Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Naš mali ZOO

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Felid




Število prispevkov : 14
Join date : 17/03/2011
Age : 27

Naš mali ZOO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Naš mali ZOO   Naš mali ZOO Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 6:05 am

Kot obljubljeno; tu so slike naših zverin.

Tule sta naši dve mucki, žal nimam nobene slike od tretje.

Naš mali ZOO Pet1
Tole je Tara. K hiši je prišla tretja, kot tolažba meni, ko nam je pobegnila Miša; katera smo kasneje našli v sosedovem skednju.

Naš mali ZOO Pet3Naš mali ZOO Pet10

Tale dama pa je Miša. Izredno hinavska in priliznjena mačka. Tole smo našli pred očetovo službo, čisto osamljeno in lačno.
Obe mački sta stari okoli 2-3 let, starejši exot Axel pa je star 14 let.

Naš mali ZOO Pet2Naš mali ZOO Pet5
Tole je Aron, naš prvi pes in prva žival odkar sem jaz prilezla k svetu. Star je 8 let, mešan med labradorcem in nekakšnim majhnim psom.

Naš mali ZOO Pet12Naš mali ZOO Pet11
Tole pa je Ajša. Od zgornjega je mlajša za eno leto, mešana med nemškim ovčarjem in haskijem.

Naš mali ZOO Pet9Naš mali ZOO Pet4
Tu sta naši nimfi, Bella in Jaka. Jaka je star okoli 5-7 let, Bella pa je k nam prišla pred kratkim, ker nam je prejšnja ptičica pobegnila.

Naš mali ZOO Pet7
In naša mrcina Aik. Tale je mešan med nemškim ovčarjem in buldogom/boxer (nismo sigurni), star 1 leto. Uspešno izdelal malo šolo, zdaj obiskuje nadaljno šolanje.

Naš mali ZOO Pet6
In še naši podganici, Smokey in Kimmy.

Slike od našega pritilikavega hišnega kunca in leopardjega gekona so se žal izgubile na zadnjem formatiranju računalnika.

Geko je stara približno 3 leta. Naš kunec okoli 6-7 let in akvarij z ostriži? Nimam pojma. Pred ostriži so notri bivali diskusi, ampak so žal poginili.

No, tole so naše žverce. Če mi uspe najti kakšno fotko od ribic, gekona ali kunca, bom objavila kasneje. Smile

LP





Nazaj na vrh Go down
http://imamaniac.deviantart.com/
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Naš mali ZOO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naš mali ZOO   Naš mali ZOO Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 6:11 am

Hehe, res pravi ZOO Very Happy Všečno! cheer
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Naš mali ZOO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naš mali ZOO   Naš mali ZOO Icon_minitimePet Mar 25, 2011 2:26 pm

O super! Vse so mi ful všeč! veselje
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Naš mali ZOO Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Naš mali ZOO   Naš mali ZOO Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Naš mali ZOO
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: