Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Guljenje dlake

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Guljenje dlake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Guljenje dlake   Guljenje dlake Icon_minitimeSob Okt 30, 2010 11:02 pm

Tamala je zadnjih 10 dni redno dobivala zdravilo proti kihanju, ki ga niti najmanj ni marala jesti, zato ga je pljuvala ven in je dostikrat ostalo zdravilo povsod po njenem gobčku. Danes sem opazila, da ima vrat povsem oguljen - manjka ji taka velika podolgovata zaplata tlake, ampak ne izgleda, kot da bi dlaka samo izpadla, ampak je prav oguljeno, vmes posamezne dlačice še vedno rastejo itd. A je možno, da si je to sama zgulila dol (videla sem jo, da se ne želi umivati po delih, kjer je bila popacana z zdravilom, in se namesto tega drgne ob podlago), ali je lahko to kaka alergija na zdravilo, ali mogoče kaj čisto tretjega? Vnaprej hvala za mnenja/komentarje Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Guljenje dlake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Guljenje dlake   Guljenje dlake Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 6:43 am

Možno je vse troje.
Si pogledala še na kakem tujem forumu?
Lahko bi sicer zgooglala zdravilo, samo je možno da kakšna pomožna sestavina poleg učinkovine,
ki bi povzročala kaj takega.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sara27

Sara27


Število prispevkov : 41
Join date : 16/05/2010
Age : 41
Kraj : ljubljana

Guljenje dlake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Guljenje dlake   Guljenje dlake Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 9:58 am

Mogoče ji drugič poskušaj z vlažno krpico odstraniti ostanke zdravila, včasih lahko povzročajo zdravila razne kožne alergije, sicer ne vem katero zdravilo si uporabljala, če je kakšne vrste antibiotik, je to sigurno možno. Predvsem je pomembno, da v takih primerih večkrat očistiš kletko, tudi rešetke. To je samo moj predlog, kertudi sama veliko delam z zdravili in vem da včasih če mi kapne kakšna kapljica na roko in se ne umijem takoj me začne srbeti.

Lp, Sara
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Guljenje dlake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Guljenje dlake   Guljenje dlake Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 3:08 pm

Mnja, saj sem ji brisala dol, ampak samo z robčkom. Bom še malo pogooglala okrog Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Guljenje dlake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Guljenje dlake   Guljenje dlake Icon_minitimeSob Nov 06, 2010 6:59 pm

Kako je sedaj z tamalo? Kaj si ugotovila? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Guljenje dlake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Guljenje dlake   Guljenje dlake Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 5:31 pm

Dlaka ji raste nazaj, vet je pa rekel, da jo je najverjetneje sama ogulila dol, ker da če bi bilo zaradi antibiotika, bi bila tudi koža spodaj najverjetneje vneta in razdražena Smile Ji pa že raste nazaj, tako da bo vse v redu. Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Guljenje dlake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Guljenje dlake   Guljenje dlake Icon_minitimeNed Nov 07, 2010 5:44 pm

Super! Samo, da je vse uredu... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Guljenje dlake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Guljenje dlake   Guljenje dlake Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Guljenje dlake
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: