Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Rane na podplatih zadnih dveh tačk.

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Rat




Število prispevkov : 23
Join date : 06/12/2009

Rane na podplatih zadnih dveh tačk. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Rane na podplatih zadnih dveh tačk.   Rane na podplatih zadnih dveh tačk. Icon_minitimeTor Dec 28, 2010 10:30 pm

Živio.

Nekaj časa nazaj sem opazila, da ima podganko na zadnih tačkah rdeči pikici (na predelu kot bi rekla da je to podganja "peta"). Pomislila sem da je to le zaradi tega ker je ta del precej obremenjen in je zato pordel. Sedaj pa zadnja 2 dni iz teh "pikic" vsake toliko čas rahlo krvavi, rana se seveda ne zasuši, ker je on nenehno aktiven. Očitno ga ne boli? Zanima me ali je to poškodba ali morda kakšna bolezen, ki je udarila navzven? Se je že kdo sreča s tem?
Lp, rat
Nazaj na vrh Go down
METALLKA

METALLKA


Število prispevkov : 103
Join date : 10/04/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Rane na podplatih zadnih dveh tačk. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rane na podplatih zadnih dveh tačk.   Rane na podplatih zadnih dveh tačk. Icon_minitimeSre Jan 05, 2011 11:17 pm

hey!
Js ti tezko recem ker nism veterinar;), lahko preveris ceima vredu steljo(da nima resetk po tleh ker ji to poskoduje tacke) vsekakor bi jo bilo fino ce ne ze kar nujno pelat k veterinarju. bogica:(

upam da bo vse dobro =D

groom
Nazaj na vrh Go down
http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=x
 
Rane na podplatih zadnih dveh tačk.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» poškodba tačk
» Posredujem: oddaja dveh podgan
» Prva pomoč za globoke rane

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: