Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.

KazaloPortalCalendarGalleryPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Mali košček nebes med zidovi..

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
elanor

Število prispevkov : 185
Kraj : Kranj

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Tor Feb 10, 2009 8:52 pm

zelo lepo Smile
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Fiamma
Admin

Število prispevkov : 1492
Kraj : Koper

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Tor Feb 10, 2009 9:11 pm

ke leeepii Smile
tako psi kot pujski Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://podgane.forumotion.com
mamaF

Število prispevkov : 519
Kraj : Komen

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Sre Feb 11, 2009 11:04 am

Juuuuj, tile praščeki so me pa čisto raznežili....joj, so lepi! A to je brežiško - krška pasma ali so to tisti "mini"?
Glede na to, da sem jaz original iz Celja, bomo pa enkrat, ko gremo obiskat mamo, prišli še do Vitanja tole vašo lepo kmetijo pogledat. Sem pogledala tudi vašo spletno stran in sem totalno navdušena!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin

Število prispevkov : 1492
Kraj : Koper

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Sre Apr 08, 2009 7:50 am

včeraj sva šli s cimro na sprehod po tivoliju
nsem si niti predstavljala, da kaj takega obstaja v ljubljani, stvar je res dostiii večja kot sem si jo rpedstavljala
pa si nism mislila, da je tko lepo...sicer pomlad in sonček elata svoje
prow sem pozabla na kolokvije ki pretijo name lol!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://podgane.forumotion.com
Lee

Število prispevkov : 660
Kraj : Britof, Kranj

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Pet Jun 19, 2009 4:05 pm

hm...meni je pa najbolj ošeč tam, kjer smo predlani šli s šolo na zelenico. To je pri neki meji. Nevem s katero sosednjo državo Embarassed (moja geografija 0) affraid
Nazaj na vrh Go down
Eva

Število prispevkov : 356

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Sob Jun 20, 2009 10:04 am

MetalGirl je napisal/a:
hm...meni je pa najbolj ošeč tam, kjer smo predlani šli s šolo na zelenico. To je pri neki meji. Nevem s katero sosednjo državo Embarassed (moja geografija 0) affraid

Mogoče mislš z Avstrijo? Ena Zelenica (smučišče) je nad Tržičm namreč... Lahko pa da še kkšna obstaja sevede Wink
Nazaj na vrh Go down
Lee

Število prispevkov : 660
Kraj : Britof, Kranj

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Sob Jun 20, 2009 11:41 am

Eva je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:

Mogoče mislš z Avstrijo? Ena Zelenica (smučišče) je nad Tržičm namreč... Lahko pa da še kkšna obstaja sevede Wink

Ja Eva to je ta zelenica ja Very Happy. Kjer je tudi smučišče ja. Tam mi je resss zeeelooo ušeč Very Happy I love you
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Število prispevkov : 773
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Sob Jul 03, 2010 6:06 pm

Tivoli, Tivoli in še enkrat Tivoli.
Je pa res, da je treba poiskati pravi prostor. Laughing
Nazaj na vrh Go down
choo

Število prispevkov : 1152

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Sre Jul 28, 2010 12:47 pm

Če ostanem pri Lj - definitivno Tivoli, pa tudi tisti konec prot vrhovcem, kjer sem jaz doma, je precej lep, pa še ZOO je blizu Very Happy Drugače pa najbolj supervšeč mi je pa en čist mini parkec v Portorožu, niti ne vem če ma kakšno ime al ne.. Uglavnem, čist ob tej obalni cesti čez Portorož je, pa res dost mini in eno ful staro drevo je tam. Lepo Smile Pa moram rečt, da sem se v tist gozdiček/sotočje, kjer je Metalcamp, tudi čist zaljubila Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://nellaf.deviantart.com
talupu

Število prispevkov : 339

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Sre Jul 28, 2010 1:51 pm

Men je lep Tivoli, tuki na Fužinah mi je pa najlepše pri Oš Nove Fužine. Tja grem vsak dan z Lumpo. Sej je večina slikic slikanih tam. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

Število prispevkov : 821

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Sre Jul 28, 2010 1:57 pm

Meni je Tivoli. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   

Nazaj na vrh Go down

Mali košček nebes med zidovi..
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2