Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 SDA (Sialodacryoadenitis) virus

Go down 
+11
Jasmina
talupu
Skinny
Cath
millyvanilly
choo
M-silver
ini90
Nes
Tasha.W
Juni
15 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 9:12 pm

Moram rečt, da je enroxyl mojim grozno pomagal. Samuel še malo kiha, ker je tudi zadnji od vseh zbolel, ampak drugače so pa že skoraj povsem zdravi. wave
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 22, 2011 4:10 pm

Willow je umrla sad
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 22, 2011 5:24 pm

O, sožalje Sad Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 22, 2011 6:30 pm

sožalje Sad
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimeTor Mar 22, 2011 7:59 pm

Hvala lepa sad
Njena sestrica Buffy se nič kaj dobro ne počuti,
je ful žalostna...Sad
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 07, 2011 7:57 pm

Imam eno dilemo in se obračam na vas po nasvet. Ping je nekaj dni težko dihal in spuščal vsake toliko časa neke čudne zvoke. V ponedeljek sem opazila, da je stanje slabše in sva šla v torek zjutraj k vetu (Dr. Račnik). Rekel je da gre najverjetneje za myco in da je to pogost simptom - težko dihanje, kihanje,... Predpisal je antibiotik Sumamed in še nekaj na črko B ampak ne znam prebrat kaj piše in sem mu dala v torek in sredo zvečer zdravila (v jogurt in je vse pojedel, čeprav se je videlo da mu ne paše jest), danes zjutraj pa sem opazila. da je slabše (najmanj dva dni če ne še več - prej nisem bila tak pozorna na to - ne spi niti sekundice saj vso energijo porabi zato da sploh diha) in sem poklicala. Rekel je naj ga pripeljem. Razložil mi je, da se najverjetneje ne odziva na antibiotik, ker je že star (počasi bo 2 leti) in da ga pustim tam na terapiji, kjer mu bojo dali kisik in inhalacije, če se ne motim je rekel tut ...probali druge antibiotike...

In ko sem popoldne šla po njega je bil drug zdravnik, rekel je naj ga jutri pripeljem na ponovno terapijo (ne bo ga treba pustit tam ker traja ponovna samo 10 minut baje). Moj problem je zdaj ta, da ni nihče rekel ali naj mu dajem ta zdravila, ki sva jih dobila v torek še naprej ali ne, jaz pa se takrat nisem spomnila da bi vprašala. Ve mogoče kdo kak poteka to? Jaz mislim da ne, glede na to da je bil po dveh dneh jemanja slabši... Tudi ne je danes nič... tak mi je grozno ko ga gledam kak se muči in mu ne morem pomagat.

Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimeČet Apr 07, 2011 10:04 pm

Lahko pokličeš dežurnega veta, ampak po mojem če se ne odziva na zdravilo nima smisla, da mu ga daješ. Držim pesti za tvojega podgankota. Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 4:57 am

Če sta dobila nove tablete, potem prejšnjih ni treba.

Hmm, je pa zagata. A obstajajo kakšni antibiotiki s podaljšanim delovanje in da je mogoče to dobil
v komori za inhalacijo?
Najboljše je kar poklicat v ambulanto nazaj, pa bodo povedali.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 9:03 am

Danes sva šla zjutraj nazaj in ko sem povedala, da ni nič boljše, pa da je tudi jest nehal, so rekli naj ostane tam do jutri, da bo na kisiku in terapiji... Moram poklicat popoldne da povejo kako je.

Tak mi je grozno, da mora bošček dajat vse to skozi... Kar ne morem nehat jokat
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 11:33 am

Joj, držim pesti, da bo vse ok...
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 6:25 pm

Ping je danes med terapijo umrl.

Upam da bo Pong čimbolje prenesel, da ga ni več.

Hvala vsem za podporo
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 6:32 pm

Sožalje. Sad
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 7:50 pm

Joj, sožalje... O.O jok
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 8:31 pm

Sožalje Sad
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimePet Apr 08, 2011 9:07 pm

Sožalje Sad
Nazaj na vrh Go down
Karo




Število prispevkov : 21
Join date : 28/12/2010
Age : 25
Kraj : Šmartno pri Litiji

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimeSob Apr 09, 2011 12:17 pm

sožalje sad
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimeSob Apr 09, 2011 6:55 pm

sožalje.
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 12:12 am

Kako je Pong?
Mi je prav hudo, ko slišim, da živalce izgubijo svojega družabnika. Sad
Nazaj na vrh Go down
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitimePon Apr 11, 2011 2:45 pm

Me kar preseneča kako dobro se drži. Se mi zdi da mu je malo dolgčas, drugače je pa ok.
Malo bolj ga razvajam te dni, mu posvečam več pozornosti, dobiva nove priboljške ipd.

Zaenkrat je torej vredu, upam da bo še naprej sunny
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SDA (Sialodacryoadenitis) virus   SDA (Sialodacryoadenitis) virus - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
SDA (Sialodacryoadenitis) virus
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: