Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Gani in Grizli morata najti nov dom :(

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
me&Pek

me&Pek


Število prispevkov : 28
Join date : 11/02/2010
Age : 33

Gani in Grizli morata najti nov dom :( Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Gani in Grizli morata najti nov dom :(   Gani in Grizli morata najti nov dom :( Icon_minitimeTor Dec 07, 2010 11:04 am

Ok... Treunutno mi je tako hudo, da ne vem več kam sama s sabo.

Gani in Grizli sta moji dve podganici... sicer ju nikoli nisem mogla spraviti skupaj, sta pa oba srečna debeluščka vsak v svoji kletkici z obilo igrač in zabave. Sedaj pa me je zdravnik postavil pred dejstvo, da bosta morala Gani in Grizli najti nov dom :,(...

V naši družini po očetovi strani, so vsi moški hudi asmatiki. To pa je sedaj doletelo tudi mene.
Že kakšen mesec ne spim dobro, ker se zbujam sredi noči z groznim glavobolom, zamašenimi in srbečimi ušesi, zatečenimi in srbečimi očmi in zaprtimi dihalnimi potmi.
Šla sem k zdravniku, kaj je narobe z mano?!?!? Omenila sem, da sem ze bila alergična na podganci, vendar le, če sem se ju dotikala in sem nesla roke preveč k očem, da so me srbele. Zato so mi naredili teste in res imam močno alergijo na podganici.

Nič ne pomaga več.. Pred tem sem jih ze nosila ven iz sobe v drugo sobo, vendar imamo dva psa, ki dostopata do vseh kotičko naše hiše... zato sta morala noči preživljati v kopalnici. Čudno mi je, da potem nisem alergična tudi na psa, vendar mi je rekla zdravnica, da imajo psi drugačen efekt na ljudi, oz. da se njihov prhljaj razlikuje od podagnjega. Pa rekla je še, da sem verjetno bolj alergična na njihov urin, kot na dlako oz. na prhljaj.

PROOOSIM... NOČEM JU ZAVRŽTI... PROOOSIM, POMAGAJTE MI NAJTI NOV DOM ZA GANIJA IN PEKA.


Ne vem več kaj naj naredim, vendar mislim, da je skrajni čas, da se od njiju poslovim.


Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Gani in Grizli morata najti nov dom :( Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gani in Grizli morata najti nov dom :(   Gani in Grizli morata najti nov dom :( Icon_minitimeTor Dec 07, 2010 4:56 pm

Smola Sad

A sta kastrirana?
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Gani in Grizli morata najti nov dom :( Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gani in Grizli morata najti nov dom :(   Gani in Grizli morata najti nov dom :( Icon_minitimeTor Dec 07, 2010 5:00 pm

Uhh Sad
Dej kšno slikco pa malo ju opiši..Ju bo prej kdo vzel =)
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

Gani in Grizli morata najti nov dom :( Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gani in Grizli morata najti nov dom :(   Gani in Grizli morata najti nov dom :( Icon_minitimeSre Dec 08, 2010 6:52 pm

Kletko oz. kletki dodaš zraven.? Sem zainteresirana.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Gani in Grizli morata najti nov dom :( Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gani in Grizli morata najti nov dom :(   Gani in Grizli morata najti nov dom :( Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Gani in Grizli morata najti nov dom :(
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: