Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Srebrna folija

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Srebrna folija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Srebrna folija   Srebrna folija Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 12:08 pm

Zdravo!

Včeraj sem bila v sobi in sem delala nekaj iz srebrne folije. Videla sem kako moji dve gledata tisto folijo Shocked in sem mislila, kaj če bi jima probala narediti žogico za igrat. Potem pa me je prešinilo vprasanje: Kaj ce folijo pojeta in se zadušita Question Prosim povejte svoje misli, ker res nočem žalega podganicam!

Že vnaprej hvala za vaše odgovore.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Srebrna folija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srebrna folija   Srebrna folija Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 2:59 pm

Folijo bi 99% razgrizli na prafaktorje in se res zna zgodit, da bi kaj pojedli... Jaz jima ne bi delala igrač iz folije, šumečih vrečk ipd, ker so po mojem lahko fejst nevarne. Raje jima naredi kakšen tunel iz blaga al pa jima daj kakšno staro plišasto igračo (ampak tako, ki je ni škoda, ker jo bosta zgrizli Very Happy). Jaz sem mojim nekaj časa nazaj dala v kletko stare copate (une ta velike v obliki živali, taki velki kužki so bli). No, copatov ni več, ampak preden so jih popolnoma razgrizli so se pa ful zabavali in not spat hodili Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Srebrna folija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srebrna folija   Srebrna folija Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 3:41 pm

Te pa tak dobro da jima nisem dala žogice clown . Zdaj sem jima dala noter en star zoken in že spita v njem What a Face .
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Srebrna folija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srebrna folija   Srebrna folija Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Srebrna folija
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» FOLIJA? :S

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: