Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Rok trajanja enroxyla

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Rok trajanja enroxyla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Rok trajanja enroxyla   Rok trajanja enroxyla Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 4:22 pm

Vprašanje za bodoče veterinarje!Very Happy
Mene zanima če se lahko enroxyl pokvari?mela sem ga na sobni temperaturi kašne 4 mesece,izgleda čisto enako kot je ko sem ga dobila..
Roni ima kri v urinu in ko sem klicala veterinarja so mi rekli da ima verjetno vnetje sečil,zdravi pa se prav z enroxylom.zato glede na to da ga imam doma bi ji kar tega dala če lahko?
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Rok trajanja enroxyla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rok trajanja enroxyla   Rok trajanja enroxyla Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 4:43 pm

Kaj veterinar ti je rekel, da ga lahko daš?
Od česa pa imaš antibiotik? Si ga dobila za podgane ali zase?
Jaz bi se na tvojem mestu vsekakor posvetovala z veterinarjem ali še boljše, peljala podganco na pregled, saj moraš pazit, da pravilno doziraš in da dovolj dolgo zdraviš. Saj veš, rezistenca in take fore.
Sicer ima vsako zdravilo svoj rok trajanjač V 4 mesecih verjetno ni preteklo, vendar za vsak slučaj poglej do kdaj traja, ker mora pisat gor.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Rok trajanja enroxyla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rok trajanja enroxyla   Rok trajanja enroxyla Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 5:54 pm

Ne dobila sem ga zanjo in tudi vem dozo ker sem ji že dajala.Ne internetu sem preverila in ima 3 leta rok trajanja Smile
(v mini flaškici je in ni originalno zaprto zato nič ne piše gor)
ubistvu mi je rekla da bi blo dobr da jo oni pregledajo in je neki mutila..Ampak sta itak samo dve možosti,vnetje sečil (rešitev enroxil) ali pa ledvični kamni,rešitev enaka ker jim verjetno itak ne morejo lasersko razbijat kamnov ane??

Tako ali tako kiha in ji moram dajat zdravilo tako da ne bom peljala k veterinarju ker mi ne morejo povedat kej druzga kot to kar že vem.ko sem govorila po telefonu se je mogla strinjat čeprav verjamem da bi rajši vidla da plačam 20 evrov za iste ugotovitve..

tukaj je link v katerem piše rok trajanja in use Smile
http://triplex.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=234&category_id=100&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=en
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Rok trajanja enroxyla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rok trajanja enroxyla   Rok trajanja enroxyla Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 6:43 pm

Jaz bi na tvojem mestu vseeno šla do veterinarja, vsaj po novo dozo zdravil... Vsekakor se ne bi spravljala živali na lastno pest z antibiotiki filat, ne vem no... raje dam 20€ (ki jih pogosto sploh ne zaračunajo), kot da kaj narobe naredim.. In dvomim, da sta samo 2 možni bolezni, ki bi lahko povzročili kri v urinu.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
flashrumena

flashrumena


Število prispevkov : 21
Join date : 31/10/2010
Age : 32
Kraj : Ljubljana, Bežigrad

Rok trajanja enroxyla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rok trajanja enroxyla   Rok trajanja enroxyla Icon_minitimeSre Feb 02, 2011 9:13 pm

moj Dexter je tudi imel kri v urinu pa sem šla veterinarju in je dobil antibiotike in vse in naj bi prišla na pregled še enkat nasledni dan pa žal Dexter ni živel tako dolgo Sad
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Rok trajanja enroxyla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rok trajanja enroxyla   Rok trajanja enroxyla Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:02 pm

Tahun, kaj je vet rekel? Je Roni dobila zdravila?
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Rok trajanja enroxyla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rok trajanja enroxyla   Rok trajanja enroxyla Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:07 pm

Hehe je ja,vnetje mehurja ima in je dobila enroxil (kot sem predvidevala) pa še eno zdravilo ker je baje to kar trdovratno in zato samo enroxil ni dovolj Smile

Sem slišala da ste se videli z mojo mami:D
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Rok trajanja enroxyla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rok trajanja enroxyla   Rok trajanja enroxyla Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:10 pm

Prou luštno mlado mami maš,... Smo babe eno čveko vrgle. Tamau je pa tudi faca Smile Da ne govorimo o Roni- firbec babji. Prava faca Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Rok trajanja enroxyla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rok trajanja enroxyla   Rok trajanja enroxyla Icon_minitimePet Feb 11, 2011 6:14 pm

Haha ji bom rekla pomoje se ji bo fajn zdelo:D:D
Tud ona je rekla da sta bila oba s fantom zelo simpatična in nasploh je bila navdušena nad idejo da imata toliko podgan:D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Rok trajanja enroxyla Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rok trajanja enroxyla   Rok trajanja enroxyla Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Rok trajanja enroxyla
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: