Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kje bi se dalo dobiti podgano

Go down 
+56
silck
furlannn
poanja
teja_sosteric
Kuku
Sh.
Cocopuffs
choo
Margareta808
spela
puhi
analog
sashka
dejvid
Puppy
E.T.
zverina
doris
Tahun
Soyesmynameis Nina
Skinny
Grass
valandil
Kalisto
Nina
Tjashy
Juni
Nes
deguLady
Lee
BrinaSan
mihc
cityrat
Ninica
Cath
mashikaa
bolha
nika*
aella
Blue
binko
Dejan
sismisek
Iraa
Olivija
sorrowsong
Pikolina
mamaF
Nirvana
AtLanT!da
vili
Eva
Fiamma
anya
Sonii
njana
60 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AvtorSporočilo
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Okt 05, 2013 4:32 pm

Tole bi bilo sicer bolj ustrezno pisat pod temo Iščem, kupim. Sicer pa ne, na forumu, mislim da trenutno nimamo podgan - svetujem ti, da malo slediš Malim oglasom na tem forumu, pobrskaš po bolhi in na podarimo.si ter pri Zavodu Kosovir, ki išče dom za osirotele živali, tudi podgane.
Svetujem previdnost glede samooklicanih rejcev, ki oglašujejo po bolhi - večina ima doma ogromno živali, ki lahko da bodo nesocializirane ali pa breje (v primeru samičk), ker ne ločijo spolov. Niso vsi taki, ampak previdnost ni odveč (:
In pa prosim, da če nimaš izkušenj s podganami, po dolgem in počez preberi forum in pa pobrskaj malo po internetu o podganah - o primerni negi, dovoljeni in prepovedani hrani, boleznih itd. Med drugim se svetujem, da si nabaviš vsaj dve podgani istega spola, saj so podgane izredno družbene živali in potrebujejo družbo.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Okt 05, 2013 5:00 pm

Točno to, kar je Sh. napisala Smile Poglej na podarimo.si, po forumu (eno leglo je, samo ne vem, če so še podgane na voljo), poglej še po bolhi... Pred nakupom je najbolj pomembno, da pogledaš oz. zveš, če so bili samčki in samičke slučajno skupaj. Podgane so spolno zrele pri 5 tednih - če so meli mladičke skupaj po tej starosti, je možno, da bojo samičke breje. Podgana mora biti tudi zdrava - nič kihanja, nič izcedka iz nosu in oči, z lepo dlako, brez kakih čudnih bunkic ali krastic po ušesih, repu ali telesu, glavica ne sme bit nagnjena na stran. Toliko na kratko.. ti pa tudi jaz svetujem, da najprej po forumu malo prebereš o podganah, preden se odločiš za nakup.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Cocopuffs




Število prispevkov : 4
Join date : 05/10/2013
Age : 25
Kraj : Moravče

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Okt 05, 2013 7:48 pm

Že dalj časa starše prepričujem za podganico. Sedaj sem zbrala vse podatke o tem kar potrebujem, kakšno kletko, prehrano itd. Vse sem prebirala na tem forumu in ostalih spletnih straneh. Smile Mislim da sem se o podganici dovolj pozanimala in o njej že zelo veliko vem, sicer pa jo je imela moja najboljša prijateljica a je zdaj njena lulu nažalost prminula. Sepravi naj malo pobrskam po drugih spletnih straneh? Ker v trgovini res nebi kupovala, ker sem v neki drugi temi prebrala da ni priporočljivo. Hvala za odgovor! Ko bom dobila podganico bom objavla slikco o moji novi prijateljici blush  drugače kar se gre o dveh podganicah. Nevem če mi bosta starša pustila ker sem ju komaj prepričala za eno. Skrbi ju da bi use preveeč smrdelo. Mogoče se bom za drugo podganico odločila kakšen mesec po nakupu prve, da vidim kako bo šlo😁 
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Okt 05, 2013 9:15 pm

Če bi res vedela vse o podganah, sploh ne bi razmišljala, da bi vzela samo eno... Dela z eno ni nič več kot z dvema. Če ne moreš imeti dveh, raje vzemi hrčka, ki bo sam čisto srečen. Podgana ne bo.
Kar se tiče pa nakupa pa kot rečeno poišči po zgoraj omenjenih straneh.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Okt 05, 2013 10:07 pm

Ah, ti starši Razz Jst sem bila toliko stara, kot si ti, Cocopuffs, ko sem nabavila prvo podgano - seveda sem jo privlekla domov brez da bi kdo sploh vedel (kot vse ostale živali Razz) in ko so po dveh tednih izvedeli, je bilo malo scene, pol so se pa sprijaznili. Mami je Jimmyja v bistvu celo malo vzljubila (: So mi pa takrat, kot tudi zdaj (ko jih imam res veliko) vedno težili, da smrdi, čeprav v bistvu sploh ne - ravno sem namreč sčištila. Pač tu je vedno nek predsodek in neke ideje, ki so si jih vbili v glavo, pa kaj potem Smile Da ne govorim o moji babici, ki jih sovraži in se jih boji, ko začne grozit, da jim bo strup za podgane vrgla v kletko, ko me ne bo, čeprav jih niti enkrat v življenju ni videla XD
Glej, skrb za dve podgani res ni nič drugačna kot skrb za dve. Nič kaj več stroškov ni z njimi in nič več ne smrdi - tvoji starši se bodo že sprijaznili, poskušaj jim malo pokazati stvari na internetu, naj si prebereta, da podgane so čiste, inteligentne in načeloma nezahtevne živali, ki pa morajo biti nujno vsaj v paru.
Če res veš, da imajo podgane pogosto težave z dihali in tumorji in da se je za (pogosto drago) zdravljenje peljati v Lj v za to specializirano veterinarsko ambulanto, da določenih stvari sploh ne smejo jesti in da lahko v trgovinah pogosto kupiš hrano za podgane, ki jim je v bistvu nevarna; da potrebujejo veliko kletko (ki tudi kar nekaj stane), da so alergične na žagovino in boš morala iskati alternative, da potrebujejo tudi gibanje izven kletke - prostor, v katerem bodo spuščene, je treba ustrezno zavarovat, ker bodo uničile kar precej stvari in ker se lahko tudi same poškodujejo - kar pomeni nobenih kablov, uničile bodo tudi tkanino, torej tvoja oblačila, posteljnino, zavese, če ne boš pazila, spravijo se tudi na knjige, zapiske za šolo, ki so ti jih ukradle s pisalne mize, rade se spravijo na tube od krem, label in na sveče (ker je mastno in se jim dopade) itd., lahko pa se stisnejo v res res majhne prostore in zlezejo skoraj povsod. Da se ti lahko zgodi, da bo podgana pobegnila iz tvoje sobe, ko ne boš previdna ali pa za kakšen pohištveni element in boš celo noč preživela zaradi iskalne akcije za ubežnikom. Ter da se boš morala nekaj ur na dan ukvarjati z živaljo - sem že posvajala podgane, ki so izgubile dom, ker je oseba šla na srednjo šolo ali na fakulteto in kar naenkrat nima več časa zanje. Če veš, da je treba vsak dan dati hrano in svežo vodo, da je na vsake par dni potrebno sčistit (včasih pa tudi vsak dan sesat sobo in čistit kletko, kot recimo počeva medve s choo) in se zavezuješ, da boš to počela, potem si zaslužiš podgano, ne glede na to, kaj tvoji starši rečejo (: Ne pravim ti sedaj, da deluj proti njim in nabavi dve podgani brez njihove vednosti, ampak če si že prepričala starše za eno, se bo tudi za dve možno zmenit (: Če bodo videli, da skrbiš zanje in izpolnjuješ svojo odgovornost do svojih živali, se bodo zagotovo sprijaznili.
Pa veliko sreče s prepričevanjem!
Nazaj na vrh Go down
Cocopuffs




Število prispevkov : 4
Join date : 05/10/2013
Age : 25
Kraj : Moravče

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Okt 05, 2013 10:11 pm

No bom poskusila jutri prepričat in vam sporočim, upajmo na najboljše!
Hvala za predloge prepričevanja:)
Nazaj na vrh Go down
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimePet Okt 18, 2013 8:23 pm

Jaz imam podgani od rejca in sta res čisto popolnoma zdravi. Najsrečnejši, ko lahko spita stiščani druga ob drugo.

Moja sestrična ima pa samo eno, dobila jo je v trgovini in ima neke zdravstvene težave (kiha + nevem še kaj).

Tako da je res bolje počakat na kakšno leglo kot pa hiteti in kupovati v trgovini. Se stirinjam tudi, da moraš imeti dve, ker ni nič več dela kot z eno.

Vso srečo pri prepričevanju staršev;)
Nazaj na vrh Go down
teja_sosteric




Število prispevkov : 1
Join date : 22/11/2013

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimePet Nov 22, 2013 3:51 pm

Pozdrav vsem,

že dolgo si želim podganico in sedaj imam končno priložnost, da eni ali paru ponudim dom. Najraši bi kakšno posvojila, toda trenutno na forumi ni novih objav o podganah, ki iščejo topel dom. Tako da bi morda rada našla dobrega rejca. Živim v okolici Maribora.

Ali kdo ve za koga, ki ima podgano, pa je ne more obdržati, ali za koga, ki ima mladiške za prodajo?

Najlepša hvala!

Teja
Nazaj na vrh Go down
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimePet Nov 22, 2013 4:38 pm

Hej,
moji podgani naj bi bili breji. Ena bi naj kotila v teh dneh druga pa čez štirinajst dni tako da za drugo še nevem če je paritev uspela. Če bo kaj iz tega bom tako objavla na bolhi....
Sicer pa lahko podgane posvojiš tut iz zavetišča. Tistim boš najbolj pomagala. Pred časom so imeli eno v zavetišču Horjul.....
Za moje mladičke boš pa morala izpolnjevat kar nekaj kriterijev dobraga in odgovornega lastnika podgane, ker jih ne bom dala kar vsakemu!

Več takrat ko bodo na svetu:)
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimePet Nov 22, 2013 7:04 pm

Kuku, me veseli, da bodo šle podganice v nove domove na odgovoren način. Upam samo, da jih ne bo preveč, ker 2 legli lahko pomeni tudi 40 podgan... Kakorkoli, prosila bi te samo, če lahko najprej odpreš eno temo o samičkah, ki si jih parila, preden oglašuješ mlade.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Nov 23, 2013 2:22 pm

Ja sej vem da ne bi smela o mladičkih, sam mi ne gre teme odpret... Sem namreč že trikrat napisala predstavitev o sebi kliknila send pa se ni nikol nič zgodilo. Slik pa itak ne znam gor prilepit.

Veliko mladičkov vem da bi bilo...ampak Gina bi mogla že v torek kotit če bi sploh bila breja. Smo vsi veseli da ni ker je kmalu po paritvi zrastel en tumorček in počasi raste. Če bi mogla na operacijo bi bila tista brejost res obremenjujoča za njo. In sem itak upala da ni ratalo.

Windy sem pa kasneje parila tako da se še ne vidi. Je pa zdrava.
Pa nobena podgana ni iz trgovine, samček tudi ne.

A imaš kak nasvet kako bi na ajpedu odprla temo?

........ Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Nov 23, 2013 2:49 pm

No, tudi na splošno ni fino parit podgan z zdravstvenimi problemi oz. samic, ki so nagnjene k tumorjem... Koliko je pa stara, da se že tumorji pojavljajo? Ponavadi se to začne tam nekje po 1,5 letu, takrat so pa itak že prestare, da bi jih bilo primerno parit...

Kar se pa odpiranja teme tiče - a je sploh ne moreš odpret nikjer, al bi šlo mogoče v kakšnem drugem podforumu? Probaj jo odpret kar nekje, pa jo lahko pol jaz prestavim v ustrezni podforum. Nimam pojma, zakaj ne dela... meni dela na telefonu normalno.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Nov 23, 2013 4:56 pm

Stara je eno leto in je bila do zdaj čisto čisto čisto zdrava, tumor je nastal čez noč. Nisem mogla vedet a je nagnjena al ne, pa saj podgane kot živalska vrsta so nasplošno nagnjene k temu.

Hvala za nasvet. Bom poskusila odpret temo kje drugje ampak dvomim da bo šlo...
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Nov 23, 2013 5:31 pm

Pa je ziher tumor? Ker ponavadi ne nastanejo čez noč in ponavadi so podgance starejše. Lahko bi bil samo absces (upam no, da ni tumor Smile ).
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Nov 23, 2013 8:11 pm

Veterinar je rekel, da se mu zdi bolj tumor kot maščobna bulica in da lahko vzame vzorec ali bulo odstrani ali pa počakamo. Odstranit se mi zdi brezveze dokler je ne ovira ker bi itak nov zrastel.... Torej čakamo. V mesecu in pol je zrastel za 1,5 cm
Nazaj na vrh Go down
poanja

poanja


Število prispevkov : 8
Join date : 19/11/2013
Age : 43

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 4:45 pm

Pozdravljena Kuku!

Tudi jaz se močno priporočam za dve mladi podganici, samički. boing boing  Kletko z vso opremo imamo že pripravljeno in ju nestrpno pričakujemo. Smo tričlanska družina in kar veliko doma. Mislim ju dati sterilizirati. Glede vseh podrobnosti o podganah se pa še izobražujem. Priznam, da celotnega foruma še nisem uspela "prežvečiti".

Pozdravček, Anja
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 4:52 pm

Jaz bi samo prosila, da se o mladičih dogovarjate v ustrezni temi, ko bo odprta.

Hvala.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Kuku

Kuku


Število prispevkov : 59
Join date : 14/10/2013

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 6:34 pm

Se opravičujem Choo,
res sem naredila celo sranje...

Anja, ni še sto procentno, če je Windy breja.... tako da če si sedaj želiš podgano ti priporočam, da jih vzameš od rejca na bolhi, ki se sedaj želi znebiti 32 podgan različnih starosti. Ima tudi dumbo podgane. Mislim, da bolj potrebujejo dom kot moji še nerojeni mladički... pri meni bo zanje vsaj dobro poskrbljeno, če ne najdejo doma, tiste pa bodo skoraj gotovo končale v kačjem terariju. Tam lahko dobiš ras lepe mladičke, mislim, da so dumboti ravno za oddajo. Tipa poznam, sama sem pri njem vzela samčka in je krasen. priljuden, krotek in predvsem zdrav. Žal mi je za vse živali, ki so izgubile dom in bi res raje videla, da pomagaš kakšni tistih podganic

lp Kuku
Nazaj na vrh Go down
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSre Maj 14, 2014 5:47 pm

https://podgane.slovenianforum.com/t1329-podarim-2-podganici

Če se kdo odloča za 2 pridni in lepi podganici..diagnosticirali so mi astmo, po tem ko sem opažal dražeč kašelj in oteženo dihanje, po druženju z njimi dvemi. Če mogoče poznaste koga ki bi jih imel..me lepo prosim kontaktirajte. :/ Sad
Nazaj na vrh Go down
silck




Število prispevkov : 1
Join date : 28/06/2014

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeSob Jun 28, 2014 5:53 pm

Mene pa zanima ce ima kdo izkusnje z rejcem v Žireh?
Nazaj na vrh Go down
peper




Število prispevkov : 10
Join date : 05/11/2013
Kraj : slovenske konjice

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hej   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeNed Jun 29, 2014 5:44 pm

kdo ve kje lahko kupim golo podgano ali jo kdo ima ali za golo podgano treba skrbeti na drugačen način mora imeti posebno oskrbo prosim odpišite huh huh O.O 
Nazaj na vrh Go down
podgančica




Število prispevkov : 17
Join date : 22/06/2014
Age : 24
Kraj : šk.loka

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeNed Jun 29, 2014 5:53 pm

ojla! Mene tud zanima kako je s tem rejcem v žireh, ker gre jutri moja sestrična iskat podganco tja. Sam je še ful majhna (7let), tako da me skrbi da bo podganca po enem tednu postala nezanimiva in bo semevala tm nek v kotu kletke :sad:Sicer je ena možnost ,da jo js pol preselim k meni, ker sem itak iskala družbo za mojo Šnofko group hug sam ne vem če mi bo dovolila Neutral
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeNed Jun 29, 2014 6:27 pm

Joj, lepo prosim ne nabavljat podgane za igračo otrokom, niso primerne živali za to. Poleg tega podgana rabi družbo...prosim, govori s starši od sestrične in jim povej, da to ni dobra ideja.
...meni to vse o rejcu pove, če je pripravljen dat žival kot darilo za otroka in če podgane prodaja po eno samo, brez družbe. K takemu ne grem, hvala lepa.
Sicer je pa znanec pred kratkim od njega 2 podgančka vzel se mi zdi, pa sta sorazmerno preplašena (ima jih šele nekaj dni in je nov lastnik podgan, pa vseeno). Podganji mladič nima kaj bit preveč prestrašen in zadržan, ko pride v nov dom, če je lepo socializiran.

Glede golih podgan pa - nega ni kaj dosti bolj zahtevna, edino temperaturo rabijo višjo in hitreje se poškodujejo (popraskajo itd). Kot vse druge podgane rabijo tudi gole podganjo družbo. Imajo pa ponavadi več zdravstvenih problemov, predvsem s kožo - tumorji, abscesi ipd. Moj je star eno leto in je imel v tem času že enkrat operiran tumor, enkrat pa absces.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Lola2

Lola2


Število prispevkov : 3
Join date : 18/07/2014
Kraj : Celje

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeNed Jul 20, 2014 9:47 am

Zdravo!Par dni nazaj sem prinesla domov podganceka  lupček na bušček  .Poimenovala sem ga Rolly.Je moja prva podgana nasploh.Slisala sem,da je dobro,da ima druzbo zato bi mu jo rada priskrbela.Rolly je sicer iz trgovine,kar je bila moja izredna poteza saj ne podpiram ravno nakupov zivali iz trgovin.Druge podgane ne zelim kupiti v trgovini in me zanima ali kdo ve za kaksno leglo,rejca iz Celjskega konca?Hvala za odgovore.Lp
Nazaj na vrh Go down
podganc




Število prispevkov : 1
Join date : 09/09/2014

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitimeTor Sep 09, 2014 12:49 pm

Živjo!

Kupujem dve podganci... 2 dumbo samčka...
Morda kakšna sveža informacija, kje bi ju lahko nabavil?
Ima morda kdo kontakt rejca v Žireh?

Hvala! wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 8 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kje bi se dalo dobiti podgano
Nazaj na vrh 
Stran 8 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Alergija na podgano?
» KLETKA za podgano
» skrb za podgano
» oddam podgano
» Kako in kam s podgano?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: