Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kino in filmi.

Go down 
+13
Tajson
talupu
Timea
Juni
Fiamma
Tjashy
xFylgjax
Lee
sreda_
mamaF
Dejan
AtLanT!da
Eva
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 10:11 am

Tajson&Silwester je napisal/a:
ok ql Smile.Dokomentarca ki sem ti ga oblubila ne neajdem in bo mami še enkrat rekla unmu sodelavcu Smile
Bi bilo super ja. Ker sem že gledala za ta naslov in ga nisem našla. Bi ga pa res rada gledala.

Aja + film Teeth za tiste z močnim želodcem. Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 10:16 am

Glede na to da sem se med žago 2 režala pri tistem delu ki se človek živ kuri v peči (sošolka je zraven skoraj bruhala ko je videla to sceno) imam dober želodec. Aj režala sem se zato ker sem se zafrkavala iz filma, pa ker sm enga modela zadela z bonbonom v glavo hahahhaha smehi
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 10:20 am

Laughing
No potem si pa poglej teeth, jaz ga tudi še moram ker ga nisem do konca. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 2:04 pm

Hvala vama za nasvete Smile bom pobrala dol in pogledla Wink ja meni so tudi všeč filmi v stilu žaga, ne zato, ker bi bli grozni, ker niso, ma tko malo za sprostitev in smeh Very Happy tud jz se zmer smejem pr unih forah in jo gledam itak samo zaradi zgodbe, ker me zanima kaj bo naprej (tudi če je usak del bolj glup) Very Happy
So mi veliko bolj všeč v tem stilu recimo filmi The cube alpa Final Destination in Hostel Smile) seveda pa komaj čakam, da pride za noč čarovnic nov del Žage v 3D, to bo šele smeha Very Happy
Če so pa komu všeč še grozljivke/srhljivke prporočam še Rosemary's baby, absolutno Shining, Exorcism of Emily Rose (ta zna človeku sežt do živega, če pomisliš, da je narejen po resnični zgodbi, in resnični posnetki te ženske so tudi na youtubu, mislim, da se je klicala Anne al nekaj podobnega, nočem poiskat še enkrat, ker me kar stisne Very Happy), Orphan.. in jih mam še ogroooomno, ampak se mi ne da iskat zdej, bom pogledala, ko bom imela malo več časa.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 2:13 pm

Final destination mi je najbolj všeč 3. del, je pa res da 4. še nisem gledala. Je vredu?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 2:14 pm

The Hills Have Eyes, če smo že pri grozljivkah Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 2:19 pm

Drugače pa če je kdo gledal Nell, smo gledali film pri sociologiji in je kar zanimiv.
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 2:34 pm

Ma ja, veš kaj je, vse se že ponavlja, nič izvirnega več Sad lih tak ku prejšnji trije deli je Wink samo prvi mi je še vedno najbolj všeč
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 19, 2010 1:17 pm

Nes je napisal/a:
The Hills Have Eyes, če smo že pri grozljivkah Smile

Nes, izjemno bolan filem!
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 19, 2010 1:18 pm

Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 19, 2010 8:47 pm

Kalisto je napisal/a:
Nes je napisal/a:
The Hills Have Eyes, če smo že pri grozljivkah Smile

Nes, izjemno bolan filem!

Če to drži pol si ga bom pogledal med zimskim izpitnim obdobjem, ko bom po učenju rabil mal sprostitve. Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 19, 2010 8:56 pm

XD sem zdržala 5 minut, ker nisem za grozljivke.
V bistvu se mi niti ni ljubilo ponapisov iskat.

albino albino
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 26, 2010 9:45 pm

Jas pa najraje gledam al grozljivke ali pa akcijske npr. pirati s karibov (moj najljubši film I love you ). Imamo pa res različne okuse hehe. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kino in filmi. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kino in filmi.   Kino in filmi. - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kino in filmi.
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Filmi o podganah

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: