Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nov član - Oli<3

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

Nov član - Oli<3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nov član - Oli<3   Nov član - Oli<3 Icon_minitimeTor Maj 24, 2011 11:17 am

Včeraj sem kupila novo podganco tokrat samčka, ki ga bom dala tudi kastrirati. Kdaj ga je primerno kastrirati? Oli je star približno 3 tedne in je velika atrakcija mojima drugima dvema podgancama, Laji in Bibi, ki pa nista ravno navdušene nad njim, zato me zanima, koliko časa potrebujejo ponavadi podgance, da se navadijo na novega člana - samčka? Surprised
Nov član - Oli<3 Fotografija2759.th

Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Nov član - Oli<3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nov član - Oli<3   Nov član - Oli<3 Icon_minitimeTor Maj 24, 2011 3:39 pm

Zeloo je srčkaan blush
Hihi komaj čakam, da ga vidim jezik jezik
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Nov član - Oli<3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nov član - Oli<3   Nov član - Oli<3 Icon_minitimeTor Maj 24, 2011 5:58 pm

Cartek mali Smile Za kastracijo morajo biti stari vsaj 3 mesece, potem je treba pa še kake 3-4 tedne čakat, preden ga daš lahko skupaj s samičkami (načeloma niso več plodni že nekaj dni po kastraciji, ampak šele po dobrih 3 tednih pa ziher ne več)

Si ziher, da punci nista navdušeni? Al ju samo od hormonov razganja? :p Pri meni se Nutelli čisto meša, zdaj ko mam še 3 nekastrirane samčke doma. Bi jih kar skoz rešetke ven potegnila, če bi se dalo, hehe...

Edit: Aja, še okrog tega, kako hitro se navadijo... Dosti je od podgance do podgance odvisno, pač kak karakter ima. Jaz sem Booja dala skupaj z mojimi tamalimi (lani s samičkami, kak teden nazaj pa še s ta novimi samčki), pa ni bilo nikoli nobenih problemov, jih je lepo sprejel. Tudi mladički so se med sabo lepo ujeli že takoj drugi dan (Google je slab mesec starejši od Frizbija in Pepsija). Po mojem ne bo nobenih težav, če bojo tako dolgo (beri: do kastracije) ves čas v isti sobi, se vohali skozi rešetke in tako. Mej jih čimveč spuščene (jasno samički posebej in samček posebej veselje ), da se bojo lahko dotikali in vohali skozi rešetke, ampak od začetka pazi, da se ne bojo kaj grizli. Sicer pa dosti o tem piše v temi "uvedba nove podgane" Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Nov član - Oli<3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nov član - Oli<3   Nov član - Oli<3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nov član - Oli<3
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: