Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kleo,Puhi,Mimi,Misi

Go down 
+2
Lee
patricija*
6 posters
AvtorSporočilo
patricija*

patricija*


Število prispevkov : 18
Join date : 30/08/2010

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimePon Avg 30, 2010 8:34 pm

Morska prašička Kleo in Puhi.


Kleo
Pasma:Angoragel
Ime:Kleo
Starost:1 leto
Datum rojstva:22.5.2009
Kakšna zanimivost/posebnost živalice:Je vedno glaven,nagajiv,zelo rad pleza po kletki,je dolgodlaki prašiček z vrtinčki...
Posebna dogodivčina, ki so ji doživel/a z njo/njim:Že ko sem ga prvič fotografirala je pozirav.
Ostalo://
Slikca:
Kleo,Puhi,Mimi,Misi IMG_2689



Puhi
Pasma://
Ime:Puhi
Starost:2 leti bo
Datum rojstva:25. avgust
Kakšna zanimivost/posebnost živalice:Daje poljubčke,je zelo miren, vedno priden,je zlato-beli vrtinček...
Posebna dogodivčina, ki so ji doživel/a z njo/njim: ko sem žalostna me vedno potolaži
Ostalo://
Slikca:
Kleo,Puhi,Mimi,Misi IMG_2740







Mački Mimi in Misi


MiMi
Pasma:Domača mačka
Ime:Mimi
Starost:4 leta
Datum rojstva:13 marec
Kakšna zanimivost/posebnost živalice:Vsak kdo jo zamenja za mačeka, ker že po videzu zgleda, se zelo rada crtlja in leži v poletni mrzli travici.
Posebna dogodivčina, ki so ji doživel/a z njo/njim:Ko mi je pomagala kopati kompir:D, ko sem jo več kot uro se z njo igrala in jo cartala, ko sma doma trenirali aglitty...
Ostalo: ///
Slikca:
Kleo,Puhi,Mimi,Misi Img0587

MiSi
Pasma:Domača mačka
Ime:MiSi
Starost:4 leta
Datum rojstva:13 marec
Kakšna zanimivost/posebnost živalice:Malo bolj počasna mačka,zelo strahopetna, samo je in spi..
Posebna dogodivčina, ki so ji doživel/a z njo/njim:Ko se fotografirama je zelo lepa lepotička, ko je prvič v svojem živlenju ulovila tisto taveliko kobilico pa še potem jo je Mimi pojedla -.-" Ker ma zlomljeno srce na trebuščku
Ostalo: ///
Slikca:
Kleo,Puhi,Mimi,Misi Kr%20neki%20217

Več slikic tukaj.


Spletna stran K&P: http://puhikleo.naspletu.com/domov.html
Spletna stran M&M: http://kittyminm.webs.com/

Kleo&Puhi dobita še svojo novo spletno stran Wink
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimePon Avg 30, 2010 9:13 pm

Si se pa potrudila pri opisu. =]

Same cukre maš Very Happy
Nazaj na vrh Go down
patricija*

patricija*


Število prispevkov : 18
Join date : 30/08/2010

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 12:04 am

[Hihi]

Jaa... sam cuker jih je.
Če jih predolgo gledam rabim inzolin xD
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 1:43 am

Dolgodlaki pujsi so tkoooo lepi I love you
Luštne živalce maš ^_^
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
patricija*

patricija*


Število prispevkov : 18
Join date : 30/08/2010

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 12:40 pm

Hvala.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 1:31 pm

PatA^^ je napisal/a:
[Hihi]

Jaa... sam cuker jih je.
Če jih predolgo gledam rabim inzolin xD
Pravilno se reče inzUlin ali tudi inSUlin.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
patricija*

patricija*


Število prispevkov : 18
Join date : 30/08/2010

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 1:38 pm

Ja vem.. samo nisem slovnično pisala... je potem to kaj narobe.?
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 1:42 pm

Na forumu ''zahtevajo'' slovnično pisanje., čeprou se ne držimo skos Very Happy Poskusi se čimbolj ;D
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 1:49 pm

Slovnično in pravopisno lepe objave so lažje berljive.
Z forumom skušamo informirat ljudi in bi zato tudi želeli, da bi vsak Slovenec, ne glede od kod je, lahko brez problema razumel, kaj tukaj piše.

Pa še študentka slovenščine sem, zato toliko bolj opazim napake, tako da ponavadi jaz ''težim''. Smile . Saj je fleten jezik, imamo dvojino in cel kup sklonov - pravi frajerji v svetovenem pogledu. Cool Cool
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 1:49 pm

@MetalGirl: Ne uči otrok krive vere! Laughing
@PatA: prosim te lepo, če si prebereš pravila foruma! To bi moral narediti vsak na novo pridružen uporabnik! Slovnično pisanje pa zahtevamo zato, da se lahko vsi razumemo. Nismo vsi iz iste regije, kaj šele iz istega mesta, zato se naše domače govorice precj razlikujejo. Za reševanje takšnih "težav" pa imamo tukaj zborni jezik, katerega razumemo vsi. Predvsem ne piši raznih krajšav, upoštevam ločila in velike začetnice! Če se ti bo kdaj zgodilo, da ga pri tem polomiš, ne bomo preveč težile, če pa boš konstantno pisala po svoje, pa verjetmi, da ti bomo moderatorke pihale za vrat! Tako, da se vsaj malo potrudi. Smile
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 1:53 pm

rabbit
Nazaj na vrh Go down
patricija*

patricija*


Število prispevkov : 18
Join date : 30/08/2010

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 1:53 pm

Okej, se bom potrudila... sicer sem navajena po domače samo kaj potem...
Včasih morem prav razmišljati kako se kakšna stvar napiše po slovensko Shocked Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes
Pravila sem si pa prebrala!
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitimeTor Avg 31, 2010 3:56 pm

Zarad tiha ka če bi wsak pa swaje pisaw se nebi ankul zastupli ane, mpa ciw kp prablimaw bi biw. Laughing (če je slučajno kdo iz severnoprimorske regije naj mi prosim oprosti za maličenje naglasa Laughing sem že malo iz vaje)


Šalo na stran, kot je rekla Fiamma, slovnično pisanje je tu predvsem zato, da se lažje razumemo. Če bi jaz usekala lepo po gorenjsko, pa Nes po štajersko, pa primorci po primorsko, dolenjci po dolenjsko ... bi se bolj malo razumeli. Včasih so že z izrazi, ki se nam zdijo povsem običajni, problemi (zadnjič sem vprašala cimro, če je 'beštek od nje' in me je samo debelo gledala, potem pa vprašala, kaj to je Very Happy).
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kleo,Puhi,Mimi,Misi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kleo,Puhi,Mimi,Misi   Kleo,Puhi,Mimi,Misi Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kleo,Puhi,Mimi,Misi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Podgane in miši
» Moja nagajivčka: Mišo,Pika, Mona Liza in Mimi! In v začasnem skrbništvu bila tudi Meli.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: