Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 podgana samička

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeSre Feb 24, 2010 11:58 am

zanima me če bo kdo na Goriškem ali na Krasu imel mladičke Question vzela bi eno samičko za družbo moji. bounce
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeSre Feb 24, 2010 2:09 pm

Jaz se sedaj neki trudim in delam na tem Very Happy sem pa s Temnice, s Krasa Smile
Imam sicer že veliko rezerviranih, če bo kej mladih, ma če bo, in jih bo dovolj ti sporočim Smile
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeSre Feb 24, 2010 7:41 pm

Timea je napisal/a:
Jaz se sedaj neki trudim in delam na tem Very Happy sem pa s Temnice, s Krasa Smile
Imam sicer že veliko rezerviranih, če bo kej mladih, ma če bo, in jih bo dovolj ti sporočim Smile

OK super, hvala, pa upam da bo uspelo cheers bounce
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 8:30 am

Ja sej kot kaže bom imela dve legli verjetno Smile
S kje pa si ti? Gorica? Smile
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 8:55 am

Timea je napisal/a:
Ja sej kot kaže bom imela dve legli verjetno Smile
S kje pa si ti? Gorica? Smile

ne iz branika.. prou pod krasom sm-5min iz Komna..

super, kdaj pa bojo? in kašne barve kej? cheers
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 1:03 pm

Oo, kdaj boš mela pa drugo leglo? Ker potem bi pa mogoče jaz eno samičko =)
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 1:08 pm

Ma jaz sem dala samčka in mojo Tequilco skupi in sta zdej že en teden skupaj, prve dva dni je norel za njo, zdaj pa prou nč več, tko d pomojem mu jo je uspelo naskočit Smile tudi Tequila je ratala zdej u par dneh malo bajsa in tko, tko d MOGOČE je breja (upam), učerej pa sm obe samički in samca spustila po sobi in je samec naskakovau tamalo, ma nevem če mu je kej uspelo Smile sm ju dala potem narazen, ma enparkrat je probu, mogoče mu je uspelo. tko da zaenkrt ne vem ne za eno in ne za drugo, bom pa spremljala in bom sporočila ko bom vedla kej več Wink
Glede barve, samček je husky (sivo-bel), ena samička je albinka, druga pa črno-bela, kakšni bodo tamali pa nevem Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 1:13 pm

Potem recimo čez dva meseca bodo za oddajo? Uff, to je pa malo prezgodaj zaenkrat zame =)
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 1:14 pm

ja tako nekako Wink sej ti bom sporočila, če sploh bo kaj Very Happy
Nazaj na vrh Go down
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 3:31 pm

upam da bota mela obe tamale Smile xD
ce bo kak husky samcek al pa samicka odvec sem jst prvi v vrsti geek
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 4:25 pm

Mihc, mislim, da ne bo noben odveč, sicer pa, nočem bit žaljiva al karkol, vendar po vsem tem kar je bilo in kar sem prebrala se mi zdiš zelo neprimeren lastnik in bom podganice oddala primernejšim lastnikom Smile Brez zamere, to je samo moje mnenje in moja odločitev Smile
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 5:31 pm

Glede barve, samček je husky (sivo-bel), ena samička je albinka, druga pa črno-bela, kakšni bodo tamali pa nevem Very Happy[/quote]

močno upam da je kej uspelo tko da ja obvesti nas kaj Very Happy

če bi bla kašna samička husky bi jo jst prosim rezervirala, čene bom pa tako kot bo, ni panike prevečSmile
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 5:52 pm

Vredu, ni problema Wink Če bo še kšna, dobiš husky samičko (eno vzamem jz Very Happy )
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeNed Feb 28, 2010 11:24 pm

halibel je napisal/a:
Timea je napisal/a:
Ja sej kot kaže bom imela dve legli verjetno Smile
S kje pa si ti? Gorica? Smile

ne iz branika.. prou pod krasom sm-5min iz Komna..

super, kdaj pa bojo? in kašne barve kej? cheers
Oj, Halibel, to je pa super! Veš, jaz sem tudi v "čakalni vrsti" pri Timei in sem s Komna. Če bosta res dve legli in zadosti podganc, da jih bova lahko dobili obe, se lahko kdaj dobiva Smile in jih greva skupaj pgledat, kadar bodo bounce
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimePon Mar 01, 2010 8:42 am

mamaF je napisal/a:
halibel je napisal/a:
Timea je napisal/a:
Ja sej kot kaže bom imela dve legli verjetno Smile
S kje pa si ti? Gorica? Smile

ne iz branika.. prou pod krasom sm-5min iz Komna..

super, kdaj pa bojo? in kašne barve kej? cheers
Oj, Halibel, to je pa super! Veš, jaz sem tudi v "čakalni vrsti" pri Timei in sem s Komna. Če bosta res dve legli in zadosti podganc, da jih bova lahko dobili obe, se lahko kdaj dobiva Smile in jih greva skupaj pgledat, kadar bodo bounce

ja ni problem, lahko gremo skupaj:) samo upajmo da bo!
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 6:35 pm

no kako kej kaže? a bojo mladički?? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimePon Mar 15, 2010 9:34 pm

Ejla, a lahko prosim pogledas v PRODAM, PODARIM in mam jz tm temo majhne podganice za oddajo okoli marca, in pisem tm kaj se dogaja Very Happy a lahko spremljas raje tm temo, ker se mi neda na dva kraja pisat istih stvari Wink hvalaa Smile
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimePon Mar 15, 2010 9:40 pm

Timea je napisal/a:
Ejla, a lahko prosim pogledas v PRODAM, PODARIM in mam jz tm temo majhne podganice za oddajo okoli marca, in pisem tm kaj se dogaja Very Happy a lahko spremljas raje tm temo, ker se mi neda na dva kraja pisat istih stvari Wink hvalaa Smile

OK
Hvala Smile
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 7:19 pm

ta tema se lahko zapre
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





podgana samička Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgana samička   podgana samička Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
podgana samička
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: