Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mojih 6 podgan

Go down 
+32
karin
Skinny
Tasha.W
nika_animals
zverina
Tjashy
sharp
mashikaa
Titi
Muha
Nes
Nina
Cath
Blue
Jasmina
Tahun
AtLanT!da
aella
bolha
Lee
binko
Malinca
Olivija
elanor
Eva
njana
Fiamma
mamaF
Simonchy
Sonii
_panter_
Dejan
36 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 8:48 pm

Kako so lepi!!! I love you
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 8:51 pm

Aaaa. Srčki luštniii. I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Nina

Nina


Število prispevkov : 93
Join date : 21/01/2010
Kraj : Ljubljana

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 8:55 pm

Opala, zgledajo kot super druščina! :=)=: Misliš vse obdržati?
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 8:57 pm

aJoooooj pa sami huskyi.. iii I love you
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 9:41 pm

affraid mega lušne živalce I love you
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 10:20 pm

Men so tud luštni tile huskiji.Very Happy

Nina je napisal/a:
Opala, zgledajo kot super druščina! :=)=: Misliš vse obdržati?

Ma jih mam namen vse oddat. Saj so res luštni samo 4 podgane mam vsaj zaenkrat dovolj.
Za 2 imam že interesente, tako da upam, da bodo kmalu vsi dobili skrbne lastnike. Cool
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 10:37 pm

A je kakšen samček?
Sicer ga ne potrebujem, vprašam za vsak primer, če se slučajno kaj zatakne v petek :S Ampak se ne bo, ne. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Nina

Nina


Število prispevkov : 93
Join date : 21/01/2010
Kraj : Ljubljana

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 11:57 pm

Dejan je napisal/a:
Men so tud luštni tile huskiji.Very Happy

Nina je napisal/a:
Opala, zgledajo kot super druščina! :=)=: Misliš vse obdržati?

Ma jih mam namen vse oddat. Saj so res luštni samo 4 podgane mam vsaj zaenkrat dovolj.
Za 2 imam že interesente, tako da upam, da bodo kmalu vsi dobili skrbne lastnike. Cool

Jaz drugače iščem samičko ... tako da, če je kakšna brez domeka in mi jo zaupaš, sem tukaj bounce
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 17, 2010 10:44 am

Tudi jaz iščem samičko What a Face
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 17, 2010 9:09 pm

Glede oddaje podgance podganc je zaenkrat tako:

1) Enega samčka naj bi vzela Sandrca
2) Eno podganco naj bi vzel naš novi forumaš Krofi
3) Ena samička je za Nino
Tak je moj prvi plan za oddajo mladičkov. Če se pa kaj zatakne pa lahko potem računam še na Muho in eventuelno na Nes; sicer upam, da se bo njen ganko čimprej pocajtal.
Nazaj na vrh Go down
Titi

Titi


Število prispevkov : 20
Join date : 24/02/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana & Šentjanž

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimePet Mar 19, 2010 1:23 pm

waaa teli tamali so pa čist taki k moj remzy Very Happy ampak res.. luškani ful. Very Happy :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 11:03 pm

Ena samička (Coffe) je že našla nov prijazen dom. Smile
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 2:41 pm

Sandrca si je glede samčka premislila. A je kdo drug zainteresiran zanj?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 5:12 pm

Mhm Smile

Samo bi mu mogla najbrž nabavit še enega njegove starosti, ne?
Ker Tik je taki velik vol, in nikoli še nisem probala ju predstavit drugim podganam.
Me je strah, da bi bilo malemu dolgčas, dokler bi še moral biti v posebni kletki
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 8:17 pm

Ma res bi bilo najbolje, da dobi še eno podganco njegove starosti zraven. Pa tudi ko ga boš spoznavala z Tik-om je nabolje da si zraven, da ga Tik ne bo pokončal ali pa grdo ranil, ker bi mislil, da je to njegov plen. No saj ni nujno, da bi bilo tako kritično ampak previdnost ni odveč.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 23, 2010 9:50 am

Jp, vem ja, imam že dvotedenski načrt seznanjanja Smile Zato pa komplicram okrog kletke. Sem že kupla dodatno posodico za hrano I love you

Zdaj bom vidla, če bo še kak forumaš v kratek imel za oddat samčka, če ne bom
kupla kakšnega.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 1:31 pm

Dejan a maš ti še tega samčka? Koliko pa je star?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 17, 2010 2:17 pm

mashikaa je napisal/a:
Dejan a maš ti še tega samčka? Koliko pa je star?
Ni bil samček, če ne bi ga jaz vzela, samička je bila.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 8:26 am

Kdo pa ima samčka husky-ja? Jaz iščem husky samčka za parjenje pa me malo zanima kdo ga kaj ima še pa koliko mora biti najmanj star, da lahko oplodi.
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 9:50 am

Tega samčka, če misiliš na moje zadnje leglo sploh nikoli ni bilo. Ko sem pregledoval vse 3 mladiče, sem takrat narobe ocenil spol podganic. Mislil sem, da imam 2 samički in enega samčka. Tega samčka bi potem dobila Ness. No kasneje sem ugotovil, da so vse 3 podgance samičke.
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 03, 2010 10:17 pm

Po nekaj mesecih se spet javlam v svoji temi. Tja do oktobra sem bil tud bolj malo na forumu, ker sem se poleti odločil, da bom malo manj "bulu v ta ekran" vsaj do konca poletja; ta čas potem preživel kje zunaj al si pa po dolgem času spet prebral kako knjigo kot je bilo pri meni nekoč že v navadi.
V tem času je pri podgancah prišlo sprememb in to ne ravno dobrih. Namesto 5 podgan jih imam sedaj le še 3.
V prvi triadi septembra mi je poginila samička Micka stara 2 leti in pol. Na forumu je bila verjetno najbolj poznana potem, da je imela 2 legli mladičev od katerih sem jih nekaj oddal tudi našim forumašem.
Nekaj dni nazaj pa mi je poginil Tomi. Podlegel je hudim poškodbam (ogrizom) od Perota. Ko je bil Pero še majhen je večkrat moril Tomiju, pač se je postavil pred njega in mu včasih tudi piskal. Tomi ga je potem prenašal ene 15 sekun, potem pa če se Pero ni umiril, se je Tomi pognal v njega, tako, da je Pero zbežal v tunel. Če Pero ni bil siten, se je tudi Tomi do njega vredu obnašal. Zato me njuni dvoboji niso skrbeli. No pred kratkim pa je Pero odrastel( enkrat te dni bo star ravno pol leta). Takrat je prišlo do spremembe, Perotova sitnoba je prerasla v hudo agresijo še preden sem dobro dojel, da je sedaj Pero alfa samec, je Tomi že ležal smrtno ranjen; močno pogrizen po hrbtu, trebuhu in zadnji levi nogi.
Perota sem začasno dal v eno drugo kletko, tam je bo sedaj nekaj časa "kazensko" odsoten od samičk Tinke in Jane, ga pa vsak dan spustim venj, da se sprehodi, samički pa lahko opazuje samo skozi rešetke njune kletke. No saj v kratkem bo šel nazaj.
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 03, 2010 10:24 pm

Uff, upam da se kaj podobnega nekoč ne bo zgodilo meni. Neutral
Sem že razmišljal o tem kako bo, ko bo Charlie dorasel Jerryja in upam, da ne bo podobnega scenarija. Je pa pri meni isto, ko ju dam skupaj je Charlie pogumnejši in vedno on začne ''težit'' Jerryju čeprav je mlajši in manjši..
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 7:35 am

Bogi Tomi, sožalje.

Upam, da se tudi meni ne zgodi kaj takega, ker je stanje
v kletki med najstarejšim Tikom in najmlajšim Lemijem tudi pri nas trenutno takšno, kot ga opisuješ. Sad
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 2:19 pm

Ojoj, sožalje =(
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 04, 2010 6:03 pm

Sožalje =//
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mojih 6 podgan - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mojih 6 podgan   Mojih 6 podgan - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mojih 6 podgan
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» varstvo mojih podgan med zimskimi počitnicami
» MUČENJE PODGAN!
» Predsodki do podgan
» Vzgoja podgan
» Vsejedost podgan

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: