Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Bite Fight

Go down 
+7
zverina
elanor
Piipsy
binko
Dejan
mamaF
Fiamma
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 3:31 pm

mi smo na 3. serverju...tam nas iščite Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 10:32 pm

Fiamma je napisal/a:
pozno popoldne in zvečer pa izkoristim tisti 2 uri z bitke v jami oz. lov na ljudi
lahko tudi napadate volkodlake...namreč mi smo vampirji Very Happy in napadate jih lahko na vsakih 15 minut
Novincem priporočam lov na demone, ker se njih splača še najbolj lovit. Zmaga nad demonom ti prinese dosti zlatnikov in plena, ter nekaj točk izkušenosti, ki jih potrebuješ za napredovanje v naslednjo stopnjo. Če pa vas slučajno demon premaga izgubite le kako malenskost zlatnikov, drugega pa ne. Kadar pa ste kak dan na knap s časom , pa pojdite lovit ljudi tam lahko že v enem lovu porabite 120 minut. Toliko namreč maksimalno lovite v enem dnevu.
Lov na volkodlake pa je še najmanj donosen. Tako da začetnikom ne priporočam napade nanje. Če jih premagaš dobiš bolj malo denarja v primerjavi z napadi na demone, če pa si poražen pa izgubiš precej več denarja. Torej če vas kak napade ga pustite na miru.
Sicer pa kogar koli boste napadli, zmerj pojdte v napad s polno mero energije. Če je nimate pred napadom spijte zdravilni napitek.

Veliko sreče in užitkov pri igranji Bite Fight-a.
Nazaj na vrh Go down
binko




Število prispevkov : 48
Join date : 23/03/2009

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 8:42 am

jst imam koli 130.000 kervi pa lvl 17 tko da sm kar močn bom se pridružil samo malo bo trajalo
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 12:11 pm

binko je napisal/a:
jst imam koli 130.000 kervi pa lvl 17 tko da sm kar močn bom se pridružil samo malo bo trajalo

samo če si ti ustanovil alianso, pomoje bi moral imet tudi opcijo jo razdret ... magari še malo pobrskaj po opcijah...
sicer si pa zelooo vabljen Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 12:18 pm

binko je napisal/a:
jst imam koli 130.000 kervi pa lvl 17...
Precej krvi si nabral za svoj level. Cool
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 1:28 pm

Jst sm lvl 2 zdej. Laughing geek

A ma gdo vražje kamne naročene?
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 5:31 pm

Jaz ne. Se mi zdi brezveze glede nato, da moraš za to plačat s pravim denarjem, ko pa napreduješ za par levelov si za zlatnike itak lahko kupiš boljše orožje oz. kaj drugega.
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 4:49 pm

Jst sem danes tudi začela igrat to igro, ampak za enkrat je še ne razumem, tko kokr pr vseh igrah, ki jih začnem igrat. Hehe! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 5:31 pm

Jas igram na serverju 1.. in sem trenutno 30 level.. Very Happy Very Happy Razz in igram na vražje kamne. Cool
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimePet Maj 14, 2010 9:34 am

Level 2. Very Happy Razz
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimePet Maj 14, 2010 12:39 pm

Jaz sem se prijavila že lani pa nisem znala igrati,zdaj sem se še enkrat!
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimePet Maj 14, 2010 5:10 pm

Prek mojga se tut lahko prijavte: http://s3.bitefight.si/user/bite/44057 Razz Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 18, 2010 7:16 am

Mi lahko prosim kdo razloži, kako se delajo naloge? Npr. moram govoriti z letopiscem iz podzemlja. Rabim pomoč! Exclamation Exclamation
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 8:23 am

V tem primeru greš v mesto in klikneš na knjižnico in potem dobiš navodila kako naprej.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 3:52 pm

Jeeei, ustvarjena sem xD smeh Very Happy To sem že enkrat začela igrt, bom vidla, kako dolgo bom zdej vstrajala ^^ --> http://s3.bitefight.si/user/bite/44239 če se kdo hoče okužt ^^
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 3:55 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Jeeei, ustvarjena sem xD smeh Very Happy To sem že enkrat začela igrt, bom vidla, kako dolgo bom zdej vstrajala ^^ --> http://s3.bitefight.si/user/bite/44239 če se kdo hoče okužt ^^

Kako ti je pa ime?
Jaz se fate
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 4:08 pm

Atlantida (z navadnimi črkami, ne tko kt kle na forumu)... Mal se še lovim kaj moram delat pa to xD
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 4:16 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Atlantida (z navadnimi črkami, ne tko kt kle na forumu)... Mal se še lovim kaj moram delat pa to xD

Hvala! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 4:25 pm

Dejan je napisal/a:
V tem primeru greš v mesto in klikneš na knjižnico in potem dobiš navodila kako naprej.

Hvala, Dejan! Sedaj razumem.
Oprostite za off topic: Dejan, prideš ju3 na srečanje? Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 4:43 pm

mišo/miško je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
V tem primeru greš v mesto in klikneš na knjižnico in potem dobiš navodila kako naprej.

Hvala, Dejan! Sedaj razumem.
Oprostite za off topic: Dejan, prideš ju3 na srečanje? Embarassed

REku je da pride Smile

Mogoče pridem tut jst.
Off topic =/
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 4:49 pm

MetalGirl je napisal/a:
mišo/miško je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
V tem primeru greš v mesto in klikneš na knjižnico in potem dobiš navodila kako naprej.

Hvala, Dejan! Sedaj razumem.
Oprostite za off topic: Dejan, prideš ju3 na srečanje? Embarassed

REku je da pride Smile

Mogoče pridem tut jst.
Off topic =/

Upam, da tudi ti pridš! Very Happy Off topic.
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 8:30 pm

Še ena opomba za Bitefight: Ko spiš ali si v šoli je najboljš, da greš za tisti čas delat. Sicer lahko delaš največ 8 ur naenkrat ampak to je že kar velik del noči.
Nekako do 30 levela je najboljš da napreduješ hitro od ene stopnje do druge. To gre najhitreje z delom na pokopališču in z izpolnjevanjem nalog v gostilni. Po 30 levelu (lahko tudi prej) pa te 2 sceni skoraj popolnoma opustiš in napadaš sovražno raso (volkodlake ali vampirje), pač tisto kontra kar si sama. Najdeš si ene 5- 10 nasprtnikov ki jih lahko skoraj v vsakem dvoboju premagaš in pol jih skos tolčeš ( oz. farmaš kakor se to reče v Bitefight žargonu). Na tak način lahko v enem dnevu zaslužiš ( če imaš srečo) nekaj 10 tisoč zlatnikov in si tako lahko kupuješ najsodobnejše orožje, ki pa je za levele od 30 naprej hudičevo drago. No ampak da boš napredovala do 30 levela verjetno rabiš še kar neki časa. Smile
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 5:49 am

Dejan je napisal/a:
Še ena opomba za Bitefight: Ko spiš ali si v šoli je najboljš, da greš za tisti čas delat. Sicer lahko delaš največ 8 ur naenkrat ampak to je že kar velik del noči.
Nekako do 30 levela je najboljš da napreduješ hitro od ene stopnje do druge. To gre najhitreje z delom na pokopališču in z izpolnjevanjem nalog v gostilni. Po 30 levelu (lahko tudi prej) pa te 2 sceni skoraj popolnoma opustiš in napadaš sovražno raso (volkodlake ali vampirje), pač tisto kontra kar si sama. Najdeš si ene 5- 10 nasprtnikov ki jih lahko skoraj v vsakem dvoboju premagaš in pol jih skos tolčeš ( oz. farmaš kakor se to reče v Bitefight žargonu). Na tak način lahko v enem dnevu zaslužiš ( če imaš srečo) nekaj 10 tisoč zlatnikov in si tako lahko kupuješ najsodobnejše orožje, ki pa je za levele od 30 naprej hudičevo drago. No ampak da boš napredovala do 30 levela verjetno rabiš še kar neki časa. Smile

Dejan kako ti je ime na Bitefight?
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 6:37 am

Horror88

Sem pa na serverju 3 v aliansi Dirty Secret. Se mi pa zadnje čase ne da pretirano igrat, ker so me precej napadal.
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 11:02 am

Dejan je napisal/a:
Horror88

Sem pa na serverju 3 v aliansi Dirty Secret. Se mi pa zadnje čase ne da pretirano igrat, ker so me precej napadal.

Jaz sem fate,sem že prej napisala. Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Bite Fight - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bite Fight   Bite Fight - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Bite Fight
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: