Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom!   Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Icon_minitimePet Jul 30, 2010 7:29 am

Oddaja se pribložno 1 leto stara sivo-rjavo tigrasta muca. Ima nevrološke težave, tudi z ravnotežjem, zato potrebuje čim prej začasen ali še boljše, stalen dom. Muca sama je, pije, urinira in izloča blato. Oddaja se izključno za notranje bivanje! Muca je zelo prijazna in cartljiva (komaj sem uspela jo poslikat, saj se mi je stalno čohala ob roko). Potrebuje veliko pozornosti in ljubezni. Nahaja se na veterinarska ambulanti v Kopru, Istrska cesta 13.
Urnik: pon-pet: 7:30-14.00 in 16:00-19:00, sob: 7:30-13:00. Telefon: 05/663 44 00
Lahko se obrnete tudi na našo Facebook skupino.

Slike na linku:
https://www.facebook.com/pages/Klub-studentov-veterine-za-pomoc-zivalim-ANIMALIA/209783115837?v=photos&ref=sgm#!/album.php?aid=189558&id=209783115837
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom!   Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Icon_minitimePet Jul 30, 2010 8:45 am

Fiamma, jaz ji lahko ponudim začasno oskrbo, ker sem zdaj čez poletje skozi doma, pa še iz obale sem.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom!   Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Icon_minitimePet Jul 30, 2010 10:03 am

Super! Smile
Bom danes v ambulanti vprašala kako in kaj, saj so rekli, da jo nameravajo še slikat in jo pregledat. MI lahko pošlješ kontakt na ZS?
Hvala! Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom!   Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Icon_minitimePet Jul 30, 2010 10:07 am

OK, če bi bilo možno, bi šla popoldne ponjo, ker ob 2h imam pregled pri zdravniku.. recimo med 3h in 4h.
Ti bom poslala zs.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom!   Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Icon_minitimePet Jul 30, 2010 10:10 am

Ob 16ih ambulanta odpre. Takrat grem jaz tudi delat tja (delam v trgovini zraven ambulante, spada pa k ambulanti) in jim bom povedala in bom vprašala kako in kaj z mačko, kaj so se odločli in jim bom dala tvojo številko, naj te pokličejo ali pa te bom jaz. Bodi magari v nizkem štartu. Razz
Odprto je od 16.00-19.00.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom!   Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Icon_minitimePet Jul 30, 2010 10:12 am

Ok, super. Lahko mi tudi pošlješ sms, ker ne vem, kdaj bom točno opravila pri zdravniku.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom!   Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Muca NUJNO išče stalen ali vsaj začasen dom!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» ozzy išče nov dom...
» Išče se dom za 2 podganici
» Ren išče nov dom
» Kunec-nujno!
» Podganica išče nov dom

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: