Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 podgance in PVC? :S

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

podgance in PVC? :S Empty
ObjavljaNaslov sporočila: podgance in PVC? :S   podgance in PVC? :S Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 1:39 pm

torej kupila sem kletko, v kateri pa so namontirane lesene poličke..
ker ne bi rada, da mi to čez čas začne smrdeti sem razmišljala, da bi jih ovila v en star plastičen prt.
po drugi strani pa.. a bi bilo to za podgankota strupeno če začne glodat? ker glede na to, da obstajajo plastične hiške pa poličke pa tako pa podgance potem to zglodajo mislim, da ne bi smelo biti pretirano škodljivo.. kaj pa vem..
kaj pa če poskusim in če vidim da je prt poglodan (in da ni koščkov potleh, kar bi pomenilo, da ga je fant pojedel) ga odstranim? Neutral
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

podgance in PVC? :S Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgance in PVC? :S   podgance in PVC? :S Icon_minitimeSob Maj 23, 2009 6:10 pm

Nevem kako je s tvojim ampak meni je grizla ovitke za zvezke, šolsko akto mi je po robovih vso plastiko zgrizla in očitno pojedla [ker ni bilo nikjer koščkov] in isto kabel preglodala . Vse troje torej plastika
Podgane definitino so na tem da uničijo vse.
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

podgance in PVC? :S Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgance in PVC? :S   podgance in PVC? :S Icon_minitimeTor Jun 02, 2009 4:56 pm

no ja..v teh 4 dneh kar ga mam še ni pokazal nekih 'morilskih' nagnjenj, tako da mislim, da bo kul Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





podgance in PVC? :S Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgance in PVC? :S   podgance in PVC? :S Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
podgance in PVC? :S
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: