Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 moja druščina

Go down 
+7
Tahun
elanor
Ancha.
Tjashy
AtLanT!da
Cath
Avalon
11 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeSob Nov 14, 2009 5:23 pm

No, da nakratko še opišem moje tamale, za vse ki ju še ne poznajo.

Keewi (Kivi):
Dobrodušno bitjece od črnobele podganice, prisrčna, nežna, prijazna, cartljiva...
Dva dni nazaj sm opazla, da menja dlako in ima na glavi srček nove dlake Very Happy
Slikce:

@Le Petit Cafe
moja druščina Dsc00838

@moje naročje
moja druščina Dsc00843

vidte srček? bounce
moja druščina Dsc00833

Pixie:
Napsihirano živčno bitjece s težko preteklostjo, a rešeno in veliko bolj samozavestno.
Je kot hčer od Kivi, včasih pa sta kot stara zakonca Very Happy
Slikce:

Smo bli še mičkeni:
moja druščina Img3930

In že so hodil po nas...
moja druščina Img3966

Gazda nas je zmerej uspavala Very Happy
moja druščina Img4071

Me tri smo najboljši par Smile
moja druščina Ratsyz-attack-copy

Potem je tu še Eno, nemški ostrodlaki ptičar. Je lovski pes, zmagal na CAC Koroške, BOB. Njegovo rodovniško ime je En Gomanjski. Skratka, legenda od psa.
Slikce:

Poziramo afro
moja druščina En

Lepotec
moja druščina En1

Oranžne učkeeee <3
moja druščina Dsc00761
Imam še mačka Benjija, ki je brez repa in me pride vsake toliko samo pozdravit in sfehtat za hrano, zato nimam slikic...

Pred kratkim sem imela še eno podganico Kahloo, ki je žal poginila in pa dva skakača, Tika in Taka.
Slikce:

Kali
moja druščina Img0837

Tamaladva
moja druščina Tikcintakc

Skratka, svojih živali za nič na planetu ne bi zamenjala. I love you jezik
V roku enega tedna se mi pridruži še Stella, karamel albinka od Cath, komaj čakam! alien
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeSob Nov 14, 2009 6:00 pm

Lepe in simpatične žverce, pa ti tudi :=)=: :=)=: :=)=: Koliko časa pa je Kali živela? Res zanimiv srček I love you
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeSob Nov 14, 2009 6:03 pm

Cath je napisal/a:
Lepe in simpatične žverce, pa ti tudi :=)=: :=)=: :=)=: Koliko časa pa je Kali živela? Res zanimiv srček I love you

Embarassed

Kali je bla stara 9 mesecev ko je poginila, torej toliko kot je sedaj Kivi. Sploh si ne predstavljam da bi jo izgubila kakor sem njo... Groza. Sad
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeSob Nov 14, 2009 6:08 pm

Ubogica.. nisem nikjer na forumu zasledila.. A je bila kaj bolna, al kr tko?
Vidim, da Stella bo imela lepo družbo pri tebi :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeSob Nov 14, 2009 6:10 pm

Cath je napisal/a:
Ubogica.. nisem nikjer na forumu zasledila.. A je bila kaj bolna, al kr tko?
Vidim, da Stella bo imela lepo družbo pri tebi :=)=:

Kar zmanjkalo jo je med spanjem... Na isti dan kot sosedo, smrt se šetala po naši hiši... Grozn je blo, res...

Aja, pes jim ne pride blizu ker če ne bi bile malica, maček jih pa samo grdo gleda, ampak se mi noče zameriti, zato da mir Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeSob Nov 14, 2009 7:52 pm

Le petit!! a še kj hodš tja? Js sm tm vsak pondelk p tork od 7:45 do 8:30!! Fax pa to xD zjutri pred predavanji lpo v dekici zavita s hot chocolate v Le petitu ^^ č se ti da tok zgodi ustt prid kdaj! Častim!
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeSob Nov 14, 2009 7:54 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Le petit!! a še kj hodš tja? Js sm tm vsak pondelk p tork od 7:45 do 8:30!! Fax pa to xD zjutri pred predavanji lpo v dekici zavita s hot chocolate v Le petitu ^^ č se ti da tok zgodi ustt prid kdaj! Častim!

Hodm kr ja, sam bolj ob četrtkih in petkih, ker mam takrat pouk v križankah...
Dej, pm-ji mi svojo cifro pa ti kdaj kak sms napišem ko bom tam/namenjena tja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeSob Nov 14, 2009 8:51 pm

Iiii, Avalonine žverce I love you I love you
Morm še slike naložit (= Ti pošljem originale, če mi pošlješ mail na Zs. =)
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 8:24 am

V dolgem roku bom postala lastnica še enega psa, šarpejke Gubi. Laughing
Stara je dve leti, prisrčna je do amena. Pa un sweet karakter, prav paše ji ime Gubi.(zakaj le?) Laughing Laughing Laughing

Slike od nje nimam, kdor pa ne ve, kaj je šarpej, ma pa tukej eno lepoto.
http://img.siol.net/08/012/633357726628490393_23.%20%C5%A1ar%20pej.jpg
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 9:15 am

Gubi lol!

Kako pa to, da si se odločila za 2 letno staro psičko, mislim.. kdo pa jo je prej imel? Very Happy Meni so tej kužki full všeč, še posebej, ko so majhni I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 9:35 am

Cath je napisal/a:
Gubi lol!

Kako pa to, da si se odločila za 2 letno staro psičko, mislim.. kdo pa jo je prej imel? Very Happy Meni so tej kužki full všeč, še posebej, ko so majhni I love you I love you I love you I love you I love you I love you

A nima hudo ime no ^.^

Če mene kdo pozna, sem vedno tista ki reši neko žival - Pixie sm vzela od sošolke ki ni znala skrbet zanjo in jo socializirat, mam mačka ki mu je nekdo rep povozil, in tako naprej...

Pri Gubi pa je takole. Je od mojih bodočih sosedov. Tkole. Sta mat pa foter z dvema otrokoma (ok no, 27 pa 29 sta stara) in ta starejši je imel punco ki si je omislila Gubi, potem pa sta šla narazen, in je Gubi ostala pri njegovih starših, ki pa že imata enega psa (dolgodlaki nemški ovčar Medo Very Happy) in težko skrbita še za Gubi, ki pa je stanovanjski pes. Tako, da, ko se preselimo tja, bo najbrž Gubi pri meni, čeprav foter ne bo srečen zaradi psa v hiši Razz
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 9:41 am

A je sterilizirana? Če ni, jo boš morda dala kdaj parit? Kdaj pa jo dobiš? jezik
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 9:44 am

Cath je napisal/a:
A je sterilizirana? Če ni, jo boš morda dala kdaj parit? Kdaj pa jo dobiš? jezik

Optimistka Very Happy

EJ zdi se mi da je, ne bi pa dala roke v ogenj... Res ne vem ej...

Sam tko ko en folk prav da ne bi vzel dveletnega psa ker je navajen svojega in to ampak js gubi poznam odkar je bla gubasta štručka in od nekdaj je legendica tko da mi prav res nebi bilo težko...

Vem pa da bom dala Ena kmalu parit, ampak zdej še ne bom mladička vzela... Mladička bomo meli ko se bo eno mal umiril, če se sploh bo kdaj Very Happy (šest let ima moj miško <3)
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 9:52 am

Če jo že od prej poznaš je čisto druga stvar, sem prav vesela zate :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 9:53 am

Cath je napisal/a:
Če jo že od prej poznaš je čisto druga stvar, sem prav vesela zate :=)=:

Ja, to je res.
Res komi čakam svojo prvo gubico ahahahaha Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ancha.

Ancha.


Število prispevkov : 49
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 2:22 pm

Ja Kivi pa Pixi sta taki legendi resno..morte jih spoznt..Ajda k jst dobim Allis pa ti Stello (en al dva l-ja) se mormo nujno spet vidt..pa jih mal skp poslikat Very Happy..ajeprou Very Happy
p.s. čestitke za Gubii Wink
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 2:24 pm

Ancha. je napisal/a:
Ja Kivi pa Pixi sta taki legendi resno..morte jih spoznt..Ajda k jst dobim Allis pa ti Stello (en al dva l-ja) se mormo nujno spet vidt..pa jih mal skp poslikat Very Happy..ajeprou Very Happy
p.s. čestitke za Gubii Wink

Zmenjen Very Happy

Stella pride kmaluuuuuu wiiiiii Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ancha.

Ancha.


Število prispevkov : 49
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 2:37 pm

Avalon je napisal/a:
Ancha. je napisal/a:
Ja Kivi pa Pixi sta taki legendi resno..morte jih spoznt..Ajda k jst dobim Allis pa ti Stello (en al dva l-ja) se mormo nujno spet vidt..pa jih mal skp poslikat Very Happy..ajeprou Very Happy
p.s. čestitke za Gubii Wink

Zmenjen Very Happy

Stella pride kmaluuuuuu wiiiiii Very Happy

Lepo,lepoo..moja pikica se pa dons al pa jutr skotii... Very Happy.. me prou zanima kok bo Toby noreu k jo bo vidu. xD
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 2:40 pm

Ancha. je napisal/a:
Avalon je napisal/a:
Ancha. je napisal/a:
Ja Kivi pa Pixi sta taki legendi resno..morte jih spoznt..Ajda k jst dobim Allis pa ti Stello (en al dva l-ja) se mormo nujno spet vidt..pa jih mal skp poslikat Very Happy..ajeprou Very Happy
p.s. čestitke za Gubii Wink

Zmenjen Very Happy

Stella pride kmaluuuuuu wiiiiii Very Happy

Lepo,lepoo..moja pikica se pa dons al pa jutr skotii... Very Happy.. me prou zanima kok bo Toby noreu k jo bo vidu. xD

Ja čiz bo vn padu Very Happy
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeNed Nov 15, 2009 3:07 pm

Ti maš pa velik živalc Very Happy I love you
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimePon Nov 16, 2009 6:44 pm

kok sta carki Very Happy fuuuuul lušne
I love you
edin mal jima morš samozavest dvignt da se nouta več moje mrcine bale hahaha Very Happy
k zdej je še bl samoušečna postala!Very Happy

***
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 2:12 pm

Tahun je napisal/a:
kok sta carki Very Happy fuuuuul lušne
I love you
edin mal jima morš samozavest dvignt da se nouta več moje mrcine bale hahaha Very Happy
k zdej je še bl samoušečna postala!Very Happy

***

Oobed ego en Very Happy
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 4:29 pm

koliko je pa pixi stara na 1 in 2 slikci ?
Meni je prodajalka v trgovini povedala samo za Reeno (starejšo), za Kiaro je pa pozabila. Neutral Je pa skoraj iste velikosti tko da bom usaj približno vedla koliko je stara moja mrcinca. I love you Laughing
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 8:46 pm

binaa je napisal/a:
koliko je pa pixi stara na 1 in 2 slikci ?
Meni je prodajalka v trgovini povedala samo za Reeno (starejšo), za Kiaro je pa pozabila. Neutral Je pa skoraj iste velikosti tko da bom usaj približno vedla koliko je stara moja mrcinca. I love you Laughing

Mesec pa pol, dva največ...
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitimeSre Nov 18, 2009 11:13 am

a si že dubla stello?? Smile
pa ful dobra ideja da si jo kivi zbere^^
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





moja druščina Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja druščina   moja druščina Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
moja druščina
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Moja druščina :)
» Moja Ratu
» moja Bafi<3
» Moja podganica E.T.
» Moja biba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: