Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 hrana za podgane Bunny *

Go down 
+6
Lee
Skinny
LadyCy
choo
Nes
Tasha.W
10 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 4:44 pm

me again xD Zadnje case ze ful neki objaulam sam bi res rada slisala se druga mnenja .
Danes sva bila s fantom v zooticu in sva gledala hrano za podgane. (zanimalu naju so mesecni stroski za podganici)
In sem nasla nek paket hrana pac mesanica +pribolski +se 2 stvari. Od neke ferme bunny Wink
Te firme ne poznam zato sem prasala prodajalko. Dejala mi je da je to zelo dobra hrana za podgane in da je najbolj zdrava Wink
Zdaj me pa zanima ali kdo pozna to firmo BUNNY? In ce ali kdo kaj vec ve o njej? Ali je uredu? Res da je malo drazja ampak naj bi bila najbol navana Very Happy
Huala za odg. (res ste supeer!)
rofl
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 5:24 pm

Poišči mi povezavo do spletne strani s tem izdelkom, pa z izpisanimi sestavinami.
Potem dobiš mnenje angel
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 5:44 pm

Jaz sem tudi slišala, da naj bi bila še najboljša zadeva od vsega, kar se pri nas za podgane dobi... Na splošno vsi hvalijo tole firmo Bunny, samo kaj pa vem... Jaz sem enkrat samkrat kupila vrečo njihove hrane. Zdravo al pa nezdravo, podgane so pol stvari pustile in so raje stradale, kot da bi jedle del tiste mešanice, tako da smo hitro preklopili nazaj na staro hrano. Po mojem se ti bolj splača naročit Oxbow, ker Bunny na dolgi rok pride res drag, če ga tako veliko stran vržeš :S
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:05 pm

Moji sploh nočejo te hrane Bunny iz Zootica, suho meso poiščejo ven in pojedo (pa še tega je zelo malo v paketu) drugo pa pustijo.. Very Happy Prisegajo na Vadigran in Vitakraftove.
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:12 pm

Haha, tud moji so precej puščali,... Iz paketa sem pa vsaj un suh riž porabla (a je sploh v paketu?), pa kapljice seveda prav pridejo, une palčke (briketirano seno, trava, ali karkoli že) je pa čisto odveč, ker ga niso niti povohali.
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:17 pm

Nes je napisal/a:
Poišči mi povezavo do spletne strani s tem izdelkom, pa z izpisanimi sestavinami.
Potem dobiš mnenje angel

http://www.zootic.si/index.php?option=com_content&task=view&id=737&Itemid=779

tole je tale paket za mladičke lupček na bušček
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:19 pm

Ne da se mi googlat strani proizvajalca in sestavin. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:20 pm

choo je napisal/a:
Jaz sem tudi slišala, da naj bi bila še najboljša zadeva od vsega, kar se pri nas za podgane dobi... Na splošno vsi hvalijo tole firmo Bunny, samo kaj pa vem... Jaz sem enkrat samkrat kupila vrečo njihove hrane. Zdravo al pa nezdravo, podgane so pol stvari pustile in so raje stradale, kot da bi jedle del tiste mešanice, tako da smo hitro preklopili nazaj na staro hrano. Po mojem se ti bolj splača naročit Oxbow, ker Bunny na dolgi rok pride res drag, če ga tako veliko stran vržeš :S

zanimivoo, si bom pogledala ja Smile
bom pa tudi poskusila tole Bunny, mogoče jima bi bila všeeč Very Happy probala bi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:23 pm

hvala za mnenje Smile
zgleda ne glede na to koliko je priznano in dobro večini podganam ni všeč :/

mogoče bom samo poskusila potem bomo pa videli Smile
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:25 pm

LadyCy je napisal/a:
Moji sploh nočejo te hrane Bunny iz Zootica, suho meso poiščejo ven in pojedo (pa še tega je zelo malo v paketu) drugo pa pustijo.. Very Happy Prisegajo na Vadigran in Vitakraftove.

To je tole kajne ?

http://www.tukano.si/default.cfm?Jezik=Sl&Kat=0202&KatK=0102040102&ProdID=46943&MC=014,61,71D

in

http://producten.vadigran.com.dotnet39.hostbasket.com/templates/group.asp?GroupGuid=1300


huh


Nazadnje urejal/a Tasha.W Čet Feb 03, 2011 6:43 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:29 pm

Nes je napisal/a:
Ne da se mi googlat strani proizvajalca in sestavin. Smile


Tu imaš še nekaj :
http://www.zootic.si/index.php?option=com_content&task=view&id=720&Itemid=745
http://www.zootic.si/index.php?option=com_content&task=view&id=760&Itemid=804

in njihova uradna stran : http://www.bunny-nature.co.uk/ in posebaj samo za podgane http://www.bunny-nature.co.uk/rat.html

več pa ne najdem

silent
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:59 pm

Misli, da sem tole enkrat imela in je sestavinsko zelo slaba, ker je mešanica semen in nekih poceni žit
in ima skoraj polovico vse hrane zelene brikete iz lucerne.
Briketirane ''slame'' torej lucerne pa moje podgane niso hotele jesti, dvomim, da bi sploh katera podgana na
svetu to pojedla. Saj je to tista hrana, na kateri piše ''priporočajo veterinarji'', ne?

Sestavine hrane Bunny za podgane:
Citiram :
Ingredients
Cereals, plant by-products, vegetables, meat and animal by-products (3.4 %), seeds, oil and fats, minerals, plant protein extract, yeast.


Analysis
Raw protein 14.3% • Raw fat 4.9% • Raw fibre 5.9% • Raw ash 3.9% • Calcium 0.5% • Phosphorus 0.42%


Additives per kg
Vitamin A 6093 IE • Vitamin D3 629 IE • Alpha tocopherol acetate (Vit. E) 32 mg • Copper-(II)-sulphate, Pentahydrate 5.9 mg




Kar se mene tiče je to ena navadna sračka.


Nazadnje urejal/a Nes Čet Feb 03, 2011 7:38 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 7:02 pm

Tasha.W je napisal/a:
LadyCy je napisal/a:
Moji sploh nočejo te hrane Bunny iz Zootica, suho meso poiščejo ven in pojedo (pa še tega je zelo malo v paketu) drugo pa pustijo.. Very Happy Prisegajo na Vadigran in Vitakraftove.

To je tole kajne ?

http://www.tukano.si/default.cfm?Jezik=Sl&Kat=0202&KatK=0102040102&ProdID=46943&MC=014,61,71D

in

http://producten.vadigran.com.dotnet39.hostbasket.com/templates/group.asp?GroupGuid=1300


huh
Ja, točno to veselje
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 7:32 pm

Za kero hrano zdej to, Nes? tuki je zj tok linkov d nič več nevem xD

drugače moje tud nimajo nevem kako rade Bunny hrane. Najrajš majo Vadigran pa Gourmet.. pa so zdej fermo Vadigran ukinl iz mr.peta, hrane gourmet pa tud že dolg ni pri nas u zooticu.. =/
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 7:38 pm

Sestavine zgoraj so za Bunny.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimePet Feb 04, 2011 10:54 am

Razmišljam, da bi za vsako znamko naredili posebno temo s sestavinami in komentarji o sami hrani.

Če bi bili člani tako prijazni in bi pomagali z odpiranjem tem.
Tema bi imela točno ime izdelka, proizvajalca, sliko in napisane sestavine.
Potem pa bi se pokomentirale sestavine; kaj je dobro, kaj slabo in bi se delile izkušnje o hrani,
večina nas je tako preizkusila kar dosti tega.

Je kdo pripravljen pomagati? huh huh
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimePet Feb 04, 2011 5:04 pm

mamaF je napisal/a:
@Tasha W., naprošam te, da se potrudiš pisati bolj slovnično pravilno (v skladu s pravili foruma). Sicer pa še malo pobrskaj po temi "prehrana", med drugim imaš tudi "recepte" za domače mešanice hrane, pa informacije o tem, kaj ni dobro za podgane ... skratka, že dosti tega je tu napisanega wink

Seveda, se opravičujem.
Mene je samo zanimalo glede, da to vrsto hrane Bunny, saj o tem še ni nihče pisal. Smile
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimePet Feb 04, 2011 5:04 pm

Nes je napisal/a:
Razmišljam, da bi za vsako znamko naredili posebno temo s sestavinami in komentarji o sami hrani.

Če bi bili člani tako prijazni in bi pomagali z odpiranjem tem.
Tema bi imela točno ime izdelka, proizvajalca, sliko in napisane sestavine.
Potem pa bi se pokomentirale sestavine; kaj je dobro, kaj slabo in bi se delile izkušnje o hrani,
večina nas je tako preizkusila kar dosti tega.

Je kdo pripravljen pomagati? huh huh


Jaz bi z veseljem pomagala veselje
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeTor Feb 15, 2011 7:13 am

Da ne odpiram novih tem. Moje gance so se odločile, da pomagajo pri raziskavi. Zbrali smo različne hrane, jih pofotkali in vsako nasuli v svojo posodico. Po dveh dneh, smo slikali še preostanek hrane v posodicah. Pa da vidimo, katero od naštetih so največ pojedle.

Hrana- izgled:
hrana za podgane Bunny * 180631_10150097191349286_643034285_5954287_7375272_n

Ostanki:
hrana za podgane Bunny * 180018_10150097191309286_643034285_5954285_2310758_n

1. hrana je levo zgoraj (med ostanki) ostale po vrsti v smeri urinega kazalca (ups, zadnji 2 sta zamešani). Seveda sem iz Menu-ja ven pobrala kikirikije.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeTor Feb 15, 2011 9:46 am

Super, Skinny, tole je zelo dober eksperiment.
Ko končam z izpiti, bom te vaše stvari naredila v pregledne teme.

Super ste vsi group hug
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeTor Feb 15, 2011 10:34 am

Moji so imeli že 4 od teh hran. Sicer jih naenkrat nismo probali ampak bilo je pa nekako takole:

1: Puščali so te male "palčke" in jih niso hotli pojest za nič na svetu. Tudi na splošno nekega blaznega navdušenja nad hrano ni bilo.

2: Tole smo imeli kar nekaj časa (tudi moja pujsa je imela hrano od iste firme) in se mi zdi, da je bila živalcam kar všeč. Pojedli so bolj ali manj vse, ni kaj dosti ostajalo. Edino previdno, noter so arašidi, ki jih je treba ven pobrat.

3: Za podgane te hrane nisem imela, sem jo imela pa enkrat za pujso... pa je imela zadeva tako močan vonj, da je bilo meni slabo, ko sem tisto vohala :S Ne vem, kako je s podganjo hrano, ampak nočem eksperimentirat Very Happy

4: Tudi to smo imeli kar dolgo, predvsem zato, ker ima lokalni Tukano akcijo "kupiš 2, dobiš 3" Smile Tudi sicer je bila gancam hrana kar všeč, čeprav so ta zeleni briketi vedno ostajali in jih niso hotli jest. Mogoče samo kot zanimivost - zdaj imajo že nekaj časa hrano Oxbow regal rat, pa mi jo je zmanjkalo 2 dni preden je prišlo novo naročilo, tako da sem kupila to hrano za ta čas. Kakci so podgancam prvi dan tako smrdeli, da sobe nikakor nisem mogla prezračit in sem morala sčistit celo (sveže ščiščeno) kleto :S (verjetno zaradi hitre menjave hrane?).

5: Podgancam je bilo tole supervšeč, pojedle so vse... samo en problem - po mojem je tole podganji ekvivalent McDonald'sa. Hrano so popadle, kot da že en teden niso nič jedle, čez noč so se pa vidno zredile. Odsvetujem, predvsem če so vaše podganice že tako nagnjene k debelosti.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Agatha

Agatha


Število prispevkov : 8
Join date : 12/10/2010
Age : 33
Kraj : Maribor

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeTor Feb 15, 2011 1:44 pm

Moja je od hrane na fotografiji že imela prvo (Bunny), trenutno pa uporabljama zadnjo (JR Farm). Pri Bunny sem opazila, da je zmeraj puščala določene zadeve (tudi pri njej tiste "palčke" nekako niso šle v promet). JR farm pa enostavno obožuje, ničesar ne pusti, res pa je, da drži Choojino mnenje - po tej hrani se je tudi moja malce zredila.

Sicer pa je tudi meni prodajalka v Zooticu rekla, da to dražjo (Bunny) imajo podgane rajši, pa da je tudi bolj kvalitetna. Kar se tiče kvalitete ne morem reči, a pomojem če bi sedaj zopet kupila Bunny, je moja niti povohala ne bi.
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeTor Feb 15, 2011 7:42 pm

Aham. Tole je pa super experiment Smile
se pravi, vsaka hrana ma neko dobro in slabo lastnost.
Zanimivo.
Pa so vse cenovno približno enake?
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeTor Feb 15, 2011 7:47 pm

Choo, katero hrano od teh pa najbol priporočaš? In kje naročiš to oxbow hrano?
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitimeTor Feb 15, 2011 7:58 pm

Oxbow smo mi ravnokar naročili iz Ziprar trgovine (prek prijazne uporabnice Dr. Miške). Smile Sicer je pa Skinny prilepila tudi link do neke slovenske spletne trgovine, kjer ga imajo: www.mojezivalice.si
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





hrana za podgane Bunny * Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hrana za podgane Bunny *   hrana za podgane Bunny * Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
hrana za podgane Bunny *
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» hrana za podgane
» SELECTIVE hrana za podgane
» Tima Rattima hrana za podgane
» Hrana FLAMINGO (small animal food)
» Hrana za podgane - raznični neznani proizvajalci

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Prehrana-
Pojdi na: