mela neki časa tud iz omare preurejeno kletko.. Very Happy je bil kr luksuz:D

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Dsc3695
drugač pa nevem če so velike kletke z kaj manjšim režam. edino če kupiš dodatno mrežo in oblečeš kletke Razz
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 8:55 pm

Pamy je napisal/a:
Na bolhi je zadnja slika te kletke, ki bi jo kupila Very Happy

ja zdaj je jasmina odpovedala in je na voljo.. punce z maila pa še nič konkretno povedale Smile
Nazaj na vrh Go down
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 9:49 pm

Torej jo lahko pridem v petek iskat??? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
rat^^




Število prispevkov : 31
Join date : 05/06/2011

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimePet Jun 10, 2011 3:51 pm

Wooow! Kak dobro Very Happy No jaz moram zdaj malo počakat z nabavo nove kletke in sicer 1. zaradi finančne "stiske", 2. pa ker so prišle 3 nove miške pa nočem, da jih preveč stres zdela Very Happy
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 2:56 pm

Pamy je napisal/a:
Torej jo lahko pridem v petek iskat??? Very Happy

sm čist pozabla..sm laufala u petek po dohtarjih ko me zdravje neki matra.. se še kdaj mim celja peleš?
drgč lahka tud po pošti
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 2:59 pm

sreda_ je napisal/a:
Pamy je napisal/a:
Torej jo lahko pridem v petek iskat??? Very Happy

sm čist pozabla..sm laufala u petek po dohtarjih ko me zdravje neki matra.. se še kdaj mim celja peleš?
drgč lahka tud po pošti

zdaj sem pa čisto po naše zavila lol
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 3:51 pm

Lih tulk, da nis še Cele rekla Razz Razz
al pa po možnosti še clo Cjele cheer
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 3:52 pm

No, zdaj pa nazaj na zborno slovenščino.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 9:27 pm

Nes je napisal/a:
No, zdaj pa nazaj na zborno slovenščino.
veselje
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER   PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
PRODAM KLETKE IN TRANSPORTER
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Prodam kletke
» Barvanje kletke?!
» velikost kletke
» Razkuževanje kletke
» s čim prekriti žičnato dno kletke

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: