Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila

Go down 
+8
Juni
mashikaa
mamaF
Tahun
Tajson
Nes
zverina
fate
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 2:10 pm

Juni je napisal/a:
No, toliko o strokovnem mnenju tvoje prijateljice, pa o tem, koliko je Fate stara. Če bi bilo mladičev več ali bi prišlo do kakih komplikacij, bi lahko umrla. Tako je pa samo možno, da nikoli ne bo imela mladičkov.

A ni možno tudi, da je še kakšen mladič ostal not? Je pa seveda možnost, da bi odmrl v telesu, iz česar se lahko razvije sepsa in predno to tankočutno dekletce kaj opazi, bo fate že čez mavrico.

V kolikor pa preživi to mučenje, upam, da jo sama oddaš komu sposobnemu za skrb, ker očitno se tebi ne izide tole. Ka je mogoče dobila kašna zdravila?
In sploh me zanimajp navodila veterinarja, če jih lahko deliš z nami.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 2:41 pm

Se bom potrudla pisat pravilno slovensko,čeprav bi temu dekletcu izrekla rada marsikaj.
Ne vem kaj imaš v glavi,verjetno veliko ne. Ampak,če te dobim v roke se ti ne piše dobro.
Kako se lahko smejiš ob izjavi,da je podganica splavila ker je prešibka ?" Evil or Very Mad pale
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 4:57 pm

Juni je napisal/a:
No, toliko o strokovnem mnenju tvoje prijateljice, pa o tem, koliko je Fate stara. Če bi bilo mladičev več ali bi prišlo do kakih komplikacij, bi lahko umrla. Tako je pa samo možno, da nikoli ne bo imela mladičkov. Nič od tega ni prav posebno veselo, tako da res ne vem, kaj dela smejko v tvojem postu.

Saj je tudi nisem več hotela dati parit!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil

Tahun je napisal/a:
Prtegnena je to je.Ma zelo hude psihične problem in je čustveno nezrela.
Absolutno neprimerna za lastnico živega bitja!

Za tvoje pojme že celo življenje skrbim za živali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Btw imamo doma 2 nemški dogi (poglej na net če neveš kakšna pasma psa je to),20 rib!!
Pa še moja sestra je lani prinesla domov zapuščeno muco in smo jo zdravili pou leta!!
In še miške smo imeli!!

Nes je napisal/a:
A ni možno tudi, da je še kakšen mladič ostal not? Je pa seveda možnost, da bi odmrl v telesu, iz česar se lahko razvije sepsa in predno to tankočutno dekletce kaj opazi, bo fate že čez mavrico.

V kolikor pa preživi to mučenje, upam, da jo sama oddaš komu sposobnemu za skrb, ker očitno se tebi ne izide tole. Ka je mogoče dobila kašna zdravila?
In sploh me zanimajp navodila veterinarja, če jih lahko deliš z nami.

Ne bom odgovorila na takle sporočilo,ker se mi zdi da me za brez veze da me vsi naenkrat besedno zlorabljate in napadate,imam že dost da bi en pove da ni prav da sem jo dala part in tako naprej.Na nobenem srečanju me ne boste več vidl!!Itak me pa sploh ne poznate in nimate pojma kako jst skrbim ZA ŽIVALI!!!!!!!!

Jasmina je napisal/a:
Se bom potrudla pisat pravilno slovensko,čeprav bi temu dekletcu izrekla rada marsikaj.
Ne vem kaj imaš v glavi,verjetno veliko ne. Ampak,če te dobim v roke se ti ne piše dobro.
Kako se lahko smejiš ob izjavi,da je podganica splavila ker je prešibka ?" Evil or Very Mad pale

Ne tež mi!!!!!!!!!!!!!!!!
V glavi imam več k ti sploh pa O ŽIVALIH!!
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 6:00 pm

Uredila sem ti post; res ni potrebe, da napišeš 4 poste samo zato, ker odgovarjaš štirim osebam. Pa klicajev tudi ni potrebnih toliko.

Sicer pa kot prvo: lepo, da se te je vsaj zdaj prijela lekcija, da je nikoli več ne boš dala parit. Pa tudi, če je nisi hotela in si želela samo enkrat imeti mladičke z njo - bila si izjemno neodgovorna, posledice za tvojo podganico so bile hude, tako da verjetno lahko razumeš, zakaj smo jezni zaradi tvojega nepremišljenega ravnanja.

Kot drugo: ne glede na to, kaj vse ste vi imeli doma, si za svojo podganico ti zelo slabo poskrbela. Skrb za žival pač ni samo v tem, da jo hraniš in ji pospravljaš, ampak ji moraš tudi sicer zagotavljati varno in kvalitetno življenje. Načrtno parjenje pod slabimi pogoji v to kategorijo ne spada. Res je, da ne vemo, kako ti za živali skrbiš sicer, ampak vsem je pa jasno, da si storila hudo, hudo neumnost, ki si je tvoja živalca ne zasluži. Če ti daš podgano parit, ko je še premlada, nato pa še splavi, je to zanjo hujši šok, kot pa če bi jo ti celo življenje imela v umazani kletki.

Pa nič te besedno ne zlorabljamo in napadamo. To je tako, kot če bi rekla, da te besedno zlorablja tvoja mama, ko je kaj jezna nate. Vsaka neumnost ima svojo posledico: če se v šoli pretepaš, dobiš ukor; če se neodgovorno obnašaš, te mama pokrega. Mi smo ti parkrat povedali, da Fate ni pametno pariti, pa si kljub temu naredila ravno to in močno ogrozila njeno življenje. Posledica je pač ta, da ti mi tukaj povemo, kaj si mi mislimo o tem. Lahko bi pa bili tiho in te prijavili na Društvo proti mučenju živali, potem bi pa tvoja starša morala plačati kazen.
Nazaj na vrh Go down
Jasmina

Jasmina


Število prispevkov : 238
Join date : 19/08/2009
Age : 33
Kraj : Nova Gorica

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 6:49 pm

"Za tvoje pojme že celo življenje skrbim za živali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

Celo življenje Very Happy ? Dragica,imaš 12 let Laughing
Drugače imam pa 13 živalic doma in se imajo super,
skrbim za njih in se vsak dan ukvarjam z njimi.
Pomiri se,pa razmisli.
Nazaj na vrh Go down
http://www.myspace.com/gothicbandeternity
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 6:54 pm

Jasmina je napisal/a:
"Za tvoje pojme že celo življenje skrbim za živali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

Celo življenje Very Happy ? Dragica,imaš 12 let Laughing
Drugače imam pa 13 živalic doma in se imajo super,
skrbim za njih in se vsak dan ukvarjam z njimi.
Pomiri se,pa razmisli.

Ja same glodalce,waw to jim spucaš enkrat na teden kletko in to je to!!
Pse morš pa še na dolge sorehode furat!!
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 6:57 pm

Juni je napisal/a:
Uredila sem ti post; res ni potrebe, da napišeš 4 poste samo zato, ker odgovarjaš štirim osebam. Pa klicajev tudi ni potrebnih toliko.

Sicer pa kot prvo: lepo, da se te je vsaj zdaj prijela lekcija, da je nikoli več ne boš dala parit. Pa tudi, če je nisi hotela in si želela samo enkrat imeti mladičke z njo - bila si izjemno neodgovorna, posledice za tvojo podganico so bile hude, tako da verjetno lahko razumeš, zakaj smo jezni zaradi tvojega nepremišljenega ravnanja.

Kot drugo: ne glede na to, kaj vse ste vi imeli doma, si za svojo podganico ti zelo slabo poskrbela. Skrb za žival pač ni samo v tem, da jo hraniš in ji pospravljaš, ampak ji moraš tudi sicer zagotavljati varno in kvalitetno življenje. Načrtno parjenje pod slabimi pogoji v to kategorijo ne spada. Res je, da ne vemo, kako ti za živali skrbiš sicer, ampak vsem je pa jasno, da si storila hudo, hudo neumnost, ki si je tvoja živalca ne zasluži. Če ti daš podgano parit, ko je še premlada, nato pa še splavi, je to zanjo hujši šok, kot pa če bi jo ti celo življenje imela v umazani kletki.

Pa nič te besedno ne zlorabljamo in napadamo. To je tako, kot če bi rekla, da te besedno zlorablja tvoja mama, ko je kaj jezna nate. Vsaka neumnost ima svojo posledico: če se v šoli pretepaš, dobiš ukor; če se neodgovorno obnašaš, te mama pokrega. Mi smo ti parkrat povedali, da Fate ni pametno pariti, pa si kljub temu naredila ravno to in močno ogrozila njeno življenje. Posledica je pač ta, da ti mi tukaj povemo, kaj si mi mislimo o tem. Lahko bi pa bili tiho in te prijavili na Društvo proti mučenju živali, potem bi pa tvoja starša morala plačati kazen.

Bla,bla!!!!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 7:04 pm

A zdaj se pa mislite še v nedogled kregat.
Dovolj bo za danes.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 7:17 pm

Jasmina je napisal/a:
Se bom potrudla pisat pravilno slovensko,čeprav bi temu dekletcu izrekla rada marsikaj.
Ne vem kaj imaš v glavi,verjetno veliko ne. Ampak,če te dobim v roke se ti ne piše dobro.
Kako se lahko smejiš ob izjavi,da je podganica splavila ker je prešibka ?" Evil or Very Mad pale

Malo si šla predaleč.
Žalitev in grožnja-to ni ql. Prosim da se malo zadržiš z agresivnostjo.

Z tem ne mislim nič žalega ne tebi in ne Fate.
Lp!

Ps.: Glede tega ko si napisala da se boš potrudila pisati pravilno slovensko (lepo od tebe). Se ti pa v bistvu ni treba nič truditi saj ti že med pisanjem podčrta z rdečim nepravilne besede Wink .
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 7:20 pm

Mislim, da bo dovolj kar do nadaljnega, glede na to, da so se argumenti zreducirali na 'bla bla'. Temo bom zaklenila, upam pa, da smo se vsi nekaj naučili iz tega - da je vse brihtne buče, ki bi utegnile pariti premlade podgane, minilo početi traparije, da je dobro dvakrat premisliti, preden otroku prodaš živalco, za Fate pa upam, da so se vsaj starši zavedli, da še ni sposobna sama skrbeti za žival, če je že sama prepričana, da lahko s svojimi živalcami počne, kar želi.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimePet Jul 02, 2010 8:44 pm

No,jaz sem bila ta teden v domačem kraju in sem ravno zdaj prišla nazaj.

In če sem prav prebrala da bo fate spet kotila, kar vem, da sem ...
Lej, boljše, da ne omenjaš sploh tega. Razen če imate veselje opazovat, kako se mi pritisk dvigne.
Ne bo mira dokler ne pogine ta žival boga, a ne. Sad
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimePet Jul 02, 2010 9:13 pm

Nes je napisal/a:

In če sem prav prebrala da bo fate spet kotila, kar vem, da sem ...
Lej, boljše, da ne omenjaš sploh tega. Razen če imate veselje opazovat, kako se mi pritisk dvigne.
Ne bo mira dokler ne pogine ta žival boga, a ne. Sad

a se zafrkavaš??
nemorm vrjet,kje to piše? Shocked
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimePet Jul 02, 2010 9:24 pm

Ne, Tahun, na žalost sem čisto resna.

Tajson&Silwester je napisal/a:
Jaz pa letos ne grem nikamor Sad. Mogoče je to zato napisala, ker bo Fate kmalu kotila in bom jaz namesto nje odprla novo temo v prodam, podarim in objavila slikce podgan Wink. Jah, drugače pa lepo se mejte na počitnicah Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimePet Jul 02, 2010 9:38 pm

Kako sem pa jaz to spregledala Neutral

... brez besed ...
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimePet Jul 02, 2010 9:43 pm

Jaz pa imam kar dosti besed, ampak že prvič ni nič zaleglo, tako da se ne bom več trudila. Ampak ste lahko brez skrbi, da bom vse te podatke osebno napisala v temi teh mladičev, če bo fate sploh preživela.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimePet Jul 02, 2010 9:55 pm

OMG Shocked
pa to ni normalno.
Evil or Very Mad


Nazadnje urejal/a Nes Sob Jul 03, 2010 6:05 am; skupaj popravljeno 1 krat (Reason for editing : žaljivke so na forumu prepovedane)
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimePet Jul 02, 2010 9:58 pm

čist sm iz sebe,kr užgala bi jo Mad

a ti tajson&silvestr si ji pa spet samca posodla ane??

Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimePet Jul 02, 2010 10:59 pm

Ne ne ne!!! Fate sploh še ni kotila!! Gvorim o Piki, ki je kotila 24.6.2010. Tajsona čaka kastriranje. Pa sploh nevem zakaj kar takoj začnete skakat če ne preberete dobro. Sory sam tole pa ni ql, da kar takoj vsi v en kup ker niste takoj dubili odgovora(odgovora ni bilo zato ker me ni bilo doma b.t.v.).
Aja pa Fte je še od takrat breja ko ste se prepiral an, da ne bo SPET kakšne pomote.
Lp.
P.s.: Sej zdaj pa boste vstali vsi brez besed, ker takole že kar naprej skačete ne da bi prebrali: "BO KMALU KOTILA". Če bi že kdaj prej bila brej bi napisala. " FATE JE SPET BREJA IN BO KOTILA". Res jao da ni logično, da mora še od takrat kaj ven prilezt. Pa lastnica Fate je že tkrat povedala da je ne bo več parila :/. Tok da smo si na jasnem


Oh ja pa še tole:
_ tahun: Baje je tudi žaljivka ***, kar naj bi bilo prepovedano na forumu. V splošnih pravilih pa piše, da se ne žali uporabnike.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 6:04 am

Ja, Tahun, prosim malo več obzirnosti.

Kako je pa to možno, da je še vedno staro leglo, če pa je fate bila parjena pred piko in je pika do zdaj že povrgla? No, grem zdaj še enkrat preverit datume in če se skladajo se vrnem z opravičilom.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 6:11 am

Torej je danes 29. dan, kar je uporabnica objavila svojo temo.
Kdaj pa je bilo parjenje? Sklepam, da en teden po antibiotikih, kot je fate tudi sama rekla, bom šla pa še to izračunat.

Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 7:32 am

Zdaj je že 28 dan, kar je zelo čudno. Čudno se mi zdi za to, ker trebuh ima, če ga potipaš se nekaj čuti, a če ga potipaš te ugrizne (to se je zgodilo meni ko sem šla včeraj čistiti kletko k njim domov). Ne vem, tole mi ni všeč. Jaz sem že njeni mami rekla da nej jo peljejo k vetu. Zdaj pa ne vem kaj bojo. No sej grem danes jaz spet tja da zamenam hrano, pa da ju spustim ven, (šli so namreč na morje in jaz skrbim za podgani) pa bomo videli kaj je zdaj z njo

P.s.: Pika je bila prej od Fate breja.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 7:54 am

Torej je na isti dan, kot je dala parit podgano že objavila, da mladički bodo in sprejemala rezervacije zanje? No, recimo da na pol verjamem.

Kdaj pa pridejo nazaj z morja?
če je že zaradi kihanja nio hoteli zdravit in je čakala cel mesec, potem težko
verjamem, da bodo zdaj prišli z morja prej nazaj. Samo prosim ne potem govorit, da je to odgovorno - mladička oplodit, vedet da ima komplikacije (ker je že splavila) in potem tik pred kotitivijo prijateljici podtakniti podgano in iti na morje.

Popakaj to ubogo podgano in jo pelji sama, preden bo prepozno.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 8:36 am

Ne vem kdaj je to ona objavila. Na morju so pa samo ona in njena sestra. Ostali so doma, a še vedno jaz raje pucam podganam ker ne vem kako so oni z časom. Jaz pa na žalost ne morem odpeljati Fate nikamor, ker trenutno nimam dosti denarja, saj sem ga že zapravila za Tajsonove in Silwestrove potrebe. Bi jo pa jaz z veseljem peljala k vetu če bi bil denar(bi dala tudi milijon za tujo podgano če bi seveda imela milijon). Ne vem kdaj pridejo nazaj, mi bo sporočila preden pridejo (tk pravi).

Am, glede parjenja sem pa jaz že pred paritvijo povedala kaj vse se lahko zgodi (čeprav je bila že 4 mesece stara, kar nej bi bila vredu starost za parjenje), sam za tele antibijotike pa nisem vedela kako in kaj sta bila točno zmenjena z vetom. Če bi jaz takrat vedela kako je z antibijotiki (moja dva jih še nikoli nista imela, ker sta zdrava) nebi pustila parjenja. Jaz pa takrat nisem vedela če se lahko pari, a ker si je to ona želela sem ji rekla:" Glej Tajsona si že tokrat raazdražla, povedala sem ti da jaz ti ga ne dam k tebi domov niti za en dan in če ga hočeš pariti pusti Fate pri meni, drugače ga maš pa tam zraven...odločitev je zdaj tvoja"

Res za antibijotike sem vedela da jih ima, a nisem vedela kako je z njimi ko jih neha upoabljati. Časa se na žalost ne da zavrteti nazaj :/.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 8:47 am

Po moje je vprašala samo kakšnega veterinarskega tehnika.
Logično je, da cel mesec bolezni živali izčrpa, zdravijo se samo en tedn do 10 dni.

Pošlji ji sms in ji povej po resnici, da je že v resni nevarnosti in naj prepriča mamo
ali pa se vrne in jo sama pelje.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 9:02 am

Sej jaz ji zmeraj po resnici povem. Glej zdele se začnem rihtat (da ne bom glih v poižami šla ven), grem tja pogledam če se je zgodil čudež in da je kotila in v vsakem primeru ji bom poslala SMS (če so že mladiči ali niso). Sj kakor jo jez poznam jo bo peljala k vetu, če prasv njeno sestr bolje poznam in vem da bo njena sestra živčnga fasala, če mama ne bo hotela pelat podgane k zdravniku (sej po moje jo bojo pelalai).
Lp

P.s.: Če so kakšne napake vmes se opravičujem. Zmotili so me zdele med pisanjem kar ene parkrat :/ jao
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila   Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Primer neodgovornega parjenja: Fate bo kotila
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Starost parjenja
» Obnašanje v času gonitve/parjenja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: