Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podganček išče dom

Go down 
+2
bolha
sismisek
6 posters
AvtorSporočilo
sismisek

sismisek


Število prispevkov : 8
Join date : 26/02/2009
Kraj : Ljubljana

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 2:23 pm

Sem 10 mesečni podganček,ki je pred kratkim izgubil dom. Sem albino bel z rdečimi očmi, prijazen, ne grizem. rad imam vse kar diši po hrani, sploh po čokoladi Smile.
Moja največja želja pa je da bi našel novega prijatelja in prijazen dom.
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimeČet Okt 01, 2009 3:41 pm

bošček mali.. Sad zakaj pa je kar brez doma ostal?
Nazaj na vrh Go down
sismisek

sismisek


Število prispevkov : 8
Join date : 26/02/2009
Kraj : Ljubljana

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimePet Okt 02, 2009 4:02 pm

dom je izgubil ker je njegova lastnica šla študirat v tujino. jaz pa ga žal ne morem obdržati ker imam že 4 podgane in vsaka vzame kar dosti časa, pa še na tesnem sem z prostorom.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimePet Okt 02, 2009 4:25 pm

kako se pa razume z ostalimi podganimi? je bolj dominantne sorte?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
sismisek

sismisek


Število prispevkov : 8
Join date : 26/02/2009
Kraj : Ljubljana

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimePon Okt 05, 2009 6:13 pm

glede tega bi rekla da je kot vsaka druga podgana.... glede na to da je nov pri nas se malo bori za teritorij drugače pa ni neki blazno dominanten
Nazaj na vrh Go down
sismisek

sismisek


Število prispevkov : 8
Join date : 26/02/2009
Kraj : Ljubljana

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimePon Okt 05, 2009 6:14 pm

aja... z ostalimi se pa razume
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimePon Okt 05, 2009 7:27 pm

ko vsaj letos ne bi mela tolk dela na faxu, tak pa žal ... Sad Ne bi dobil tok pozornosti, kot je treba. :S :S

moja podgančka nista sta 2 mesca stara, bi ga najbrž sprejela?
Je vsaj že kaj kandidatov za njega?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimeTor Okt 06, 2009 12:51 pm

Js bi ga takoj uzela sam ne vem kako bi se zmojim razumel :S moj je str ze 7 mescou. pa skos se neki pretepa (mislm, z mojo roko Smile ), ampak tko pozitivno, ne da bi me hou ugriznt apa kej ampak u igri..ne vem kak bi bil do njega Neutral ma kdo kako idejo kako bi to preverla? ker nažalost nimam prostora še za eno kletko, če se ne bi razumela.
Nazaj na vrh Go down
sismisek

sismisek


Število prispevkov : 8
Join date : 26/02/2009
Kraj : Ljubljana

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimeTor Okt 06, 2009 4:16 pm

ja jst mam idejo. lahko ti ga dam na poskusni teden? če se ne bosta razumela ga vzamem nazaj
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimeTor Okt 06, 2009 5:25 pm

ful mi je grozn to brt da živalce zgubijo dom Sad
bogi podganček Crying or Very sad
js bi ga takoj uzela sam kaj k mi tastari ne pustijo..upam da bo šlo to s poskusnim tednom..
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimeSre Okt 07, 2009 7:52 pm

Mja meni se tudi ful smili.. ampak moj je že odrasel in ne vem, kako bi se sprejela med sabo.. ker je lažje predstavit odraslega samca pa mladiča, kot pa 2 odrasla.. in me tudi malo moti to, da je albinček, ker imam raje neko raznolikost pri živalcah, posebej pri podgancah (moj je albinček, po vsej verjetnosti dobim še enega hooded, tako da potem niti hooded ne pride več v poštev.. )
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimeČet Okt 08, 2009 12:53 pm

nazalost bol k razmislam, bol ugotaulam, da ne bo slo.. ker je res ze tok str (oz. sta oba) pa zej k sm mal bol pomisnla (ne sam na to, kok bi blo fino, da bi meu moj druzbo), vidm, da je moja kletka rahlo premejna za dva, ker mam tut js velik faksa, kar pomen, da neb mogla bit tok ogromn spuscena in bi bla u mali kletki Neutral pa strah bi me blo, da bi mu moj kej naredu glede na to, kak pretepac je.. pol bols, da ga uzame nekdo k ma vec prostora pa casa Neutral res upam, da najde en fajn domek!
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimePon Okt 12, 2009 4:08 pm

kaj je s podgančkom?? Neutral
Nazaj na vrh Go down
mihc




Število prispevkov : 118
Join date : 16/09/2009

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimePon Okt 12, 2009 5:48 pm

ce je prevzem lj al pa gorenska pol ga jst vzamem Smile k ravno iscem novo podganco za druzbo moji tashi ...
Nazaj na vrh Go down
sismisek

sismisek


Število prispevkov : 8
Join date : 26/02/2009
Kraj : Ljubljana

Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitimeTor Okt 13, 2009 1:51 pm

samo toliko da sporočim...podganček je našel dom cheers
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Podganček išče dom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podganček išče dom   Podganček išče dom Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podganček išče dom
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: