Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Metalcamp!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Metalcamp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Metalcamp!   Metalcamp! Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 8:18 pm

No, že ki nas je rpecej zagriženih metalcev na forumu, me zanima koliko vas gre letos na metalcamp??
Jaz imam že karto!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
xFylgjax




Število prispevkov : 42
Join date : 28/12/2009

Metalcamp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Metalcamp!   Metalcamp! Icon_minitimeTor Apr 20, 2010 10:36 am

Tut jst grem, samo nimam še karte ! x)
Komi čakam,k letos bo pa raztur ^^ Ogromno hudih bendov, men še posebej pri srcu vsi na E ( Ensiferum, Eluveitie, Epica, Equllibrium) in pol valda Sonata, Amoni kt vedno, Korpiklaani in šeee mnogo več! Enostavno bo super, se m zdi !


Samo upam,da ne bo dežja spet scratch . sicr to nobenga ne ustavi, samo bedno je pol pridt domov, pa izvajati čistilno akcijo oblek, bulsev, stark in tko naprej haha Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Metalcamp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Metalcamp!   Metalcamp! Icon_minitimeTor Apr 20, 2010 11:04 am

Jaz ubistvu še ne vem. Fant bi šel že zaradi Immortalov ( Laughing ), jaz pa od bandov, ki sem jih v gimnaziji ogromno preposlušala, še nisem videla v živo ne Epice, ne Sonate. Kar se pa trenutnega okusa tiče, so pa na prvem mestu Rotting Christ, pa kaki Equilibrium in Behemoth. Problem nastane pri tem, da ima on službo, lani sva pa pristala tudi v taki malo bedni družbi (šla sva z mojo kolegico in njenimi kolegi, in medtem ko je pač kolegica čisto ok, so kolegi bili bolj ali manj otroci, ki niso znali pospravljat za sabo in so mi šli večino časa na živce Rolling Eyes ), tako da sploh še ničesar ne vem za ziher. Ampak napovedujem z 80% verjetnostjo, da bom tam cel teden. Very Happy

Kar se pa dežja tiče, letos bo en teden pozneje kot ponavadi, tako da upam, da bo malo bolje Smile Je bilo pa lani najgroznejše blato, kar se spomnem. Sem bila z enimi starimi supergami tam in sem jih na koncu samo v smeti vrgla, kolegici je pa čevelj nekje sredi onega parkirišča ostal v blatu in ga nismo več našli Shocked
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Metalcamp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Metalcamp!   Metalcamp! Icon_minitimeTor Apr 20, 2010 12:48 pm

@xFylgjax: Amon Amarth ne bodo letos igrali na MC-ju. Če si videla potrditev na FB-ju, tisto je bila samo 1.aprilska šala. Razz
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
valandil




Število prispevkov : 17
Join date : 18/04/2010
Age : 30
Kraj : kranj

Metalcamp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Metalcamp!   Metalcamp! Icon_minitimeTor Apr 20, 2010 2:03 pm

letos špilajo ful dobri bendi: immortal, CANNIBAL CORPSE, Behemoth pa še velik drugih tko da sm si js kupu že karto
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Metalcamp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Metalcamp!   Metalcamp! Icon_minitimeTor Apr 20, 2010 2:36 pm

Lahko naredimo majhen podganji zbor na MC-ju, če nas bo kar nekaj! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
xFylgjax




Število prispevkov : 42
Join date : 28/12/2009

Metalcamp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Metalcamp!   Metalcamp! Icon_minitimeSre Apr 21, 2010 4:22 pm

Fiamma je napisal/a:
@xFylgjax: Amon Amarth ne bodo letos igrali na MC-ju. Če si videla potrditev na FB-ju, tisto je bila samo 1.aprilska šala. Razz

ja thnks God,zdj so bli itk že 2x za povrstjo xD hehe Very Happy čeprov so mi kul,ampak dobr no Very Happy


kar se p dežja tiče pa jst tut..mela sm s sabo 3 pare allstark in bulse.. uni 3je so bli vsi usvinjani, bulse sm pa glhi po metal campu fajn lepo po 5-ih letih vrgla proč,pa zdj dubim nove šele v jeseni, k to jesen nism mogla zarad drugh obveznosti lol Very Happy cheers afro
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Metalcamp! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Metalcamp!   Metalcamp! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Metalcamp!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: